Офіційний інсталяційний центр автосигналізації TM “Pandora” і “Pandect” в Києві

Консультація по Захисту від Викрадення!

outlined_flag

Ідеологія Pandora

Ідеологія підприємства полягає у створенні продуктів, що відповідають або перевершують рівень виконання штатного електронного устаткування і автосигналізацій найсучасніших автомобілів.

security

Гарантія якості

Покупець, роблячи вибір на користь продуктів нашого виробництва, має право розраховувати на найсучасніші і досконалі технічні, ергономічні, експлуатаційні властивості і рекордні показники у всіх значущих категоріях порівняння серед подібної продукції на ринку.

local_airport

Справжні інновації

Сьогодні наші продукти реально перевершують найближчі аналоги на ринку з відривом в технології на роки, багато в чому визначаючи напрям розвитку масового ринку автомобільних систем охорони і сервісу найближчого майбутнього.

Pandora створюються спеціально для ринку СНД, з урахуванням специфічних умов експлуатації, реальної криміногенної обстановки, максимально захищаючи автомобіль і його власника від злочинних посягань та при цьому мінімізуючи можливу шкоду штатному обладнанню при монтажі на автомобіль. З іншого боку, високий рівень сервісних функцій наших виробів помітно підвищує комфорт експлуатації автомобіля.

Конструкторське бюро підприємства представлено трьома підрозділами різної спеціалізації: обладнання для переробки, радіотракт-телеметрія і бюро промислового дизайну. Інженери Pandora мають максимальну кваліфікацією в зонах своєї спеціалізації, що дозволяє нашій продукції відрізнятися від аналогів високим ступенем опрацьованості.

Підприємство володіє власним виробництвом, організованим за найсучаснішими світовими стандартами індустрії електронної промисловості і укомплектованим новітнім високоточним обладнанням європейських виробників. Наше виробництво вдало поєднує в собі найсучасніші технології і перевірені часом традиції якості приладобудування.

Підприємство успішно, стабільно, і продовжує активне зростання, який виражається в розширенні підрозділу R & D в будівництві нових і модернізації наявних виробничих площ. Pandora вигідно відрізняється від більшості підприємств своєю активною позицією, кількістю реалізованих новаторських рішень і швидкістю реалізації нових проектів. Ми відкриті і готові до чесного, взаємовигідної співпраці з усіма учасниками ринку. Маємо заслужену репутацію компанії, яка в будь-якій ситуації твердо дотримується своїх зобов’язань.