Главная » Новини » Сучасні системи Pandora / Pandect отримали величезну кількість нових можливостей

Сучасні системи Pandora / Pandect отримали величезну кількість нових можливостей

18
04.2020
library_books

У цей непростий час хороших новин не так багато. Хочемо порадувати всіх професіоналів ринку car-security і автовласників, які зупинили свій вибір на наших охоронних сістемах.Уже сьогодні на нашому сайті і в унікальному мобільному додатку Pandora Specialist стали доступні нові прошивки для всіх сучасних систем, починаючи з моделі Pandora DX-40 і вище, над якими наші інженери працювали не покладаючи рук. У прошивки додано величезна кількість нових функцій, можливостей, і алгоритмів роботи.

Але, про все по порядку.Во всі сучасні системи з вбудованим GSM, і в яких використовується GPS / ГЛОНАСС-приймач, добавлена ​​унікальна функція – GPS-якір. Ця функція – серйозний додатковий рубіж охорони, який може стати головним у деяких випадках. Наприклад, при використанні на човнах, кораблях, мотоциклах, скутерах, і багатьох інших об’єктах.

Особливо тих, де неможливо використовувати датчики руху, удару і нахилу. При вирішенні даної функції наші системи, при постановці на охорону, запам’ятовують своє місце розташування, і якщо об’єкт, що охороняється буде переміщений на кілька десятків метрів – буде сформовано тривожна подія.

У системах з’явилася можливість оснастити автомобіль зі стандартним замком запалювання (з класичним механічним ключем) кнопкою Start-Stop. Це досить популярна і затребувана функція, якою оснащені багато сучасні автомобілі в дорогих комплектаціях. Тепер ви можете додати цю опцію на свій авто. Причому, ми зробили це так, щоб з реалізацією цієї функції не виникало складнощів у установників. Ніяких складних налаштувань і маніпуляцій з таймерні каналами – досить в настройках системи призначити аналоговий вхід, як вхід від кнопки Start-Stop, і в системах запуститься готовий алгоритм роботи, який враховує всі можливі фактори для безпечної і комфортної роботи даної функції на більшості автомобілів.

Алгоритм враховує статуси охорони і блокування двигуна, наявність радіопозначки або смартфона як мітки в зоні розпізнавання, функції перехоплення (м’якої посадки) і турботаймера з підтримкою запалювання і багато другое.

Кроме того, ми реалізували ще одну можливість – якщо ваш автомобіль підтримується технологією Pandora Bypass, то для використання цією функцією не потрібно навіть ховати ключ в салоні автомобіля – обхід штатного іммобілайзера Pandora буде робити сама! За винятком тих автомобілів, електроніка яких не дозволяє здійснювати поїздки при обходах штатних іммобілайзеров.Добавлена ​​зручна функція підтримки запалювання для систем, у яких в комплекті є тільки радіопозначка і немає двосторонніх брелоків. Тепер для активації підтримки запалювання досить натиснути на 1 секунду кнопку на Радіомітки.

Значно перероблений і розширений режим заборони зняття з охорони без радіопозначки. Даний режим призначається для захисту від злому штатного радіоканалу і системи безпеки автомобіля радіоудочкамі, зломом CAN-шини автомобіля і т.д. Ми зробили алгоритм більш гнучким і функціональним. Ви можете налаштувати ступінь безпеки: при дозволеної опції «Повна заборона», будь-який зняття з охорони (slave-режим, брелок, кнопка на мітці і т.д.) вимагає наявність мітки в зоні розпізнавання. А при дозволеному «часткової заборони», радіопозначка буде перевірятися тільки при знятті з охорони за допомогою штатного брелока автомобіля (slave-режим), а зняття з охорони з брелока, кнопки, мобільного додатка буде відбуватися і без радіопозначки.

У Протирозбійний режимі тепер є можливість включити додатковий бар’єр безпеки – «Використовувати AntiHijack тільки без руху». В даному режимі, при настанні події блокування двигуна, система буде додатково перевіряти швидкість руху автомобіля і наявність різких прискорень і гальмувань. Блокування двигуна спрацює тоді, коли швидкість руху автомобіля буде мінімальною, щоб не викликати небезпечну ситуацію на дорозі.

Для автомобілів, что підтрімують функціонал Pandora Bypass, де обхід иммобилайзеров здійснюється розрівом с помощью портів IMMO-KEY, ставши Доступний додатковий рубіж захисту. У таких машинах наші системи будут с помощью розріву Даних портів забороняті несанкціонованій запуск двигуна.

Став безпечнішим і більш досконалий аналоговий Slave-режим. Додалася можливість контролю, покажчики повороту, що підтверджують зняття з охорони і постановку. Управління в Slave-режимі буде виконано тільки в тому випадку, якщо після зміни стану на аналоговому вході для Slave, на вході «Покажчики поворотів для Slave-режиму» також піде імпульсний сигнал.

Розширено можливості настройки доступу основного та додаткового власника до голосового інтерфейсу управління GSM-системами. Тепер можна налаштувати все так: система зажадає введення ПІН-коду і основного номера власника, а можна і дати доступ без ПІН-коду і додатковим номером, записаному в пам’ять системи.

  • Додана нова настройка: «Управління штатною системою Keyless-Go». Налаштування дозволяє включати і вимикати штатну систему безключового доступу в автомобіль без складних додаткових налаштувань в таймерних каналах, за стандартною логікою: в охороні, при пропажі елемента авторизації мітки (смартфона), вимикається штатна система Keyless-Go. При знятті з охорони або при появі мітки вона назад включается.
  • Добавлена ​​нова настройка: «Затримка після роботи підігрівача (хв)». Налаштування є опцією для функції «Включати передпусковий підігрівач перед запуском двигуна». Вона дозволяє виставити затримку між вимиканням підігрівача і подальшим автоматичним запуском двигуна в межах від 1 до 30 хвилин. Ця можливість дозволяє уникнути появи помилок по штатних датчиків температури в багатьох сучасних автомобіля при використанні додаткових передпускових підігрівачів.

Вищеперелічений список – далеко не повний, реальних змін значно більше. В дану новину ми розповіли лише про основні, яскравих відмінності в нових прошивках.

Незважаючи на складну ситуацію з пандемією коронавируса і зміни в форматі роботи, наші інженери продовжують плідно працювати не тільки над поліпшенням поточних продуктів, але і над створенням нових, унікальних систем.

preloader