Цена:
Купить в 1 клик

Тестер Pandora ALT-205

Автомобільний пробник-тестер Pandora ALT-205 призначений для автоелектриків і фахівців з монтажу охоронно-сервісних пристроїв. Даний прилад відображає наше розуміння проблем з якими професіонали-установники стикаються кожен при роботі з найсучаснішими автомобілями.

Конструкція і схемотехніка Pandora ALT-205 розроблені з таким чином, щоб практично повністю виключити ризик пошкодження ланцюгів автомобіля при спробі діагностики і пошуку необхідних сигнальних ланцюгів.

У Pandora ALT-205 впроваджено велику кількість спеціальних програмних алгоритмів роботи, що полегшують пошук специфічних сигналів, ланцюгів підключення, так необхідних при установці охоронних систем і додаткового устаткування.

Крім того, завдяки вбудованому microUSB-порту даний прилад має можливість оновлення програмного забезпечення –

нові прошивки з розширеним функціоналом будуть доступні на нашому сайті.

Даний прилад просто незамінний, як для професіоналів, що займаються установкою охоронних систем, додаткового обладнання, ремонтом і діагностикою електрики автомобілів з бортовою напругою 12 і 24 Вольта, так і автовласників, самостійно займаються ремонтом і дооснащення своїх автомобілів.

ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandora ALT-205
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

preloader