Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Аксесуари до автосигналізацій Pandora » Реле віддаленої блокування Pandora BM-105D

Реле віддаленої блокування Pandora BM-105D

Кодова реле прихованого блокування BM-105d застосовується спільно з автосигналізації Pandora для додаткового блокування запуску двигуна. Мініатюрні габаритні розміри (57х24х9,4 мм) дозволяють виробляти монтаж в джгути штатної проводки автомобіля.

Наречений брелок R420 – брелок-мітка 2,4 Ггц в новому виді у вигляді браслета для управління автомобільними і мотоциклетними охорону системами Pandora DXL 3900, 4400, 4400 MOTO. Брелок працює також з системами Pandora DXL 4200 і 4300 але не в повному обсязі – не працюють кнопки постановки і зняття з охорони. При перепрошивке 4300 в 4300i, система з брелоком-годинами сумісна повністю.

Даний брелок можна використовувати замість протирозбійною мітки з комплекту охоронної системи, підтримує роботу всіх Протирозбійний алгоритмів (Anti Hi Jack, Anti Hi Jack +), дозволяє управляти системою в режимі HANDS FREE або з використанням кнопок.

Дизайн брелока розроблений спеціально для власників мототехніки і дозволяє управляти режимом охорони не знімаючи рукавичок.

Брелок має мініатюрний, при цьому міцний ударостійкий, пилевлагозащіщённий корпус, чотири світлодіодні індикатори виконання команд і дві кнопки роздільного зняття і постановки охоронної системи під охорону. Брелок має низьке енергоспоживання і здатний тривалий час працювати без заміни елемента живлення (в якості елемента живлення використовується батарейка типу-розміру 2032).

Даний брелок в першу чергу адресований мотоциклістам – він входить в комплект Pandora DXL Moto 4400, але може бути використаний і з системами Pandora DXL 3900, 4200 4300 і 4400авто.

Важливо! При використанні з Pandora DXL 4200 брелок працює тільки як мітка (кнопки не функціонують).

ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandora BM-105D
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.