Цена:
Купить в 1 клик

Реле блокування Pandora RI-1

Це спеціальне електромеханічне реле з двома повними контактними групами, що дозволяють комутувати навантаження до 1 А. Pandora RI-1 може використовуватися і буде незамінним для багатьох завдань: блокування діагностичних CAN-шин, для захисту від запису додаткових ключів, слабкострумових блокувань датчиків і інформаційних шин, в тому числі і методом шунтування, імітації натискань і розриву шини CAN, що може знадобитися при реалізації автозапуску з алгоритмом безключового обходу штатних иммобилайзеров.

Pandora RI-1 має надмініатюрні розміри, які дозволяють максимально просто встановити і заховати його в штатні джгути проводки автомобіля і зробити максимально непомітним для зовнішнього виявлення. Пристрій в нашому виконанні вийшло дуже корисним для професіоналів ринку car-security.

Пристрій вийшло повністю універсальним і, що особливо важливо, недорогим – його вартість значно менше, ніж у пристроїв-аналогів від інших виробників, при повному збереженні всіх функціональних властивостей і робочих характеристик.

Реле блокування Pandora RI-1 можна придбати в нашому інтернет-магазині або у будь-якого представника Pandora

0 грн

ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ RI-1
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Реле блокування Pandora RI-1 можна придбати в нашому інтернет-магазині або у будь-якого представника Pandora

0 грн