Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Аксесуари до автосигналізацій Pandora » Радіомодуль моторного відсіку Pandora RHM-05

Радіомодуль моторного відсіку Pandora RHM-05

Даний модуль дозволяє значно спростити монтаж охоронних систем Pandora і Pandect X, виключити необхідність протягання проводів в підкапотний простір автомобіля (на сучасних автомобілях, з їх екстремально щільним компонуванням агрегатів, протяжка проводів в підкапотний простір може стати вельми трудомістким завданням з великою ймовірністю пошкодження життєво важливих систем автомобіля: гальмівної системи, рульового управління, систем забезпечення активної безпеки і т.д.).

RHM-05 здійснює комутацію необхідних ланцюгів в підкапотному просторі і транслювання статусної інформації системі і команд управління від базового блоку по радіоканалу на 2,4GHz. Серед функціональних можливостей Pandora RHM-05: управління сиреною, контроль стану концевика капота, додатковий аналоговий вхід контролю сигналу тахометра, який буде корисний у тих автомобілях, в яких тахосігнал необхідно брати або з паливних форсунок, або з системи запалювання.

Ну а самою головною відмінністю стало впровадження (на численні прохання користувачів і професіоналів) функції управління замком капота, з абсолютно нової потужної схемою управління електромеханічним замком капота з урахуванням стану концевика капота, а також усіма фірмовими алгоритмами роботи, які так полюбилися користувачам.

ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ RHM-05
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

preloader