Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Аксесуари до автосигналізацій Pandora » Радіомодуль моторного відсіку Pandora RHM-01

Радіомодуль моторного відсіку Pandora RHM-01

Релейний модуль, сумісний з усією популярної лінійкою Pandora DXL39xx, Pandora 5000NEW, Pandect X (крім X3000 і X-1700). Абсолютно новий конструктив модуля зі зменшеним більш ніж удвічі габаритами.

Конструктив модуля виконаний максимально зручно, з урахуванням специфіки роботи в підкапотному просторі – корпус абсолютно герметичний, матеріал пластика – склонаповнений поліамід, який не боїться навіть тривалого нагрівання більше 150 градусів. При цьому корпус допускає можливість розбирання і модифікації без втрати герметичності, наприклад при необхідності виконати інший тип блокування реле з NO на NC, або додавання термодатчика або необхідному його подовженні або зміни.

Розміри і форма модуля Pandora RHM-01 зроблені максимально зручними в монтажі під капотом, не піддаючи небезпеці штатну проводку автомобіля в такому небезпечному з точки зору терморежіме місці, а його схемотехнічні рішення перевірені

величезним досвідом реальної експлуатації, в самих різних кліматичних зонах.

Модулі мають захист від перенапруги, відновлювану тепловий захист від підвищених струмів в ланцюзі електрозамків капота, реле замків капота і реле блокування витримують довготривалі струми більше 15 А і багаторазово-кратковремнние до 30 А. модулі мають вбудовані акселерометри для включення блокування в русі при отриманні відповідної команди від сигналізації. Модулі коректно виконують вимоги безпеки по автоматичному розблокування капота при включенні режиму ТО, в разі аварії.

ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ RHM-01
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

preloader