Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Аксесуари до автосигналізацій Pandora » Протиугінний пошуковий навігаційний комплекс Pandora NAV-08 Plus

Протиугінний пошуковий навігаційний комплекс Pandora NAV-08 Plus

Автономний GPS / ГЛОНАСС-маяк NAV-08 plus має безліч функцій, властивих тільки ТОП-продуктам цього ринку, а також нашим фірмовим режимом «трекінгу», коли координати посилаються маяком практично безперервно, дозволяючи кілька годин відстежувати всі переміщення об’єкта, що спостерігається.

Попрацювавши з відгуками про чутливість попередника – GPS-приймача NAV-08 – і проханнями додати можливість налаштовувати найбільш важливі режими роботи пристрою SMS-повідомленнями, ми випустили оновлений виріб, залишивши і «старе» в продажу, оскільки специфічна діаграма чутливості антени все ж знайшла багато унікального застосування, і користується сьогодні стійким попитом. Pandora NAV-08 Plus поєднує в собі все краще від попередньої моделі і перевершує її (а заодно ВСЕ! Наявні на ринку аналоги) в чутливості і помехозащищенности прийому GPS / ГЛОНАСС-сигналів. З покращеною енергоекономічністю, з можливістю роботи з SMS-програмуванням основних

режимів маяка, і звичним розташуванням і діаграмою GPS-антени.

Нами вперше застосований новітній високочутливий приймач сигналів супутників навігації на чіпсеті SiRF STAR 5+, який ще й чудово захищений від сучасних техногенних перешкод, типу LTE і WiFi, що гарантує його кращу роботу в містах і при близькому наявності множинної телекомунікаційної техніки і смартфонів. У NAV-08 Plus збільшена функціональність, яка програмується через додаток смартфона, що забезпечує додаткову гнучкість при експлуатації.

Протиугінний пошуковий навігаційний комплекс Pandora NAV-08 Plus можна придбати в нашому інтернет-магазині

0 грн

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
NAV-08 Plus
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ NAV-08 Plus
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Протиугінний пошуковий навігаційний комплекс Pandora NAV-08 Plus можна придбати в нашому інтернет-магазині

0 грн

preloader