Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Аксесуари до автосигналізацій Pandora » Протиугінні-пошуковий навігаційний комплекс Pandora NAV-05

Протиугінні-пошуковий навігаційний комплекс Pandora NAV-05

Pandora NAV-05 – автономний трикомпонентний мініатюрний комплекс, призначений для запобігання спроб викрадення транспорту кошти, визначення точного місця розташування і передачі актуальних координат на віддалений сервер з відображенням треку переміщення в інтернет-сервісі і мобільних додатках.

Вбудовані інтерфейси комплексу: GSM-модем (GPRS / SMS / LBS-сервіс), GPS / ГЛОНАСС-приймач, радіомодуль 2,4 ГГц, вбудований мікрофон, вбудований датчик руху.

Особливості комплексу: підтримка мобільних додатків Pandora Online (Android) і Pandora Pro (iOS), інтернет-сервісу PRO.P-ON.RU, голосове управління за допомогою DTMF-команд, СМС-оповіщення, визначення GPS / ГЛОНАСС і LBS координат, режим «іммобілайзер», функція «ПРОСЛУХОВУВАННЯ», одночасна або роздільна робота маяка від зовнішнього або внутрішнього харчування (батарейок CR123A), можливість розширення при підключенні додаткових пристроїв (радіореле блокування RR-102, датчик двері Pandora DMS-100).

Основна комплектація: базовий блок (маяк) – 1шт., Радіопозначка IS-850 – 2шт., Радіореле – 1 шт.

Pandora NAV-05 – універсальний продукт, який найкраще виконує відразу кілька дуже важливих функцій:

РЕЖИМ автономного МАЯКА. В даному режимі Pandora NAV-05 більшу частину часу перебуває в стані «сну», а при настанні часу запрограмованого сеансу зв’язку, пристрій включає GSM-модем і відправляє інформаційне повідомлення з координатами і довідковою інформацією про свій стан. Крім того, якщо при настанні часу сеансу зв’язку власник відправляв SMS-команди, пристрій забезпечить виконання цих команд. При настанні часу сеансу зв’язку Pandora NAV-05 залишає включеним GSM-модем на кілька хвилин, чекаючи додаткових SMS-команд або прямого дзвінка від власника системи. При цьому Pandora NAV-05 має багаті можливості з налагодження: можна вибрати тип оповіщення (SMS або відправка події по каналу GPRS на інтернет-сервіс або мобільні додатки, або просто, щоб почати розмову зв’язку), спосіб визначення координат (GPS / ГЛОНАСС або LBS), періодичність виходу на зв’язок, а також додаткові настройки (сповіщень, типу харчування, периферійних пристрої)

РЕЖИМ трекінгу (відображення шляху переміщення). Pandora NAV-05 автоматично за рівнем зовнішнього живлення визначає запущений двигун і здійснює фіксацію і відправку на інтернет-сервіс історії переміщень автомобіля з фірмовим «ПАНДОРОВСКІМ» якістю промальовування треку, недоступним для виробів конкурентів.

ЦИФРОВИЙ ЗАХИСТ. Всі радіо елементи Pandora NAV-05 оснащені новітнім, економічним і потужним радіотракт на 2,4 ГГц. У поєднанні з легендарної надійність законодавців мод ринку – наших иммобилайзеров Pandect і апаратною реалізацією на інтегральних рішеннях розробки кінця 2014 року, що гарантують найвищу економічність і надійність реально-багатоканального зв’язку. Точно такий же протокол використовується в старшій моделі серії Pandora 5000 PRO, Pandora 39XX PRO.

Протиугінні БЕЗПЕКА. Комплект Pandora NAV-05 володіє спеціальним режимом протиугінною безпеки Вашого транспорту, якого немає в інших автономних маяках! Спеціальний режим «Іммобілайзер» безпосередньо пов’язаний з трьохелементна компонуванням маяка, вбудованими датчиками руху і надійної радіозв’язком між усіма елементами: радіопозначка, маяк, радіореле. Як тільки мініатюрна радіопозначка прихованого носіння втрачено зв’язок зв’язку маяка (власник йде з радіоміткою від транспорту), вбудований датчик руху в радіореле починає контролювати переміщення транспорту, даючи можливість запустити двигун, але при спробі початку руху блокують його. У цей момент несанкціоноване переміщення, зафіксоване самим маяком, буде розраховано за спробу викрадення викликаючи негайне сповіщення власника смс-повідомленням і записом переміщення транспорту з відображенням в інтернет-сервісі і мобільних додатках. Тобто, на відміну від простих маяків, які тільки за запитом і по будильнику дають координату, Pandora NAV-05 реально захищає транспорт і повідомляє власника про вплив на нього.

ФУНКЦІЯ «ПРОСЛУХОВУВАННЯ». Вбудований мікрофон і функція «ПРОСЛУХОВУВАННЯ» дозволяють здійснювати аудіо-контроль зробивши виклик з запрограмованого номера (основного або додаткового) на номер телефону маяка.

ВСТАНОВЛЕННЯ. При цьому система надзвичайно проста в монтажі і налаштуванні – для повнофункціональної роботи необхідно підключити лише два дроти зовнішнього живлення блоку і радіореле, причому одна з типових схем підключення має на увазі повністю автономну роботу Pandora NAV-05. А це означає, що на мототехніки, водної техніки, а також будь-якій техніці з сезонною експлуатацією, система не витратить жодного зайвого міліампера ємності акумуляторної батареї!

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora NAV-05
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandora NAV-05
ОСНОВНИЙ БЛОК NAV-04
БРЕЛОК IS-850 BLACK

Брелок IS-850 black входить в комплект Pandora DXL 3970 Pro і Pandect X-3000. Мітка використовується в якості ідентифікатора власника – тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна.

У режимі Hands Free, за бажанням власника, мітка може управляти не тільки блокуванням двигуна, а й центральним замком. На корпусі мітки присутній кнопка, за допомогою якої можна самостійно вмикати і вимикати охорону в разі потреби.

РАДІО РЕЛЕ PANDECT RR-102

Радіореле блокування, що входить в комплект Pandora DXL 5000 Pro і DXL 3970 Pro і сумісний з Pandect X-1700 і Pandect X-3000. Реле блокує двигун в режимі охорони і управляється на частоті 2,4 ГГц протиугінними мітками.

– Малі монтажні габаріти

– Великі можливості для прихованого размещенія

– Робоча частота 2.4 ГГц

– Вбудований акселерометр

  • Основний блок NAV-04 – 1 шт.
  • Брелок IS-850 black – 2 шт.
  • адіо реле RR-102 – 1 шт.
  • Друкована продукція
  • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandora NAV-05
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

preloader