Цена:
Купить в 1 клик

Обхідник іммобілайзера Pandora DI-04

Це виріб – фактично Bluetooth-розширювач таймерних каналів, приживлення якого до будь-якої сучасної Bluetooth-системі додає шість багатофункціональних таймерних каналів з вільною логікою програмування. П’ять із шести таймерних каналів – це реле з комутованою навантаженням до 1 А, а шостий – стабілізатор на 3,3 Вольта, призначений для живлення штатного ключа автомобіля.

За допомогою цього пристрою можна легко і просто реалізувати управління штатної охоронною системою, відкриття багажника, функції «комфорт», реалізувати активний обхід штатного іммобілайзера на тих автомобілях, на яких даний функціонал недоступний по шинам CAN / LIN, або за допомогою аналогових підключень. Крім того, вільна логіка програмування робить доступною реалізацію практично будь-яких вимог професіоналів із захисту від угону, включаючи функціонал реле BT-01.

Модуль DI-04 дозволяє ефективно і сучасно вирішити проблему з організацією дистанційного запуску двигунів і роботи штатної системи охорони на автомобілях останнього покоління від Mercedes, BMW, RangeRover, Volvo, Audi, Volkswagen і інших, обхід штатного іммобілайзера, який поки не змогла запропонувати жодна компанія в світі.

Запасний брелок в цьому випадку піддається частковому розбиранні, розпаювання кнопок управління і наведення лінії живлення від вбудованого стабілізатора 3,3.

Модуль радикально зменшує кількість роботи для організації заявлених функцій і піднімає якість, скорочуючи ризики пошкодження. У корпусі даного модуля комфортно розміщуються практично всі брелоки перерахованих вище сучасних автомобілів – найбільші розміщуються в корпусі в частково розсунутому стані, що легко фіксується стяжками і професійної ізоляційною стрічкою.

Pandora DI-04 сумісний з усіма сучасними охоронно-сервісними та охоронно-телеметричним комплексами Pandora і Pandect c Bluetooth-інтерфейсом.

Обхідник іммобілайзера Pandora DI-04 можна придбати в нашому інтернет-магазині або у будь-якого представника Pandora

1 353 грн

ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandora DI-04
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Обхідник іммобілайзера Pandora DI-04 можна придбати в нашому інтернет-магазині або у будь-якого представника Pandora

1 353 грн

preloader