Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Мотосигналізації Pandora » Мотосигналізація Pandora Moto (DX 42)

Мотосигналізація Pandora Moto (DX 42)

Охоронно-сервісна мотосістема Pandora Moto. Базовий блок системи розміщений у водонепроникному корпусі, знайомому фахівцям з авто-мото-GSM-сигналізацій Pandora DXL 4200 4300 4500. Pandora Moto працює з брелоком D-010 (c спеціальної мото-прошивкою) по радіоканалу 868MHz, причому антена і приймально передавач інтегровані безпосередньо в базовий блок сигналізації, що властиво всім продуктам сучасної серії Pandora DX. При цьому дальність роботи радіоканалу не поступається іншим продуктам серії, а значить багато разів перевершує всі інші продукти на ринку.

Відмінними рисами цієї системи є дуже низьке енергоспоживання. У повнофункціональному режимі система споживає близько 6 мА, а через кілька годин бездіяльності (час програмується) система переходить в режим середньої економічності (до 4 мА) і максимальної економічності (до 2 мА). Але навіть в режимі максимальної економічності охорона мототехніки ведеться не тільки після натискання на педалі, важелі і ручки, а й по акселерометру, який відстежує удари, нахили і рух.

Застосування автоматично перемикаються режимів енергозбереження дозволяє мототехніки з акумуляторами ємністю близько 12 А / ч залишатися під охороною до трьох місяців без підзарядки акумулятора! При ємності акумулятора близько 30 А / ч, що встановлюються на сучасні квадроцикли, період охорони буде обмежений саморазрядом акумулятора і може бути до одного року. Для порівняння, більшість моделей мотосигналізації, присутніх на ринку, розрядить акумулятор максимум за тиждень-два.

Pandora Moto легко встановлюється на абсолютно будь-яку мототехніку, і здатна забезпечити повний охоронний функціонал без будь-яких попередніх налаштувань, але при бажанні

система може задовольнити найвишуканіші “хотілки” користувачів.

У базовий блок мотосигналізації Pandora Moto інтегрований літієвий акумулятор аварійного живлення, який дозволить передавати сигнал тривоги по радіоканалу до декількох годин після відключення основного акумулятора. І робить подія відключення основного акумулятора доступним власнику безпосередньо в момент спроби відключення акумулятора, а не після відновлення живлення. Причому сирена може бути при цьому програмно вимкнена, приготувавши «сюрприз» викрадачеві у вигляді прихованого повідомлення власнику. Радіус впевненого прийому тривожного сповіщення, нагадаємо, становить кілька сотень метрів в умовах реальної міської забудови та реальної помеховой обстановки великих міст.

У комплектації два магнітних геркона, мініатюрне проводове реле блокування. У комплектацію системи входить герметична пьезо-сирена Pandora PS-330, спеціально розроблена нашими інженерами для застосування в мототехніки. Низький струм споживання і дуже високий звуковий тиск, можливо, робить її найдосконалішою пьезо-сиреною, яка присутня сьогодні на ринку Car-Security.

Pandora Moto (DX 42) можна придбати в нашому інтернет-магазині

6 345 грн

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora Moto (DX 42)
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandora Moto (DX 42)
ОСНОВНИЙ БЛОК DX 42

Даний базовий блок має мініатюрними габаритами і високою пило-, вологозахищений, що відповідає класу IP65 (повний захист від пилу і водяних струменів в обидва напрямки), і має рекордно низьким енергоспоживанням.

У базовий блок інтегрований літієвий акумулятор аварійного живлення, який дозволить передавати сигнал тривоги по радіоканалу до декількох годин після відключення основного акумулятора.

БРЕЛОК LCD D010 MOTO BLACK

Гарний і сучасний брелок LCD D010 black працює c багатоканальним радіотракту в діапазоні 868MHz, діалоговим кодом в розширеному протоколі обміну. Оснащений OLED-дисплеєм з контрастністю, що дозволяє зчитувати інформацію навіть при прямому світлі весняного сонця. Інформативність індикації цього брелока багато вище аналогів, кількість прийнятих і даних, що відображаються, ергон

Мотосигналізація працює з брелоком D-010 (c спеціальної мото-прошивкою) по радіоканалу 868MHz, причому антена і приймально-передавач інтегровані безпосередньо в базовий блок сигналізації. При цьому дальність роботи радіоканалу не поступається іншим продуктам серії, а значить багато разів перевершує всі інші продукти на ринку.

Незважаючи на мініатюрний розмір, брелок має живлення від звичної батареї ААА, і збільшений термін служби без заміни елемента живлення. Брелок Pandora D010 ергономічний і сучасний, не виглядає анахронізмом разом з ключами будь-якого сучасного автомобіля. Є чи не найбільш компактним брелоком двостороннього зв’язку в світі на сьогодні, що при його дальності зв’язку і функціональності робить його дуже привабливим. У брелоку D-010 ми вперше застосували графічний OLED-дисплей, який, не дивлячись на невеликі габарити, має великі піктограми активних подій (значно більші, ніж на звичних ЖК-дисплеях) і безліч інформативних віджетів. А його яскравості і контрастності вистачає для впевненої видимості навіть при прямому сонячному світлі.

ЗІП КРІПЛЕННЯ DXL 4200

Монтажний набір. Вона складається з: стяжка L450 black (2 шт.), Герконовий датчик SH-M23R ON (2 шт.), Скотч двосторонній 30х30, R = 2 мм (2 шт.), Пакет Zip lock 8х12 (1 шт.).

КНОПКА+КАБЕЛЬ BS2
ОСНОВНИЙ КАБЕЛЬ DXL 4200
РЕЛЕ БЛОКУВАННЯ МОТО
  • Основний блок DX42 – 1 шт.
  • Брелок LCD D010 MOTO black карабін – 1 шт.
  • ЗІП кріплення DXL4200 – 1 шт.
  • Кнопка BS2 – 1 шт.
  • Кабель аналогового термодатчика L3000 v2 – 1 шт.
  • Основний кабель DXL4200 – 1 шт.
  • Реле блокування MOTO – 1 шт.
  • Сірена П’єзоелектрична Pandora PS-330 (ANVOX) – 1 шт.
  • Печатная продукція
  • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandora Moto (DX 42)
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Pandora Moto (DX 42) можна придбати в нашому інтернет-магазині

6 345 грн

preloader