Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Мотосигналізації Pandora » Мотосигналізація Pandora DXL 4200

Мотосигналізація Pandora DXL 4200

GSM-GPRS-охоронна система Pandora DXL 4200 призначений для охорони і розширення дистанційно-керованого сервісу мототехніки. А також є недорогим рішенням для автомобілів без цифрових CAN і LIN-шин.

Pandora DXL 4200 розроблена спеціально для захисту мотоциклів і мототехніки, а значить є високоінтегрірованную систему, побудовану на найсучаснішій елементній базі. Серцем системи є ARM-процесор від компанії ST Microelectronics сімейства 105М. У базовому блоці системи інтегрований новий малогабаритний GSM-модем Telit 868 серії, який дозволяє зручно, універсально, інформативно і ергономічно управляти режимами роботи системи з мобільного телефону.

GSM-інтерфейс Pandora DXL 4200 дозволяє власникові управляти мотоциклом з мобільного телефону: зняти або поставити його в режим охорони, екстрено заблокувати роботу двигуна або навіть запустити / заглушити двигун. Крім того, завдяки GSM-зв’язку система має практично необмежений радіус зв’язку, а це значить, що власник може, перебуваючи на відстані в тисячі кілометрів від мотоцикла, отримувати звіти про поточний статус системи, прослуховувати історію подій з датами і часом і багато іншого.

Для підвищення протиугінних характеристик, а також для управління режимами охорони в базовий блок системи інтегрований радіомодуль діапазону 2,4GHz, а в комплекті поставки йдуть мініатюрні радіопозначки. В системі Pandora DXL 4200 розробники навмисно відмовилися від використання двосторонньої RFM-радіозв’язку і громіздких брелоків. Для управління режимами охорони системи власнику мотоцикла не потрібно здійснювати будь-які додаткові дії з брелоком, діставати його, натискати кнопки – досить мати при собі радіопозначку, що працює на частоті 2,4 Ггц, в діалоговому режимі авторизації (AES) з індивідуальними ключами шифрування довжиною не менше 128 bit і забезпечує безпрецедентну захист від усіх існуючих способів електронного злому.

У Pandora DXL 4200 спеціально розроблені ергономічні алгоритми управління режимами охорони і захисту від розбійного нападу: постановка / зняття можливі як автоматично в режимі Hands Free, так і використовуючи штатні елементи управління мотоцикла.

У режимі охорони система контролює 7 незалежних охоронних зон: сидіння, кофр, гальмо, зчеплення, датчик удару, датчик руху, датчик нахилу. Останні 3 датчика реалізовані на базі цифрового 3-х координатного акселерометра, який також інтегрований в базовий блок сигналізації.

При сработке любой из охранных зон система позвонит на заранее запрограммированный номер владельца или пришлет соответствующее SMS-сообщение.

Власник мотоцикла в набагато більшому ступені схильний до ризику розбійного нападу, ніж власник автомобіля – вартість сучасних мотоциклів порівнянна з вартістю автомобіля, а питання реєстрації мототехніки, на жаль, часто ігноруються навіть у великих містах. Крім того, необхідно і враховувати той факт, що мотоцикл на сьогоднішній день є одним з найшвидших, а відповідно, і найнебезпечніших засобів пересування. Тому в Pandora DXL 4200 застосований спеціально розроблений для мотоциклів алгоритм протирозбійною функції, до якої блокування двигуна можлива тільки при зупинці мотоцикла, або при русі з мінімальною швидкістю. Саме такий і тільки такий алгоритм дозволить повернути викрадений мотоцикл, не ризикуючи життям і здоров’ям того, хто за кермом.

Базовий блок системи має мініатюрними габаритами і високою пило-, вологозахищений, що відповідає класу IP65 (повний захист від пилу і водяних струменів в обидва напрямки), і має рекордно низьким енергоспоживанням – всього 20 мА в режимі охорони, з працюючими GSM-модемом, датчиками удару / нахилу / руху і інтерфейсом на 2,4 GHz. Крім того, Pandora DXL 4200 постійно контролює рівень напруги в бортовій мережі мотоцикла і завчасно попередить власника про можливе розряді акумулятора, а при необхідності заведе мотоцикл для підзарядки.

Незважаючи на те, що Pandora DXL 4200 розроблена для охорони мототехніки, дану систему можна використовувати і для охорони автомобіля з збереженням функціонала, властивого GSM-охоронних систем, а також з усіма охоронними, протиугінними і Протирозбійний властивостями иммобилайзеров Pandect. Pandora DXL 4200 підійде для монтажу на автомобілі, не оснащені цифровою шиною CAN.

Владельцы мотоциклов – это современные энергичные люди, с активной жизненной позицией, которые не боятся выражать свое мнение, очень хорошо разбираются в окружающих их вещах и предъявляют оборудованию повышенные требования. Именно для них и разработана Pandora DXL 4200 – современная, интеллектуальная, эргономичная, безопасная и надежная охранная система, которая заботится не только о сохранности мотоцикла, но и безопасности его владельца.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora DXL 4200
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandora DXL 4200
ОСНОВНИЙ БЛОК DXL 4200

Даний базовий блок має мініатюрними габаритами і високою пило-, вологозахищений, що відповідає класу IP65 (повний захист від пилу і водяних струменів в обидва напрямки), і має рекордно низьким енергоспоживанням – всього 20 мА в режимі охорони, з працюючими GSM-модемом, датчиками удару / нахилу / руху і інтерфейсом на 2,4 GHz.

БРЕЛОК IS-560 BLACK V2

Протирозбійна мітка иммобилайзера, сумісна з системами Pandora DXL 4200 4300, 4400, 4400 moto 3900, Pandect IS-472.

ЗІП КРІПЛЕННЯ DXL 4200

Монтажний набір. Вона складається з: стяжка L450 black (2 шт.), Герконовий датчик SH-M23R ON (2 шт.), Скотч двосторонній 30х30, R = 2 мм (2 шт.), Пакет Zip lock 8х12 (1 шт.).

КАБЕЛЬ LED L150 V2 В КОМПЛЕКТІ

Кабель LED L150 v2 в зборі. Багатофункціональний триколірний світлодіодний індикатор стану автосигналізації, за його свідченнями можна визначити в якому режимі знаходиться система. Працює з усіма автосигналізації Pandora. Довжина кабелю – 1,5 м.

ОСНОВНИЙ КАБЕЛЬ DXL 4200
МІКРОФОН MIC33
  • Основний блок DXL4200 – 1 шт.
  • Брелок IS-560 black v2 – 2 шт.
  • ЗІП кріплення DXL4200 – 1 шт.
  • Кабель LED L150 v2 в зборі зі скотчем – 1 шт.
  • Основний кабель DXL4200 – 1 шт.
  • Мікрофон MIC-33 – 1 шт.
  • Печатная продукція
  • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandora DXL 4200
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

ХАРАКТЕРИСТИКИ Pandora DXL 4200
Тип Мікросигналізація
Функція зворотного зв’язку Ні
ЖК-брелок управління Ні
Додатковий брелок Ні
Система кодування радіосигналу Діалогове кодування
Сервисный режим Так
Вібросповіщення Ні
Дальність дії (оповіщення)
chevron_right