Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Мотосигналізації Pandora » Мотосигналізація Pandect X-1100 moto

Мотосигналізація Pandect X-1100 moto

Pandect X-1100-moto – це сучасне високоефективне засіб протидії викраденню та силового захоплення мототехніки. Для управління системою не потрібно ніяких додаткових дій, тільки внести брелок-мітку в зону розпізнавання.

Топова модель нового класу протиугінних систем – мікросігналізацій Pandect для мототехніки. Ідеально підходить для будь-якого сучасного мотоцикла. Завдяки найсучаснішою схемотехніки система працює як штатне устаткування, забезпечуючи можливість дистанційного керування в режимі slave, з мобільного телефону, за допомогою радіопозначки) всіма функціями мотоцикла. Система забезпечує одночасний контроль більш десяти охоронних зон.

Завдяки мініатюрному базового блоку і найвищого ступеня інтеграції (вбудований GSM, LBS-сервіс радиоинтерфейс на 2,4 ГГц, датчики удару / руху / нахилу, датчик аварії, система запуску двигуна) система швидко, з мінімальною кількістю підключень, монтується на будь-який мотоцикл.

У комплект системи входять 2 мітки-брелока, які ідеально підходять для прихованого носіння і управління системою в режимі HANDS FREE. Також мітки – надійне Протирозбійний засіб.

Ми постаралися зробити управління системою максимально простим і комфортним. У більшості випадків для управління системою від власника не потрібно ніяких додаткових дій.

У Pandect X -1000 moto розроблений спеціальний алгоритм управління режимом охорони за допомогою ручки управління.

Завдяки простим, інтуїтивно зрозумілим DTMF-командам і цифровому голосовому інтерфейсу, ви зможете завжди керувати мотоциклом, контролювати його стан.

Интегрированная система автоматического определения координат по LBS, либо c помощью GPS/ГЛОНАСС- применика NAV-03, позволяет контролировать местоположение мототехники.

Наши инженеры наделили Pandect X сверхвысоким функционалом.

Непревзойдённая устойчивость ко всем методам взлома и угона теперь доступна и для вашего мотоцикла. Запустить двигатель мотоцикла, оборудованного системой Pandect X-1100, сможете только вы! Pandect – ни одного случая вскрытия методами электронного взлома!

Если вы попали в ДТП, система в автоматическом режиме определит столкновение и уведомит ваших близких о том, что вы в беде, отправит текущие координаты мотоцикла зафиксирует факт аварии в истории событий.

Система содержит полноценный высокоскоростной CAN-интерфейс, двухдиапазонный GSM-модем, многофункциональный радиотракт, работающий в диапазоне 2,4GHz. Новый трехкоординатный акселерометр обеспечивает надежное распознавание воздействий на автомобиль с эффективной защитой от ложных срабатываний. Эффективности встроенной GSM-антенны вполне хватает для обеспечения надежной связи в зоне покрытия сети даже в условиях неуверенного приема большинством мобильных телефонов.

Pandect X-1100 moto наделяет мототехнику исключительными противоугонными и противоразбойными свойствами, при этом сохраняя возможность автоматического запуска двигателя.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandect X-1100 moto
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandect X-1100 moto
ОСНОВНИЙ БЛОК X-1100 З КАРТКОЮ MASTER-PIN
БРЕЛОК IS-750 BLACK V2

Спеціально для Pandora DXL 5000New були розроблені нові радіопозначки на 2,4 ГГц з кнопкою управління – IS-750v2, які зовні схожі на мітки, які застосовуються в Pandora DXL 4400, однак всередині у них зовсім інша апаратна частина з Сучасний трансівером від компанії Nordic NRF51822.

ЗІП КРІПЛЕННЯ X-1100 МОТО

Монтажний набір. Вона складається з: герконовий датчик SH-M23R ON (2 шт.), Стяжка L120 black (2 шт.), Контакт заземлення 019 (1 шт.), Скотч 30×30 (1 шт.), Пакет Zip lock 8х12 (1 шт.) , speaker іммобілайзера (1 шт.).

ОСНОВНИЙ КАБЕЛЬ X-1000/Х-1100
МІКРОФОН MIC33
КНОПКА+КАБЕЛЬ BS2
РЕЛЕ БЛОКИРОВКИ МОТО
РЕЛЕ ПОВОРОТІВ МОТО
GPS-приймач PANDORA NAV-03

GPS-приймач Pandora NAV-03 дозволяє визначати координати автомобіля і відправляти автоматичні повідомлення з координатами в екстрених випадках. Призначений для підключення до охоронно-сервісним системам Pandora DXL 5000new (5100), 3970, 3950, 3930, 3910 3900, 4400, 4400moto.

Приймач Pandora NAV-03 відрізняється підвищеною чутливістю, одночасною роботою з супутниками навігаційних систем GPS і ГЛОНАСС, підвищеною точністю визначення координат. Зменшено час “холодного” і “гарячого” старту.

 • Основний блок X1100 – 1 шт.
 • Брелок IS-750v2 black – 2 шт.
 • ЗІП кріплення X1100MOTO – 1 шт.
 • Основной кабель X1000 – 1 шт.
 • Мікрофон MIC-33 – 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Реле блокування MOTO – 1 шт.
 • Реле поворотников MOTO – 1 шт.
 • Основной блок GPS NAV-03 – 1 шт.
 • Печатная продукція
 • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandect X-1100 moto
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

ХАРАКТЕРИСТИКИ Pandect X-1100 moto
Тип Мікросигналізація
Функція зворотного зв’язку Ні
ЖК-брелок управління Ні
додатковий брелок Ні
Система кодування радіосигналу Діалогове кодування
Сервісний режим Так
Вібросповіщення Ні
Дальність дії (оповіщення) 900-2200
preloader
chevron_right