Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Аксесуари до автосигналізацій Pandora » Монтажний набір для зняття пластикових деталей салону Pandora PRO

Монтажний набір для зняття пластикових деталей салону Pandora PRO

Ексклюзивний подарунок для установників сучасних автосигналізацій – набір інструментів Pandora Pro. Набір Pandora Pro покликаний спростити роботу автоелектриків і фахівців з монтажу охоронно-сервісних пристроїв. Даний набір просто незамінний як для професіоналів, що займаються установкою охоронних систем, додаткового обладнання, ремонтом і діагностикою електрики автомобілів з бортовою напругою 12 і 24 Вольта, так і автовласників, самостійно займаються ремонтом і дооснащення своїх автомобілів.

У комплект входить набір інструментів Pandora Intro TK-1 для зняття пластикових деталей салону, виготовлений зі спеціальних матеріалів (при використанні цих інструментів ризик пошкодження деталей зводиться до мінімуму) і кращий автомобільний пробник-тестер Pandora ALT-205, розроблений таким чином, щоб практично повністю виключити ризик пошкодження ланцюгів автомобіля при спробі діагностики і пошуку необхідних сигнальних ланцюгів.

У Pandora ALT-205 впроваджено велику кількість спеціальних програмних алгоритмів роботи, що полегшують пошук специфічних сигналів, ланцюгів підключення, так необхідних при установці охоронних систем і додаткового устаткування.

Крім того, завдяки вбудованому microUSB-порту, даний прилад має можливість оновлення програмного забезпечення – нові прошивки з розширеним функціоналом доступні на нашому сайті.

Всі інструменти упаковані в невелику і дуже зручну шкіряну сумку-чохол. Всі інструменти фіксуються ушитими еластичними утримувачами, а також є спеціальні кишені для кабелю і витратних матеріалів, необхідних при роботі з електрообладнанням автомобіля.

Монтажний набір можна придбати в нашому інтернет-магазині або у будь-якого представника Pandora

3 253 грн

ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandora PRO
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Монтажний набір можна придбати в нашому інтернет-магазині або у будь-якого представника Pandora

3 253 грн

preloader