Цена:
Купить в 1 клик

Модуль склопідіймача Pandora DWM 502

Модуль призначений для послідовного управління чотирма склопідйомниками і люком автомобіля в одному напрямку, за умови наявності в автомобілі встановлених електроприводів. Управління модулем може здійснюватися від сигналу, який формується автомобільною сигналізацією або іншим пристроєм при постановці на охорону або закриття замків дверей, для чого передбачені «негативний» або «позитивний» запускають входи.

Модуль встановлюється стаціонарно на автотранспортному засобі і підключається до штатної проводки з напругою + 12В і загальним негативним висновком акумуляторної батареї, сполученим на масу. Модуль має кліматичне виконання У-2.1 (N-2.1) по ГОСТ 15150-69 і розрахований на експлуатацію при температурі навколишнього середовища від -40 до +85 С.

Всі компоненти модуля, що входять в комплект, повинні встановлюватися тільки в салоні автомобіля. Захист корпусу модуля від попадання води – категорія IP40 по ГОСТ 14254-96. Модуль розроблений і вироблений з дотриманням вимог по ГОСТ Р 50905-96.

Модуль може управлятися сигналом як «позитивної», так і «негативною» полярності. Для цього необхідно під’єднати керуючий висновок охоронної системи відповідно до «Жовтого» або «Жовто / Чорного» висновку модуля. Тривалість імпульсу, що запускає повинна бути не менше 300мс (0,3сек).

Склопідйомники включаються модулем послідовно, після подачі імпульсу, що запускає, в порядку, зазначеному на схемі, причому наступний канал включається після відпрацювання попереднього. Якщо скло вже закрито, то модуль відразу ж переключиться на наступний канал. Контроль закриття здійснюється по електромагнітному шуму двигуна, причому якщо двигун не зупиняється (обрив троса

склопідіймача), то перемикання на наступний канал станеться примусово через 15 сек.

З метою запобігання пошкодженню елементів модуля і захисту електродвигунів склопідйомників програма мікроконтролера модуля не запустить повторно цикл якщо тривалість імпульсу запуску перевищить тривалість відпрацювання першого циклу, і відпрацювавши двічі поспіль, цикли закриття всіх стекол, якщо імпульси запуску приходять занадто часто, буде ігнорувати такі запуски протягом однієї хвилини.

У вимкненому стані висновки кожного каналу замкнуті між собою: «Білий» – «Білий / Червоний», «Сірий» – «Сірий / Червоний», «Синій» – «Синій / Червоний», «Зелений» – «Зелений / Червоний», «Помаранчевий» – «Помаранчевий / Червоний». При включенні каналу, його висновки розмикаються, і маркований «Червоним» висновок за допомогою внутрішніх реле підключається до +12 («Білий / Червоний», «Сірий / Червоний», «Синій / Червоний», «Зелений / Червоний», «Помаранчевий / Червоний »).

УВАГА: При підключенні модуля важливо переконатися, що до електродвигуна стеклопод’емника при відпущених кнопках управління підведений «мінус». (Таким чином організовано управління склопідйомниками у більшості сучасних автомобілів).

Модуль склопідіймача Pandora DWM 502 можна придбати в нашому інтернет-магазині

935 грн

ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ DWM 502
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Модуль склопідіймача Pandora DWM 502 можна придбати в нашому інтернет-магазині

935 грн

preloader