Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Аксесуари до автосигналізацій Pandora » Комплект релейний модуль Pandora RMD-8

Комплект релейний модуль Pandora RMD-8

Універсальний мініатюрний модуль розширення Pandora RMD-8. Даний модуль дозволяє розширити функціональні можливості охоронний систем, особливо при установці на аналогові автомобілі, або автомобілі, що вимагають велику кількість силових підключень.

Pandora RMD-8 поставляється окремо і в комплекті з системою Pandora 5000pro. З даною системою, а також з системами Pandect X-1100/1200/1300 і системами 39ххpro, модуль працює за спеціальною цифрової шині і його застосування додає 8 додаткових каналів три з яких мають здатність навантаження до 20А, два – до 1А.

Крім того, модуль додає додаткові входи контролю прогріву свічок накалу і положення селектора АКПП / стоянкового гальма, а також аналоговий тахометричних вхід контролю роботи двигуна і датчик температури.

Особливо яскраво перевагу нової сверхкомпактной архітектури і потужного функціоналу виглядає при спільному використанні з мікросігналізаціей Pandect X-1100. У поєднанні з модулем RMD-8 даний комплект повністю зберігає свої мініатюрні габарити і максимальну зручність і скритність монтажу, при цьому додаючи можливість установки практично на будь-який аналоговий автомобіль зі збереженням повного функціоналу, включаючи реалізацію автозапуску і передпускового підігріву двигуна без застосування додаткових реле, блоків і т.д.

ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ RMD-8
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

preloader