Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Аксесуари до автосигналізацій Pandora » Комплект релейний модуль Pandora RMD-7

Комплект релейний модуль Pandora RMD-7

Pandora RMD-7 – це спеціальний інтерфейсний модуль, який працює за спеціальною цифрової шині з модельним рядом систем Pandora DXL 39XX / 5000New і GSM-мікросігналізаціей Pandect X-1100 і дозволяє розширити можливості системи, особливо при установці на автомобілі, в яких потрібна велика кількість аналогових або силових підключень.

Так, підключення Pandora RMD-7 додає в будь-яку з перерахованих вище систем 6 додаткових вільно програмованих таймерних каналу, 4 з яких з навантажувальною здатністю до 20 ампер, додаткові входу контролю прогріву свічок накалу і положення селектора АКПП / стоянкового гальма, а також аналоговий тахометричних вхід контролю роботи двигуна.

Однак головною родзинкою модуля стала наявність вбудованого безключового обхідника іммобілайзера ADS-BLADE AL від компанії iDatalink.

Даний обхідник дозволяє організувати коректний автоматичний і дистанційний запуск двигуна без необхідності залишати в автомобілі додатковий чіп-ключ

автомобіля. Даний модуль підтримує 38 автомобільних марок і більше 5500 моделей автомобілів, при цьому на багатьох автомобілях можливо і збереження функцій штатної охорони під час роботи двигуна та іншого функціоналу.

Застосування даного модуля привабливо і як з точки зору безпеки (управління здійснюється за спеціальною цифрової шині), так і з точки зору страхових компаній. А для багатьох автомобілів вартість модуля RMD-7 суттєво нижче вартості виготовлення додаткового ключа.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora DX 90BT
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ RMD-7
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

preloader