Цена:
Купить в 1 клик

Імобілайзер Pandect IS-670

Pandect IS-670 – це сучасне високоефективне засіб протидії викраденню та силового захоплення автомобіля. Для управління системою від власника не потрібно ніяких додаткових дій – тільки внести брелок-мітку в зону розпізнавання. Процедура ідентифікації брелока відбувається за частки мілісекунди.

При цьому система виробляє діалоговий високошвидкісний обмін кодами авторизації в частотному діапазоні 2,4 GHz на одному з 125 каналів. Радіообмін надійно захищений сучасними алгоритмами шифрування AES 128. Дані особливості роботи іммобілайзера не залишають зловмисникам жодних шансів.

У комплект іммобілайзера входять 2 мініатюрних брелока-мітки прихованого носіння з кнопкою управління інтелектуальним режимом технічного обслуговування Smart Service.

Отдавая автомобиль на мойку или в сервисный центр, вам не нужно отдавать брелоки-метки, достаточно временно отключить работу иммобилайзера, нажав на кнопку брелока. При этом вы можете быть уверены, что автомобиль останется под скрытой охраной иммобилайзера, который надежно заблокирует двигатель в случае несанкционированных действий и не позволит совершить угон.

Pandect IS-670 можна придбати в нашому інтернет-магазині

5 830 грн

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandect IS-670
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandect IS-670
ОСНОВНИЙ БЛОК IS-060 С КАРТКОЮ MASTER-PIN
РАДІО РЕЛЕ PANDECT RR-101
БРЕЛОК IS-750 BLACK V2 (IS-670)

Мініатюрна брелок-мітка прихованого носіння з кнопкою управління інтелектуальним режимом технічного обслуговування Smart Service. Віддаючи автомобіль на мийку або в сервісний центр, вам не потрібно віддавати брелоки-мітки, досить тимчасово відключити роботу іммобілайзера, натиснувши на кнопку брелока.

ЗІП КРІПЛЕННЯ IS-590/600/650

Монтажний набір. Вона складається з: стяжка L120 black (2 шт.), Контакт заземлення 019, скотч двосторонній 30х30, R = 2 мм, пакет Zip lock 8х12.

  • Основний блок IS-060 – 1 шт.
  • Радіо реле IS-101 – 1 шт.
  • Брелок IS-750 black v2 (IS-670) – 2 шт.
  • ЗІП кріплення IS-590 – 1 шт.
  • Печатная продукція
  • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ PANDORA DXL 5000 S
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Pandect IS-670 можна придбати в нашому інтернет-магазині

5 830 грн

preloader