Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Іммобілайзери Pandect » Іммобілайзер Pandect IS-577i

Іммобілайзер Pandect IS-577i

Засіб, призначений для запобігання викраденню автомобіля шляхом спроб прихованого проникнення, а також для протидії захоплення транспортного засобу з агресивними діями відносно власника.

Частота 2,4 Ггц, діалоговий радіоканал, висока швидкість передачі, неможливість перехоплення кодованої посилки в ефірі, низьке енергоспоживання, зручність в установці, сумісність зі штатною проводкою сучасних автомобілів, можливість відключення протирозбійною функції Anti-Hi-Jack, зменшені габарити мітки і базового блоку , підтримка роботи з радіокерованими реле Pandect IS-112, датчик руху (з можливістю настройки чутливості) на треххкоордінатном цифровому акселерометрі (не перешкоджає функціонуванню режимів дистанції ного і автоматичного запуску двигуна), вбудований базовий блок для управління замком капота, герметичний корпус базового блоку, наявність постійного живлення при вимкненому запаленні, підтримка спільної роботи з автосигналізації Pandora DeLuxe і Pandora DXL (функція Hands Free), ідеальний для прихованого монтажу в джгутах штатної проводки автомобіля.

Можливість спільної роботи з сигналізацією Pandora DeLuxe1500i / 2000 / DXL і вище, дозволяє реалізазовать управління сигналізацією без використання брелока – режим “HANDS FREE”. Постійне харчування базового блоку.

Вбудований настроюється датчик руху (акселерометр), що дає можливість реалізовувати функції автостарту і підтримки запалювання з збереженням протиугінної функції іммобілайзера.

Можливість налаштування чутливості трьохкоординатної датчика руху дає возможнасть встановлювати іммобілайзер абсолютно на будь-який автомобіль, запобігаючи можливості помилкового спрацьовування блокування. Підтримка реле управління капотом і стоп-сигналами.

Можливість підключення до 3 додаткових радіо-реле блокувань Pandect IS-110/112, виконаних на основі базового блоку Pandect IS-250. Можливість роботи з мітками від моделей IS-250/350, так і з мітками з розширеним протоколом збереженої в мітці інформації IS-47Х / 57Х. Дана модель іммобілайзера підтримує роботу з модулем управління електро-механічним замком капота HM-05. Можливість програмування до 5 міток.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandect IS-577i
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandect IS-577i
ОСНОВНИЙ БЛОК IS-577
БРЕЛОК IS-470/477/471

Маленький ергономічний брелок випускається з пластика чорного кольору. У брелоку використовується елемент живлення CR2025 (3V, 210 мАг).

Розміри брелока-мітки 47,5 x 26 x 4,5 мм. Конструкція і мініатюрність брелока забезпечують його комфортне, приховане носіння навіть в легкому одязі. У разі необхідності брелок легко відкривається ножем: з кута, протилежного отвору, є спеціальний проріз. Брелок-мітка для іммобілайзера Pandect IS 470/477/570 / 577i.

ЗІП КРІПЛЕННЯ IS

Монтажний набір. Вона складається з: стяжка L120 black, контакт заземлення 019, пакет Zip lock 8х12, speaker іммобілайзера.

КАБЕЛЬ 18 AWG L1000 RED FUS-20A CIRCLE
  • Основний блок IS-577 – 1 шт.
  • Брелок IS-470 black v2 – 2 шт.
  • ЗІП кріплення IS – 1 шт.
  • Кабель 18 AWG L1000 red FUS-20A circle – 1 шт.
  • Печатная продукція
  • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandect IS-577i
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

ХАРАКТЕРИСТИКИ Pandect IS-577i
Тип Іммобілайзер
Функція зворотного зв’язку Ні
ЖК-брелок управління Ні
додатковий брелок Ні
Система кодування радіосигналу Діалогове кодування
Сервісний режим Так
Вібросповіщення Ні
Дальність дії (оповіщення)
preloader
chevron_right