Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Іммобілайзери Pandect » Іммобілайзер Pandect IS-570i

Іммобілайзер Pandect IS-570i

Протиугінний засіб, призначений для запобігання викрадення транспортного засобу шляхом спроб прихованого проникнення, а також для протидії спробам захоплення транспортного засобу з агресивними діями відносно власника.

Вбудований, настроюється датчик руху (акселерометр), що дає можливість реалізовувати функції автостарту і підтримки запалювання з збереженням протиугінної функції іммобілайзера.

Можливість налаштування чутливості трьохкоординатної датчика руху дає возможнасть встановлювати іммобілайзер абсолютно на будь-який автомобіль, запобігаючи

можливість помилкового спрацьовування блокування. Підтримка реле управління капотом і стоп-сигналами.

Дана модель іммобілайзера підтримує роботу з модулем управління електро-механічним замком капота HM-05. Можливість програмування до 5 міток.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandect IS-570i
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandect IS-570i
ОСНОВНИЙ БЛОК IS-570
БРЕЛОК IS-470/477/471

Маленький ергономічний брелок випускається з пластика чорного кольору. У брелоку використовується елемент живлення CR2025 (3V, 210 мАг).

Розміри брелока-мітки 47,5 x 26 x 4,5 мм. Конструкція і мініатюрність брелока забезпечують його комфортне, приховане носіння навіть в легкому одязі. У разі необхідності брелок легко відкривається ножем: з кута, протилежного отвору, є спеціальний проріз. Брелок-мітка для іммобілайзера Pandect IS 470/477/570 / 577i.

ЗІП КРІПЛЕННЯ IS

Монтажний набір. Вона складається з: стяжка L120 black, контакт заземлення 019, пакет Zip lock 8х12, speaker іммобілайзера.

КАБЕЛЬ 18 AWG L1000 RED FUS-20A CIRCLE
  • Основний блок IS-570 – 1 шт.
  • Брелок IS-470 black v2 – 2 шт.
  • ЗІП кріплення IS – 1 шт.
  • Кабель 18 AWG L1000 red FUS-20A circle – 1 шт.
  • Печатная продукція
  • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandect IS-570i
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

ХАРАКТЕРИСТИКИ Pandect IS-570i
Тип Імобілайзер
Функція зворотного зв’язку Ні
ЖК-брелок управління Ні
додатковий брелок Ні
Система кодування радіосигналу Діалогове кодування
Сервісний режим Так
Вібросповіщення Ні
Дальність дії (оповіщення)
preloader
chevron_right