Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Іммобілайзери Pandect » Іммобілайзер Pandect IS-350i

Іммобілайзер Pandect IS-350i

Засіб, призначений для запобігання викраденню автомобіля шляхом спроб прихованого проникнення, а також для протидії захоплення транспортного засобу з агресивними діями відносно власника.

Базова модель иммобилайзеров Pandect, частота 2,4 Ггц, діалоговий радіоканал, висока швидкість передачі, неможливість перехоплення кодованої посилки в ефірі, низьке енергоспоживання, зручність в установці, сумісність зі штатною проводкою сучасних автомобілів, можливість відключення протирозбійною функції Anti-Hi-Jack.

Іммобілайзер Pandect IS-350 – протиугінний засіб нового покоління, призначений для запобігання викрадення транспортного засобу шляхом спроб прихованого проникнення, а також для протидії спробам захоплення транспортного засобу з агресивними діями відносно власника. Застосування даного іммобілайзера можливо на будь-яких сучасних автомобілях, виключаючи нанесення будь-якої шкоди штатним електронним системам.

Система побудована з використанням інтегральних рішень нового покоління і реалізована на найвищому технічному рівні, зручна і надійна в експлуатації. Від власника автомобіля не потрібно ніяких дій для деактивації протиугінної функції.

Система в зоне действия радиоканала производит диалоговый высокоскоростной обмен кодами авторизации в частотном диапазоне 2,4 GHz между брелоком и модулем блокировки, деактивируя скрытую блокировку двигателя.

Вся процедура идентификационного диалога происходит за доли миллисекунды, что затрудняет попытки не только считать коды, но и просто их обнаружить в эфире на одном из 125-ти каналов, используемых в диапазоне 2,4 GHz для передачи данных. Воспользоваться автомобилем, оснащенным иммобилайзером Pandect IS-350, можно только имея брелок, прописанный в систему.

Внешних признаков использования иммобилайзера злоумышленникам обнаружить не удастся, поскольку от владельца не требуется никаких манипуляций, кроме как внести брелок в зону связи. Идентификация брелока возможна на расстоянии не более 3-5 метров от автомобиля, оснащенного иммобилайзером. Уменьшено время срабатывания иммобилайзера при отсутствии метки во время первого включения зажигания до 15 секунд.

Pandect IS-350i можна придбати в нашому інтернет-магазині

2 931 грн

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandect IS-350i
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandect IS-350i
ОСНОВНИЙ БЛОК IS-350I
БРЕЛОК LCD D468 DXL 5000 NEW V.2

Брелок LCD D468 входить в комплектацію системи Pandora DXL 5000 S (NEW v.2).

ЗІП КРІПЛЕННЯ IS

Монтажний набір. Вона складається з: стяжка L120 black, контакт заземлення 019, пакет Zip lock 8х12, speaker іммобілайзера.

  • Основний блок IS-350 v2 – 1 шт.
  • Брелок IS-250 black – 2 шт.
  • ЗІП кріплення IS – 1 шт.
  • Друкована продукція
  • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ PANDORA DXL 5000 S
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

ХАРАКТЕРИСТИКИ Pandect IS-350i
Тип Іммобілайзер
Функція зворотного зв’язку Ні
ЖК-брелок управління Ні
додатковий брелок Ні
Система кодування радіосигналу Діалогове кодування
Сервісний режим Так
Вібросповіщення Ні
Дальність дії (оповіщення)
Pandect IS-350i можна придбати в нашому інтернет-магазині

2 931 грн

preloader