Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Іммобілайзери Pandect » Іммобілайзер Pandect BT-100

Іммобілайзер Pandect BT-100

Іммобілайзер нового покоління, що відрізняється від аналогів надекономічного – менше 3 мА в активному режимі. Підвищений час автономної роботи мітки на батареї (до 3-х років). Можлива робота з сучасними смартфонами через мобільний додаток PanDECT BT (настройка, управління, сповіщення). Точно регульована дальність виявлення мітки, підвищена надійність інтерфейсу зв’язку. Доступна ціна.

Pandect BT-100:

– Це глибоко переосмислена логіка роботи іммобілайзера на совремнних автомобілях у взаємодії з роботою спеціального мобільного додатку, що дозволяє управляти режимами іммобілайзера, налаштовувати і діагностувати роботу міток, отримувати корисну інформацію від автомобіля.

– Це знижене споживання іммобілайзера (реальне значення 2-3мА в активному режимі), вкладається в найжорсткіші вимоги абсолютно всіх автовиробників до додаткового електроустаткування.

– Це нові мітки, які працюють як BLE (Bluetooth Low Energy) пристрій з елементами стека протоколу BT 4.2.

– Це багаторівневе шифрування і розумне використання режимів «невидимості» в ефірі, відгукуючись на запити лише авторизованого пристрої (неможливість виявлення).

– Це вологозахищені мітки підвищеної експлуатаційної надійності, з розмірами, що дозволяють комфортне носіння в гаманці, по суті – єдині герметичні мітки які зручно носити з собою кожен день, на відміну від спроб маси амбітних компаній зробити що-небудь ергономічне.

– Це виведена повна група комутованих контактів реле блокування, що дає більший простір для творчості організації безпечних і ефективних блокувань двигуна.

– Це окремий спеціальний канал, який можна використовувати для відключення штатного радіоканалу автомобіля і його захисту від так званої “довгої руки”, або для шунтування датчиків двигуна в режимі блокування.

– Зручне додаток, що дозволяє інтуїтивно зрозуміло і звично для користувача смартфона мати повну інформацію про роботу компонентів іммобілайзера, управляти його режимами (режим ТО, зміна дистанції авторизації міток і т.д.), а також діагностувати роботу всіх його компонентів, включаючи кількість прописаних в нього радіоміток. При цьому мобільний додаток несе допоміжну роль, полегшуючи життя і установниками і автовласникові, а иммобилайзером можна повноцінно користуватися і без нього – як це завжди було в іммобілайзера Pandect – досить мати з собою мініатюрну радіопозначку!

Pandect BT-100 працює з додатком PANDECT BT. Додаток розроблений спеціально для роботи c іммобілайзерами Pandect BT. Програма дозволяє налаштовувати іммобілайзер, управляти режимами технічного обслуговування, змінювати радіус зони авторизації міток, а також діагностувати роботу його компонентів, включаючи кількість прописаних в нього радіоміток. Забезпечує контроль напруги елементів живлення в мітках і бортового напруги.

Pandect X-1800 можна придбати в нашому інтернет-магазині

5 379 грн

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandect BT-100
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandect BT-100
ОСНОВНИЙ БЛОК BT-100
БРЕЛОК BT-760 BLACK

Радіопозначка BT-760 входить в комплект охоронних систем і протиугінних иммобилайзеров нового покоління з інтегрованим Bluetooth-інтерфейсом. Радіопозначка прихованого носіння використовується для автоматичної авторизації власника – тільки в її присутності відключаються протиугінні функції системи або іммобілайзера.

ЗІП КРІПЛЕННЯ IS

Монтажний набір. Вона складається з: стяжка L120 black, контакт заземлення 019, пакет Zip lock 8х12, speaker іммобілайзера.

  • Основний блок BT-100 – 1 шт.
  • Брелок BT-760 black – 2 шт.
  • ЗІП кріплення IS – 1 шт.
  • Друкована продукція
  • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ PANDORA DXL 5000 S
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

ХАРАКТЕРИСТИКИ Pandect BT-100
Тип іммобілайзер
Функція зворотного зв’язку Ні
ЖК-брелок управління Ні
Додатковий брелок Ні
Система кодування радіосигналу Діалогове кодування
Сервісний режим Ні
Вібросповіщення Ні
Дальність дії (оповіщення)
Pandect X-1800 можна придбати в нашому інтернет-магазині

5 379 грн