Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Аксесуари до автосигналізацій Pandora » Дворівневий датчик об'єму Pandora VS-22d

Дворівневий датчик об’єму Pandora VS-22d

Модель VS-22D є доопрацьованим і поліпшеним аналогом попередника – першого мікрохвильового датчика VS-21D. Зміни торкнулися схемотехніки і програмного забезпечення мікроконтролера датчика, що гарантує більш стабільну роботу пристрою в режимах підвищеної чутливості, позбавляючи власника від ймовірних помилкових спрацьовувань при установці високої чутливості (далекому виявленні об’єктів, які рухаються).

Датчик має можливість регулювання чутливості попереднього і тривожного рівня, як за допомогою маніпуляцій кнопок на корпусі датчика, так і дистанційно з брелока охоронно-сервісних систем Pandora. Встановлений мікрохвильовий датчик, звичайно важко налаштувати регулюваннями, розміщеними на його корпусі, оскільки датчик розміщується приховано і для кожного регулювання необхідно знову розбирати елемент інтер’єру салону.

Дистанційне регулювання датчика Pandora VS-22D вирішує цю проблему.

Регулювання датчика в охоронно-телеметричної комплексі Pandora DXL 5000 доступна також з інтернет-сервісу, з мобільних телефонів і додатків для смартфонів під управлінням Android і iPhone, iPad. Варто нагадати, що для стабільної роботи мікрохвильового датчика, його необхідно розташовувати в центрі салону автомобіля на видаленні від GSM-антени і RF-модуля системи.

Дворівневий датчик об’єму Pandora VS-22d можна придбати в нашому інтернет-магазині

0 грн

ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandora VS-22d
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Дворівневий датчик об’єму Pandora VS-22d можна придбати в нашому інтернет-магазині

0 грн

preloader