Цена:
Купить в 1 клик

Датчик дверей Pandora DMS-100BT

Бездротовий Bluetooth-датчик двері DMS-100BT призначений для дистанційного розпізнавання удару, повороту, відкриття дверей, розташованої на значній відстані від базового блоку автомобільної або домашньої охоронно-сервісної системи. За допомогою датчика можна контролювати такі зони, як люк, кришка кофра, кришка багажника, кришка причепа, кришка кейса для перенесення цінних речей і т.д. Датчик удару / повороту / нахилу / руху, відкривання (магніт-датчик Холла), температури з автономним живленням і зв’язком з автосигналізацій по Bluetooth 4.2.

Мініатюрний датчик працює від літієвого елемента CR123A. Безперебійна робота датчика на даному елементі живлення складе більше року, навіть при установці в приміщеннях і на рухомому складі, не захищених від морозу. DMS-100BT спрацьовує на «відкривання», відділення магніту від датчика, викликає спрацьовування датчика холу, а також вбудований акселерометр «розуміє» зміна свого становища і спрацьовує на удари.

Дальність і стійкість зв’язку тепер забезпечується захищеними протоколами зв’язку Bluetooth 4.2 (мінімум в два рази далі і дуже висока стійкість до перешкод цього, сьогодні дуже завантаженого діапазону радіоефіру). Чутливість вбудованого акселерометра тепер регулюється через додаток управління автосигналізацією для телефону, там же можна налаштувати, відключити датчик холу, реєструючий зміна положення магніту відповідної частини датчика. Датчик тепер вміє реєструвати температуру навколишнього повітря і передавати її на сигналізацію. Що відкриває нові можливості застосування, такі як контроль температури всередині ізотермічних фургонів для перевезення продуктів харчування або медикаментів, або просто контроль температури навколишнього повітря – дуже затребувана функція користувачами наших систем. Та й знати температуру повітря всередині гаража або місця зберігання причепа буває

корисно. Пристрій забезпечений безліччю контрольних функцій, що полегшують монтаж та налагодження, перевірку працездатності датчика.

Енергоспоживання – окрема гордість наших інженерів, які займалися розробкою даного датчика. Тепер елемент живлення CR123A не доведеться міняти раніше трьох років реальної експлуатації.

Датчик буде корисний при організації охорони або моніторингу дверей і воріт боксів і гаражів, при установці на кофри кузовів пікапів, для охорони кришок причепів, для стулок дверей кузовів і кунгов вантажних автомобілів. Для охорони цінних вантажів особливо пов’язаних з контролем дотримання температурних режимів перевезення та вимогами щодо відсутності ударів в процесі транспортування.

Все реєстровані датчиком параметри можуть бути виведені окремим балкою в охоронно-телеметричний сервіс pro.p-on.ru з подальшим відображенням у мобільному або повноекранному комп’ютерному додатку. Є де розгулятися фантазії найвимогливіших клієнтів і фахівців, хто візьметься за рішення.

Датчик двері Pandora DMS-100BT можна придбати в нашому інтернет-магазині

1 481 грн

ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandora DMS-100BT
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Датчик двері Pandora DMS-100BT можна придбати в нашому інтернет-магазині

1 481 грн

preloader