Цена:
Купить в 1 клик

Брелок LCD D030 black

Pandora D-030 – Bluetooth-брелок з OLED-дисплеєм і харчуванням від Li-Po акумулятора і зарядкою від micro-USB. Конструюючи цей брелок, ми спробували створити легкий, компактний, зручний в носінні на зв’язці ключів, ергономічний при натисканні кнопок, сучасний і недорогий брелок, з можливістю приймати і відображати інформацію про статус системи охорони автомобіля на дисплеї OLED.

Нас вже давно просили зробити такий брелок наші численні партнери, які розуміють, що з появою брелока автосигналізацій з мобільними додатками, що працюють і по Bluetooth, і GPRS / 3G, необхідність в далекобійний субгігагерцовом брелоку майже відпадає. Але залишається традиційна прихильність багатьох користувачів до брелоку з кнопочками і індикатором.

Ми постаралися зберегти весь звичний сотням тисяч автолюбителів – користувачів наших охоронних систем, – логіку побудови команд і сигналів брелоків Pandora. Але, звичайно ж, реальна дальність дії радіоканалу брелока Pandora D-030 – це 25-35 метрів (зате дуже швидко, і практично не залежить від помеховой обстановки). При цьому наша реалізація Bluetooth дуже добре опрацьована, і не має аналогів в ринку Car Security. А ще, зарядженого акумулятора брелока Pandora D-030 має вистачати більш ніж на півроку роботи.

Виріб Pandora D-030 сумісний з усіма нашими новими автомобільними сигналізаціями Pandora і Pandect, що мають Bluetooth-інтерфейс – а це практично всі нові вироби 2017-18 модельних років, і все нові розробляються вироби. Брелок D-030 прекрасно вписується в серію виробів Pandect X (Pandect X-1000BT, Pandect X-1700BT, Pandect X-1800BT, Pandect X-1900BT), перетворюючи їх в недорогі «GSM-брелочная». А враховуючи, що далеке повідомлення цих систем йде GSM-дзвінком, SMS-повідомленням та повідомленням через GPRS-Internet, то необхідність в далекобійний брелоку в межах дії GSM-мереж дійсно відпадає. А практика користування автомобілем часто не має на увазі подачі команд брелоком при значній відстані від автомобіля – при виникненні такої необхідності є мобільний додаток на телефоні.

ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ D-030
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

preloader