Цена:
Купить в 1 клик

Брелок LCD D020 DX 91

Брелок зі зворотним зв’язком і OLED-дисплеєм. Його дизайн – розвиток брелока D-010, ми взяли від нього краще і вписали в корпус новий OLED-дисплей. Дисплей став більше, ніж в 010-м брелоку. Його фізичний розмір збільшився рівно в 2 рази, при цьому сам брелок не став величезним. Граничні габарити корпусу залишилися колишніми, а товщина навіть стала трохи менше.

З новим екраном і в новій якості повернувся звичний нам з вами повноцінний, дуже інформативний графічний інтерфейс з відображенням силуету автомобіля і можливістю з першого погляду перевірити стан всіх охоронних зон, включаючи периметр з роздільними дверима, входу запалювання, педалі гальма, і так далі. Нікуди не поділася і система віджетів з відображенням температур двигуна, салону, бортового напруги і рівня палива. Сам дисплей – яскравий, з абсолютною контрастністю буде добре видно при будь-яких умовах освітлення, в тому числі і на яскравому сонці.

Новий брелок став тоншим. У 010-му брелоку в якості елемента живлення ми використовували мізинчикових батарейку – формату ААА, в новому – літієвий акумулятор. І це дуже хороша новина! Ми використовуємо інтелектуальний контролер заряду, спеціально призначений для літієвих акумуляторів, який має дуже складний алгоритм роботи – саме такий, який потрібен для даних батарей.

У брелоку D-020 використовується порт micro-USB для зарядки і оновлення прошивки брелка, а ємність літієвий акумулятор становить 220 міліампер-година.

ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ D-020
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

preloader