Цена:
Купить в 1 клик

Брелок LCD D010 black

Брелок LCD D010 black працює c багатоканальним радіотракту в діапазоні 868MHz, діалоговим кодом в розширеному протоколі обміну. Дальність зв’язку не поступиться брелоки D077 і D078 з комплекту автосигналізацій Pandora DX-50 і її модифікації – Pandora DX-50b, – надійно зарекомендували себе чи не лідерами дальності серед сучасних сигналізацій.

Незважаючи на мініатюрний розмір, брелок має живлення від звичної батареї ААА, і збільшений термін служби без заміни елемента живлення. Брелок Pandora D010 ергономічний і сучасний, не виглядає анахронізмом разом з ключами будь-якого сучасного автомобіля. Є чи не найбільш компактним брелоком двостороннього зв’язку в світі на сьогодні, що при його дальності зв’язку і функціональності робить його дуже привабливим.

У брелоку D-010 ми вперше застосували графічний OLED-дисплей, який, не дивлячись на невеликі габарити, має великі піктограми активних подій (значно більші, ніж на звичних ЖК-дисплеях) і безліч інформативних віджетів. А його яскравості і контрастності вистачає для впевненої видимості навіть при прямому сонячному світлі.

Брелок LCD D010 black можна придбати в нашому інтернет-магазині

2 352 грн

ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ LCD D010 black
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Брелок LCD D010 black можна придбати в нашому інтернет-магазині

2 352 грн

preloader