Цена:
Купить в 1 клик

Брелок D-800

Функціональний і енергономічні брелок, який використовується в телеметричної охоронно-сервісній системі Pandora DXL 4970.

Брелок з Високонтрастний яскравим OLED-дисплеєм. Брелок дуже компактний, ергономічний і надзвичайно зручний у використанні. Однак однією з головних фішок нового брелока є абсолютно новий підхід в реалізації радіоканалу. Вперше в брелоку інтегровані два радіоканалу – наддалекобійні радіоканал на 868 МГц і радіоканал ближньої дії – Bluetooth 4.2.

Залежно від відстані, на якому власник знаходиться від автомобіля, брелок автоматично перемикається між двома радіоканалами зв’язку, забезпечуючи максимальну дальність, швидкість роботи і енергоекономічність. Брелок Pandora D800 оснащується вбудованим ємним акумулятором, який заряджається від microUSB-порту.

ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ D-800
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Брелок D-800 можна придбати в нашому інтернет-магазині

3 648 грн