Цена:
Купить в 1 клик

Брелок D-022

Брелок зі зворотним зв’язком і OLED-дисплеєм. Його дизайн – розвиток брелоків D-010 і D-020. Ми взяли від них краще і додали радіотракт LoRa. Брелок LCD D022 DX 91 LoRa відрізняється від брелока D-020 LoRa-трансівером і блискучою вставкою під кнопками.

Висока дальність зв’язку брелока D-022 забезпечується застосуванням нових трансиверів, що використовують LoRa-модуляцію. Про LoRa-модуляцію можна прочитати дуже багато, але добитися від неї хорошою дальності при прийнятному енергоспоживанні, компактної антени і збереженні рівня захисту від електронного злому, без погіршення ергономіки користування брелоком (щоб

натиснувши кнопку брелока не треба було чекати відчутний час до зворотної реакції автомобіля, щоб цієї затримки, практично, не відчувалося) – завдання не дуже-то і проста. Але нашим інженерам це зробити вдалося, а фахівцям галузі це ще належить оцінити.

ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ D-022
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

preloader