Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автосигналізація Pandora DXL 4970

Автосигналізація Pandora DXL 4970

Топова багатофункціональна телеметрическая охоронно-сервісна система Pandora DXL 4970 з новим брелоком.

Pandora DXL 4970 забезпечує максимально можливий захист для автомобіля абсолютно будь-якого класу, максимальний комфорт і функціональність його власнику. Це виріб – одне з найбільш очікуваних, і це неспроста – в Pandora DXL 4970 сконцентровані найсучасніші і досконалі на сьогоднішній день технології і досягнення.

Pandora DXL 4970 – це високо інтегрований продукт, з найсучаснішим багатосмугових 3G GSM-модемом, які не мають територіальних обмежень використання (має легальну можливість роботи по всьому світу), що працює з двома сім-картами, вбудованим високочутливим GPS / ГЛОНАСС-приймачем, радіотракт на 868 МГц і Bluetooth 4.2-інтерфейсом, вбудованим джерелом аварійного живлення, який здатний підтримувати повнофункціональну роботу пристрою кілька годин.

Bluetooth-інтерфейс останнього покоління дозволяє організувати роботу з усіма сучасними Bluetooth-аксесуарами, такими як Bluetooth-радіореле BTR-101, підкапотний модуль RHM-03BT, радіомітки BT-760, бездротової автономний кінцевик з датчиком температури DMS-100BT, мініатюри керований по Bluetooth груповий перемикач RR-103BT, бездротовий модуль DI-04, що дозволяє вирішити всі проблеми керування автомобілями, де бесьключевой запуск поки нами не реалізований і т.д.

Новинка комплектується абсолютно новим, створеним спеціально для Pandora DXL 4970, брелоком з Високонтрастний, яскравим OLED-дисплеєм – Pandora D800. Брелок дуже компактний, ергономічний і надзвичайно зручний у використанні, але однією з головних фішок нового брелока є абсолютно новий підхід в реалізації радіоканалу. Вперше в брелоку інтегровані два радіоканалу – наддалекобійні радіоканал на 868 МГц і радіоканал ближньої дії – Bluetooth 4.2. Залежно від відстані, на якому власник знаходиться від автомобіля, брелок автоматично перемикається між двома радіоканалами зв’язку, забезпечуючи максимальну дальність, швидкість роботи і енергоекономічність. Pandora D800 оснащується вбудованим ємним акумулятором, який заряджається від microUSB-порту.

У Pandora DXL 4970 доступний максимально можливий на сьогоднішній день набір цифрових інтерфейсів. Вперше в ринку car-security система оснащується CAN-контролером, здатним

працювати одночасно з 3 шинами CAN, що є просто необхідною умовою для повнофункціональної роботи з сучасними складними автомобілями, такими як Volkswagen, Audi, Skoda, BMW, Mercedes. Крім цього, на борту системи є два повноцінних інтерфейсу LIN для роботи з бортовими шинами автомобілів і управління опалювачі Webasto і Eberspaecher, а також спеціалізовані IMMO-KEY-порти для безключового обходу штатних иммобилайзеров всіх, без винятку, автомобілів, які підтримуються сервісами Pandora CLONE і Pandora BYPASS. До речі, дуже скоро ми порадуємо черговий гучною перемогою і на цьому фронті!

Професіонали ринку car-security, яким вже довелося попрацювати з Pandora DXL 4970, дуже високо оцінили неперевершені можливості системи по підключенню – система володіє 20 (!) Таймерні каналами з вільною логікою програмування, 4 з яких – силові з позитивною полярністю, що дозволяють реалізувати, наприклад , автозапуск двигуна без використання силових реле, навіть на тих автомобілях, де потрібна велика кількість підключень, або підключати додаткові пристрої – відеореєстратори, радар-детектори, зарядні пристрої рясних телефонів, ходові вогні т.д.

Pandora DXL 4970 має вбудоване аварійне живлення – всередині базового блоку системи встановлений резервний акумулятор, який залишить систему в повністю робочому стані в разі несанкціонованого відключення основного харчування і доставить до автовласника тривожне повідомлення всіма доступними інтерфейсами зв’язку, а їх багато більше, ніж у будь-якій іншій системи в світі. До речі, в системі використовується сучасна інтелектуальна зарядна система, яка дозволяє правильно заряджати акумулятор, «не вбиваючи» його, і забезпечуючи тривалий термін служби без втрати ємності.

Pandora DXL 4970 – новий світовий лідер на ринку автомобільних охоронно-сервісних систем від Російської компанії-розробника і виробника автомобільної електроніки!

Pandora DXL 4970 можна придбати в нашому інтернет-магазині

27 761 грн

Увага, даруємо подарунки!

Автосигналізація Pandora DXL 4970

+

Сирена неавтономная Pandora DS-530

Купіть автосигналізацію і отримайте в подарунок –
сирену!
До конца акции осталось 20дней!
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora DXL 4970
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandora DXL 4970
ОСНОВНИЙ БЛОК DXL 4970

Високочутливий GPS / ГЛОНАСС-приймач Pandora NAV-035 спілкується з базовим блоком сучасних сигналізацій на частоті 2,4 ГГц, що дозволяє встановлювати його в будь-якому місці автомобіля.

Приймач визначає координати автомобіля і відправляє їх на мобільний телефон власника – ви завжди будете знати точне місцезнаходження свого транспортного засобу. Підходить для систем Pandora DXL 3910Pro, 3945Pro, 3970Pro, 5000Pro

БРЕЛОК LCD DXL 800 BLACK

Функціональний і енергономічні брелок, який використовується в телеметричної охоронно-сервісній системі Pandora DXL 4970. Брелок з Високонтрастний яскравим OLED-дисплеєм. Брелок дуже компактний, ергономічний і надзвичайно зручний у використанні.

Однією з головних фішок нового брелока є абсолютно новий підхід в реалізації радіоканалу. Вперше в брелоку інтегровані два радіоканалу – наддалекобійні радіоканал на 868 МГц і радіоканал ближньої дії – Bluetooth 4.2. Залежно від відстані, на якому власник знаходиться від автомобіля, брелок автоматично перемикається між двома радіоканалами зв’язку, забезпечуючи максимальну дальність, швидкість роботи і енергоекономічність. Брелок Pandora D800 оснащується вбудованим ємним акумулятором, який заряджається від microUSB-порту.

БРЕЛОК R465 DXL 5000 PRO

Додатковий брелок без ЖК-дисплея і зворотного зв’язку для флагманських сигналізацій Pandora DXL. Брелок має три кнопки і світловий індикатор, який підтверджує проходження команд.

РАДІО РЕЛЕ PANDECT BTR-101

Радіо реле BTR-101 виконано на новітній елементній базі, схожою з базовим блоком іммобілайзера Pandect BT-100 і, природно, спілкується з керівниками модулями за допомогою протоколів Bluetooth 4.2.

Застосування саме цього протоколу для зв’язку по радіоканалу дозволило істотно підвищити якість з’єднання, стабільність і перешкодозахищеність, яка, завдяки просунутому алгоритму автоматичного координування передачі пакетів даних, зросла в рази в порівнянні з попередніми реалізаціями радіотракт на частоті 2.4 ГГц.

Краще стала і енергоекономічність – енергоспоживання реле знизилося майже в 2 рази! У той же час пристрій невиявний в ефірі, до нього неможливо підключитися і перешкодити зв’язку, поки в ефір не буде видана спеціальна шифрована посилка від парного пристрою, і робота можлива лише від авторизованого попередньо пристрою.

Як і іммобілайзер BT-100, радіореле має можливість оновлення прошивки для доповнення корисними функціями – природно по протоколу Bluetooth, прямо зі смартфона – просто, легко і зрозуміло.

Pandect BTR-101 оснащено новим високочутливим акселерометром з високонадійними алгоритмами визначення руху, що викликають блокування двигуна при будь-якій спробі почати рух і дозволяють двигуну безперешкодно працювати, наприклад при дистанційному запуску двигуна. Причому навіть в двигунах, що мають підвищений рівень вібрації, проблем не виникне. Якщо в зоні визначення немає мітки і спроба початку руху повинна бути детектувати надійно, але прогрівається двигун не повинен викликати спрацьовування блокування.

Звичайно ж є і можливість окремої настройки його власного датчика руху, і звичайно команда на миттєву блокування може прийти від керуючого пристрою, базового модуля іммобілайзера або сигналізацій нового покоління.

Данное радиореле относится к периферийным устройствам нового поколения, производимых нашей компанией.

БРЕЛОК BT-760 BLACK

Радіопозначка BT-760 входить в комплект охоронних систем і протиугінних иммобилайзеров нового покоління з інтегрованим Bluetooth-інтерфейсом. Радіопозначка прихованого носіння використовується для автоматичної авторизації власника – тільки в її присутності відключаються протиугінні функції системи або іммобілайзера.

РЕЛЕЙНИЙ МОДУЛЬ АВТОЗАПУСКУ RMD-5M

Релейний модуль автозапуску, для реалізації автоматичного запуску в автосигналізація Pandora.

Радіомодуль МОТОРНОГО ВІДСІКУ PANDORA RHM-03BT

Підкапотний модуль підключення сирени, концевика капота, термодатчика двигуна, електромеханічним замком капота і цифровий лінії управління підігрівниками типу Webasto і Eberspaecher.

Модуль призначений для спрощення монтажу в моторному відсіку. Передача інформації та управління відбувається за допомогою штатного радіоканалу системи на частоті 2.4 GHz з підтримкою протоколу Bluetooth 4.2 Low Energy. Радіомодуль моторного відсіку дозволяє реалізувати управління замками капота і сиреною, дозволяє управляти цифровими підігрівниками двигуна, реалізувати блокування двигуна (блокування активується при реєстрації руху вбудованим в модуль акселерометром або відразу в залежності від налаштувань системи), передавати інформацію про температуру в систему.

Сумісність устаткування RHM-03BT: Pandora DXL 49xx / DX-90 BT; Pandect BT-100 / X-19xx – наступні системи, обладнані Bluetooth модулем.

КАБЕЛЬ USB/MICRO-USB

Кабель USB / micro-USB темно-сірого кольору. З одного боку – роз’єм USB, з іншого – роз’єм micro-USB.

КНОПКА+КАБЕЛЬ BS2
 • Основний блок DXL 4970 – 1 шт.
 • Брелок LCD800 black карабін силікон – 1 шт.
 • Брелок R465 з ланцюжком шовкографія – 1 шт.
 • Радіо реле BTR-101 – 1 шт.
 • Брелок BT-760 black – 2 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5M – 1 шт.
 • Модуль моторного відсіку RHM-03BT – 1 шт.
 • ЗІП кріплення DeLuxe – 1 шт.
 • Кабель DXL4900 IMMO – 1 шт.
 • Кабель c USB / micro USB – 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Сірена п’єзоелектричний Pandora PS-330
 • Печатная продукція
 • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ PANDORA DXL 5000 S
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Pandora DXL 4970 можна придбати в нашому інтернет-магазині

27 761 грн

preloader