Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автосигналізація Pandora DXL 4950

Автосигналізація Pandora DXL 4950

Топова багатофункціональна телеметрическая охоронно-сервісна система Pandora DXL 4950 з новим брелоком.

Брелок Pandora D-670 – новий лідер по забезпеченню швидкої передачі команд і отримання інформації на рекордній відстані від системи. Брелок працює на оновленому протоколі c частотою 868 MHz, забезпечуючи якісну передачу даних навіть у зашумлений радіоефірі сучасного міста. Висококонтрастний OLED-дисплей, світлодіодний індикатор стану, звукове і вібро сповіщення, вбудований USB-порт, літій-полімерний акумулятор, три кнопки управління – забезпечують максимальної інформативністю, легкої експлуатацією системи і транспорту. Радіоканал на 868 MHz забезпечує високу дальність зв’язку, моментальний відгук на управління, своєчасну доставку повідомлень між брелоком і системою.

У комплект системи входить мініатюрна Bluetooth-радіопозначка прихованого носіння з кнопкою управління режимами охорони автомобіля і можливістю реалізації функцій “Вільні руки” (управління режимом охорони при видаленні або наближення радіопозначки з регульованою дистанцією спрацьовування), іммобілайзера і антіразбоя (забезпечення протиугінної безпеки в разі відсутності радіопозначки ).

На борту системи – найсучасніший 3G GSM-модем, що працює з двома сім-картами, інтегрований високочутливий GPS / ГЛОНАСС-приймач, Bluetooth-інтерфейс останнього покоління і інтелектуальною системою резервного живлення.

Протокол Bluetooth 4.2 Low Energy надає можливість управління через мобільний додаток (без інтернет-з’єднання), управління телефоном в якості мітки, підключення додаткових Bluetooth-аксесуарів (радіореле блокування, подкапотного модуля і іншої периферії забезпечення безпеки новітнього покоління нашого виробництва).

Використання сучасного діалогового алгоритму шифрування AES з довгою ключів 128 Bit гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.

Завдяки інтернет-сервісу PRO.P-ON.RU і мобільних додатків Pandora Pro (iOS) і Pandora Online (Android) Ви можете управляти системою і транспортом, виробляти множинні налаштування, отримувати інтернет-повідомлення, переглядати історію подій із зазначенням точного географічного положення та маршруту переміщення автомобіля. Інтегрований 3G / GSM-інтерфейс розширює зону управління та оповіщення про тривожні і сервісних події, що відбуваються з автомобілем в межах покриття стільникового зв’язку. Все просто – зателефонуйте на номер системи і введіть необхідну команду кнопками телефону для управління або настройки, призначте будь смс або голосові повідомлення і система обов’язково сповістить Вас про порушення тривожних зон або підкаже своє поточний стан.

Якщо Ви потрапили в ДТП, система в автоматичному режимі визначить зіткнення транспорту і повідомить Ваших близьких про те, що Ви в біді, відправить поточні координати, зафіксує факт аварії в інтернет-сервісі.

Система дозволяє дистанційно запустити і зупинити двигун за допомогою брелока, телефону, інтернет-сервісу або мобільного застосування, а також налаштувати автоматичний запуск двигуна за необхідними параметрами (за розкладом, періодично, кожен день, в заданий час, по температурі, по напрузі), при це система надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стану транспорту. Функції турботаймера і підтримки запалювання дозволяють коректно працювати з турбованим двигунами і залишати автомобіль під охороною з працюючим двигуном без ключа в замку запалювання.

Pandect X-1800 можна придбати в нашому інтернет-магазині

18 847 грн

Увага, даруємо подарунки!

Автосигналізація Pandora DXL 4950

+

Сирена неавтономная Pandora DS-530

Купіть автосигналізацію і отримайте в подарунок –
сирену!
До конца акции осталось 20дней!
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora DXL 4950
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandora DXL 4950
БРЕЛОК LCD DXL 670 BLACK

Брелок Pandora D-670 – новий лідер по забезпеченню швидкої передачі команд і отримання інформації на рекордній відстані від системи. Брелок працює на оновленому протоколі c частотою 868 MHz, забезпечуючи якісну передачу даних навіть у зашумлений радіоефірі сучасного міста.

Висококонтрастний OLED-дисплей, світлодіодний індикатор стану, звукове і вібро сповіщення, вбудований USB-порт, літій-полімерний акумулятор, три кнопки управління – забезпечують максимальної інформативністю, легкої експлуатацією системи і транспорту. Радіоканал на 868 MHz забезпечує високу дальність зв’язку, моментальний відгук на управління, своєчасну доставку повідомлень між брелоком і системою.

БРЕЛОК BT-760 BLACK

Радіопозначка BT-760 входить в комплект охоронних систем і протиугінних иммобилайзеров нового покоління з інтегрованим Bluetooth-інтерфейсом. Радіопозначка прихованого носіння використовується для автоматичної авторизації власника – тільки в її присутності відключаються протиугінні функції системи або іммобілайзера.

РЕЛЕЙНИЙ МОДУЛЬ АВТОЗАПУСКУ RMD-5M

Релейний модуль автозапуску, для реалізації автоматичного запуску в автосигналізація Pandora.

КАБЕЛЬ USB/MICRO-USB

Кабель USB / micro-USB темно-сірого кольору. З одного боку – роз’єм USB, з іншого – роз’єм micro-USB.

КАБЕЛЬ ТЕРМОДАТЧИКА ДВИГУНА L3000

Кабель термодатчика двигуна L3000

КНОПКА+КАБЕЛЬ BS2

Кабель термодатчика двигуна L3000

 • Основний блок DXL 4950 – 1 шт.
 • Брелок LCD DXL670 black карабін шовкографія силікон – 1 шт.
 • Брелок BT-760 black – 2 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5M – 1 шт.
 • ЗІП кріплення DeLuxe – 1 шт.
 • Кабель DXL4900 IMMO – 1 шт.
 • Кабель c USB / micro USB – 1 шт.
 • Кабель c USB / micro USB кутовий v2 – 1 шт.
 • Кабель DXL4900-1 – 1 шт.
 • Кабель DXL4900-2 – 1 шт.
 • Кабель DXL4900-3 – 1 шт.
 • Speaker іммобілайзера – 1 шт.
 • Кабель термодатчика двигуна L3000 – 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Antenna GSM 2J010-C109N – 1 шт.
 • Печатная продукція
 • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ PANDORA DXL 5000 S
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Pandect X-1800 можна придбати в нашому інтернет-магазині

18 847 грн

preloader