Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автосигналізація Pandora DXL 4910

Автосигналізація Pandora DXL 4910

Охоронно-телеметрична система преміум-класу Pandora DXL 4910. Ця модель належить до флагманської лінійки систем Pandora DXL 49хх, яка відрізняється найсучаснішими компонентами елементної бази, характеристиками і функціоналом. Pandora DXL 4910 є найбільш доступною моделлю, в першу чергу завдяки комплектації, з якої прибрані брелоки телекомунікації на 868МГц, радіореле блокування і підкапотний модуль. Але при цьому модель має всі переваги флагманської лінійки.

На борту системи – найсучасніший 3G GSM-модем, що працює з двома сім-картами, інтегрований високочутливий GPS / ГЛОНАСС-приймач, Bluetooth-інтерфейс останнього покоління і інтелектуальною системою резервного пітанія.Как і інші моделі флагманської лінійки, Pandora DXL 4910 має максимально можливим набором цифрових інтерфейсів: CAN-контролером, здатним працювати одночасно з 3 шинами CAN, що є просто необхідною умовою для повнофункціональної роботи з сучасними складними автомобілями, такими як Volkswagen, Audi, і современ Перші моделі BMW. На борту системи є два повноцінних інтерфейсу LIN для роботи з бортовими шинами автомобілів і управління опалювачі Webasto і Eberspaecher, а також спеціалізовані IMMO-KEY-порти для безключового обходу штатних иммобилайзеров всіх, без винятку, автомобілів, які підтримуються сервісами Pandora CLONE і Pandora BYPASS Можливе системи дуже легко розширити завдяки інтегрованому Bluetooth-інтерфейсу, який підтримує всю лінійку бездротових аксесуарів від радіопозначки і

радіореле, до спеціальних модулів розширення бездротових датчиків і брелоков.Одно з яскравих переваг Pandora DXL 4910 – наявність інтегрованого радиотракта на 868 МГц, що зовсім нетипово для Slave GSM-сигналізацій. Нагадаємо, що до цього єдиною в даному сегменті системою (і до речі, найпопулярнішою), яку було можливо дооснастити таким радіотракт, була система Pandora 3910Pro. Але в ній було необхідно докуповувати не тільки брелок, а й зовнішній РФ-модуль. А ось для Pandora DXL 4910 такої необхідності немає, досить просто докупити брелок зі зворотним зв’язком і приживити його до сістеме.Новінка має вбудоване аварійне живлення – всередині базового блоку системи встановлений резервний акумулятор, який залишить систему в повністю робочому стані в разі несанкціонованого відключення основного харчування і доставить до автовласника тривожне повідомлення всіма доступними інтерфейсами зв’язку. До речі, в системі використовується сучасна інтелектуальна зарядна система, яка дозволяє правильно заряджати акумулятор, «не вбиваючи» його, і забезпечуючи тривалий термін служби без втрати ємності.

Pandect DXL 4910 можна придбати в нашому інтернет-магазині

0 грн

Увага, даруємо подарунки!

Автосигналізація Pandora DXL 4910

+

Сирена неавтономная Pandora DS-530

Купіть автосигналізацію і отримайте в подарунок –
сирену!
До конца акции осталось 20дней!
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora DXL 4910
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandora DXL 4910
ОСНОВНИЙ БЛОК DXL 4910

Найсучасніший 3G GSM-модем, що працює з двома сім-картами, інтегрований високочутливий GPS / ГЛОНАСС-приймач, Bluetooth-інтерфейс останнього покоління і інтелектуальною системою резервного живлення. Як і інші моделі флагманської лінійки, Pandora DXL 4910 має максимально можливим набором цифрових інтерфейсів: CAN-контролером, здатним працювати одночасно

Можливості системи дуже легко розширити завдяки інтегрованому Bluetooth-інтерфейсу, який підтримує всю лінійку бездротових аксесуарів від радіопозначки і радіореле, до спеціальних модулів розширення бездротових датчиків і брелоків.

Одне з яскравих переваг Pandora DXL 4910 – наявність інтегрованого радиотракта на 868 МГц, що зовсім нетипово для Slave GSM-сигналізацій.

Новинка має вбудоване аварійне живлення – всередині базового блоку системи встановлений резервний акумулятор, який залишить систему в повністю робочому стані в разі несанкціонованого відключення основного харчування і доставить до автовласника тривожне повідомлення всіма доступними інтерфейсами зв’язку. До речі, в системі використовується сучасна інтелектуальна зарядна система, яка дозволяє правильно заряджати акумулятор, «не вбиваючи» його, і забезпечуючи тривалий термін служби без втрати ємності.

БРЕЛОК BT-760 BLACK

Радіопозначка BT-760 входить в комплект охоронних систем і протиугінних иммобилайзеров нового покоління з інтегрованим Bluetooth-інтерфейсом. Радіопозначка прихованого носіння використовується для автоматичної авторизації власника – тільки в її присутності відключаються протиугінні функції системи або іммобілайзера.

РЕЛЕЙНИЙ МОДУЛЬ АВТОЗАПУСТКУ RMD-5M

Релейний модуль автозапуску, для реалізації автоматичного запуску в автосигналізація Pandora.

КАБЕЛЬ Термодатчиком ДВИГАТЕЛЯ L3000

Кабель термодатчика двигуна L3000

КНОПКА+КАБЕЛЬ BS2
  • Основний блок DXL 4910 – 1 шт.
  • Брелок BT-760 black – 2 шт.
  • Релейний модуль автозапуску RMD-5M – 1 шт.
  • ЗІП кріплення DeLuxe – 1 шт.
  • Кабель DXL4900 IMMO – 1 шт.
  • Кнопка BS2 – 1 шт.
  • Antenna GSM 2J010-C109N – 1 шт.
  • Печатная продукція
  • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ PANDORA DXL 5000 S
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Pandect DXL 4910 можна придбати в нашому інтернет-магазині

0 грн

preloader