Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автосигналізація Pandora DX 91

Автосигналізація Pandora DX 91

Автомобільна охоронна система з оновленим радіотракт і новим брелоком D-020 з вбудованим акумулятором і вдвічі збільшеним OLED-дисплеєм в порівнянні з брелоком D-010.

Pandora DX-91, вироблена з високоякісних компонентів на оновленому і найсучаснішому обладнанні, успадкувала все краще від свого попередника – Pandora DX-90BT:

 • захист. 16 охоронних зон, в тому числі захист від крадіжки коліс;
 • передпусковий підігрів двигуна без додаткових пристроїв;
 • розумний автоматичний запуск двигуна по 7 параметрам;
 • управління з будь-якого сучасного смартфона через Bluetooth;
 • охоронно-сервісні функції, що розширюють можливості автомобіля;
 • економію на додатковому устаткуванні, значна знижка на КАСКО.

Pandora DX-91 комплектується абсолютно новим брелоком зі зворотним зв’язком і OLED-дисплеєм – Pandora D-020. Його дизайн – розвиток брелока D-010, ми взяли від нього краще і вписали в корпус новий OLED-дисплей. Дисплей став більше, ніж в 010-м брелоку. Його фізичний розмір збільшився рівно в 2 рази, при цьому сам брелок не став величезним. Граничні габарити корпусу залишилися колишніми, а товщина навіть стала трохи менше.

Система отримала і новий основний блок. Його компоновка стала розвитком системи Pandora DX-90 і DX-50, які відрізняють максимальний ступінь інтеграції і в першу чергу інтегрований радіотракт дальньої дії на 868МГц, цифрові інтерфейси 2CAN, LIN і спеціальні порти безключового запуску двигуна і обходу штатних иммобилайзеров ІММО-КЕЙ. Звичайно ж, в новому базовому блоці

поліпшення торкнулися практично всіх компонентів, але основний упор ми зробили на два напрямки.

Найперше – це енергоекономічність. У Pandora DX-91 практично повністю змінена і модернізована система харчування, додані нові алгоритми, що дозволяють регулювати тактову частоту центрального процесора, яка може бути знижена в кілька разів залежно від умов, навантаження і так далі. Результат вийшов просто приголомшливий – середнє споживання системи в режимі охорони становить менше семи міліампер! І це при працюючому радіотракт, всіх цифрових шинах, кан, лин, ІММО-кей, з працюючими датчиками удару, руху, нахилу, і навіть з працюючим Bluetooth-інтерфейсом. Це означає, що навіть при найгіршому сценарії заряду акумулятора автомобіля вистачить на 100 днів стоянки, після якої двигун надійно запуститься, в той час як зі звичайною сигналізацією – це максимум 30-40 днів.

Другий напрямок активного розвитку – це вбудований Bluetooth-інтерфейс. У наших системах він дійсно найкращий, найбільш розвинений і функціональний, з максимально великою кількістю аксесуарів. У Pandora DX-91 він просто топовий на сьогоднішній день. Це і робота з радіомітками, радіореле, підкапотний модулями, GPS / ГЛОНАСС-приймачами, бездротовими дверними датчиками, брелоками та звичайно ж зі смартфонами і встановленими на них мобільними додатками Pandora BT.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora DX 91
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandora DX 91
ОСНОВНИЙ БЛОК DX91

Компонування базового блоку стала розвитком системи Pandora DX-90 і DX-50, які відрізняють максимальний ступінь інтеграції і в першу чергу інтегрований радіотракт дальньої дії на 868МГц, цифрові інтерфейси 2CAN, LIN і спеціальні порти безключового запуску двигуна і обходу штатних иммобилайзеров ІММО-КЕЙ.

Найперше – це енергоекономічність. У Pandora DX-91 практично повністю змінена і модернізована система харчування, додані нові алгоритми, що дозволяють регулювати тактову частоту центрального процесора, яка може бути знижена в кілька разів залежно від умов, навантаження і так далі. Результат вийшов просто приголомшливий – середнє споживання системи в режимі охорони становить менше семи міліампер! І це при працюючому радіотракт, всіх цифрових шинах, кан, лин, ІММО-кей, з працюючими датчиками удару, руху, нахилу, і навіть з працюючим Bluetooth-інтерфейсом. Це означає, що навіть при найгіршому сценарії заряду акумулятора автомобіля вистачить на 100 днів стоянки, після якої двигун надійно запуститься, в той час як зі звичайною сигналізацією – це максимум 30-40 днів.

Другий напрямок активного розвитку – це вбудований Bluetooth-інтерфейс. У наших системах він дійсно найкращий, найбільш розвинений і функціональний, з максимально великою кількістю аксесуарів. У Pandora DX-91BT він просто топовий на сьогоднішній день. Це і робота з радіомітками, радіореле, підкапотний модулями, GPS / ГЛОНАСС-приймачами, бездротовими дверними датчиками, брелоками та звичайно ж зі смартфонами і встановленими на них мобільними додатками Pandora BT.

БРЕЛОК LCD D020 DX 91

Брелок с обратной связью и OLED-дисплеем. Его дизайн – развитие брелока D-010, мы взяли от него лучшее и вписали в корпус новый OLED-дисплей. Дисплей стал больше, чем в 010-м брелоке. Его физический размер увеличился ровно в 2 раза, при этом сам брелок не стал огромным. Предельные габариты корпуса остались прежними, а толщина даже стала чуть меньше.

З новим екраном і в новій якості повернувся звичний нам з вами повноцінний, дуже інформативний графічний інтерфейс з відображенням силуету автомобіля і можливістю з першого погляду перевірити стан всіх охоронних зон, включаючи периметр з роздільними дверима, входу запалювання, педалі гальма, і так далі. Нікуди не поділася і система віджетів з відображенням температур двигуна, салону, бортового напруги і рівня палива. Сам дисплей – яскравий, з абсолютною контрастністю буде добре видно при будь-яких умовах освітлення, в тому числі і на яскравому сонці.

Новий брелок став тоншим. У 010-му брелоку в якості елемента живлення ми використовували мізинчикових батарейку – формату ААА, в новому – літієвий акумулятор. І це дуже хороша новина! Ми використовуємо інтелектуальний контролер заряду, спеціально призначений для літієвих акумуляторів, який має дуже складний алгоритм роботи – саме такий, який потрібен для даних батарей.

У брелоку D-020 використовується порт micro-USB для зарядки і оновлення прошивки брелка, а ємність літієвий акумулятор становить 220 міліампер-година.

БРЕЛОК BT-760 BLACK

Радіопозначка BT-760 входить в комплект охоронних систем і протиугінних иммобилайзеров нового покоління з інтегрованим Bluetooth-інтерфейсом. Радіопозначка прихованого носіння використовується для автоматичної авторизації власника – тільки в її присутності відключаються протиугінні функції системи або іммобілайзера.

BLUETOOTH-МІКРОРЕЛЕ PANDORA BT-01

Бездротове Bluetooth-реле Pandora BT-01 – дуже корисний, часто просто необхідний Bluetooth-аксесуар з унікальними характеристиками. Виріб призначений для роботи з сучасними охоронно-сервісними та охоронно-телеметричним комплексами Pandora і Pandect c Bluetooth-інтерфейсом.

Bluetooth-реле Pandora BT-01 – одне з найбільш мініатюрних реле на ринку, при цьому повністю управляється по надійному бездротовому Bluetooth-інтерфейсу. У пристрої інтегровано спеціальне електромеханічне реле з двома повними контактними групами, що дозволяють комутувати ланцюги з навантаженням до 1А.

Pandora BT-01 має просто мініатюрний розмір (32х16х9 мм), який дозволяє його легко ховати, вплітати в штатні джгути проводки, а той факт, що до базового блоку не йдуть дроти, робить цей пристрій максимально потайним.

Pandora BT-01 може використовуватися для блокування штатного радіоканалу автомобілів, діагностичних CAN-шин, для захисту від запису додаткових ключів, слабкострумових блокувань датчиків і інформаційних шин, в тому числі і методом шунтування, імітації натискань і розриву шини CAN, що може знадобитися при реалізації автозапуску з алгоритмом безключового обходу штатних иммобилайзеров.

Варто зазначити, що застосування цього бездротового реле фактично додає додатковий канал, який можна призначити на абсолютно будь-яку логіку, яка доступна в системі.

КАБЕЛЬ USB/MICRO-USB

Кабель USB / micro-USB темно-сірого кольору. З одного боку – роз’єм USB, з іншого – роз’єм micro-USB.

КНОПКА+КАБЕЛЬ BS2
ОСНОВНИЙ КАБЕЛЬ X-1000/Х-1100
РЕЛЕЙНИЙ МОДУЛЬ АВТОЗАПУСКУ RMD-5M

Релейний модуль автозапуску, для реалізації автоматичного запуску в автосигналізація Pandora.

КАБЕЛЬ ТЕРМОДАТЧИКА ДВИГУНА L3000

Кабель термодатчика двигуна L3000

 • Основний блок DX91 – 1 шт.
 • Брелок LCD D020 black – 1 шт.
 • Брелок BT-760 black – 2 шт.
 • Релейний модуль BT-01 – 1 шт.
 • ЗІП кріплення DX – 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO – 1 шт.
 • Кабель ключа TM DeLuxe – 1 шт.
 • Кабель c USB / micro USB – 1 шт.
 • Основной кабель X1000 – 1 шт.
 • Speaker іммобілайзера – 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5M – 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 – 1 шт.
 • Сірена П’єзоелектрична Pandora PS-330 – 1 шт .
 • Печатная продукція
 • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ PANDORA DXL 5000 S
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

chevron_right