Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автосигналізація Pandora DX 90L

Автосигналізація Pandora DX 90L

Назва моделі видає спорідненість з продуктом Pandora DX-90, від якого запозичена архітектура 2CAN + LIN і порти IMMO / KEY, що дозволяють розширити список марок і моделей автомобілів, які ми вміємо заводити за допомогою алгоритмічного обходу вбудованого іммобілайзера. Але базовий блок системи має удосконалення та відмінності схемотехніки, а також глибокі відмінності програмно-апаратних засобів, які наближають його до моделі Pandora DX-90BT.

Базовий блок Pandora DX-90L містить новітній мікроконтролер з економічною і потужною архітектурою ARM M4 Cortex, новий високочутливий і високостабільний акселерометр KEONIX (Japan), що дозволив ще підвищити інтелектуальний захист від помилкових спрацьовувань, при кратно більш високої чутливості на події “Удар-нахил-рух “, що є у конкуруючих на ринку моделей. Оманлива простота і невеликий розмір базового блоку системи Pandora DX-90L таять в собі високу технічну досконалість інженерно-красивого рішення, підтвердження високими технічними характеристиками і фантастичними можливостями, багато з яких ще дуже довго важко буде повторити конкуруючим брендам на ринку.

Гарний і сучасний брелок D-010, що входить в комплект системи Pandora DX-90L, оснащений OLED-дисплеєм з контрастністю, що дозволяє зчитувати інформацію навіть при прямому світлі весняного сонця. Інформативність індикації цього брелока багато вище аналогів, кількість прийнятих і даних, що відображаються, ергономіка анімації задає нові стандарти на ринку автомобільних охоронних систем.

Дальність прискореної діалогової зв’язку моделі Pandora DX-90L на 10-15% вище, ніж у нашого бестселера Pandora DX-50, який підтвердив своє дво- і більш разову перевагу в порівнянні з конкуруючими сучасними моделями на ринку. Покращене узгодження антени оновленого брелока Pandora D-010, а також нова настройка фільтрів, дали невеликий, але стійкий приріст дальності зв’язку в діапазоні 868,1MHz. А ще брелок Pandora D-010 дуже зручний у користуванні, що тепер зможуть оцінити ще більше володарів охоронно-сервісних комплексів Pandora.

Але головна особливість Pandora DX-90L – це запропонована ринку ціна, яка тепер лише небагато чим вище ціни на наш mono-CAN бестселер Pandora DX-50, при набагато більших можливостях, які дають 2XCAN, LIN і IMMO / KEY-інтерфейси.

Pandora DX-90L – продукт, який може бути зручно підключений на абсолютно будь-який автомобіль за рахунок вбудованого інтерфейсу 2CAN + LIN і заводить абсолютно ВСЕ! (Звичайно з розроблених нами алгоритмів обходу іммобілайзерів, включаючи сервіс Pandora-CLONE).

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora DX 90L
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandora DX 90L
ОСНОВНИЙ БЛОК DX 90L

Базовий блок Pandora DX-90L містить новітній мікроконтролер з економічною і потужною архітектурою ARM M4 Cortex, новий високочутливий і високостабільний акселерометр KEONIX (Japan), що дозволив ще підвищити інтелектуальний захист від помилкових спрацьовувань, при кратно більш високої чутливості на події “Удар-нахил-рух “, що є у конкуруючих на ринку моделей

Оманлива простота і невеликий розмір базового блоку системи Pandora DX-90L таять в собі високу технічну досконалість інженерно-красивого рішення, підтверджене високими технічними характеристиками і фантастичними можливостями, багато з яких ще дуже довго важко буде повторити конкуруючим брендам на ринку.

БРЕЛОК LCD D010 BLACK

Гарний і сучасний брелок LCD D010 black працює c багатоканальним радіотракту в діапазоні 868MHz, діалоговим кодом в розширеному протоколі обміну. Оснащений OLED-дисплеєм з контрастністю, що дозволяє зчитувати інформацію навіть при прямому світлі весняного сонця. Інформативність індикації цього брелока багато вище аналогів, кількість прийнятих і даних, що відображаються, ергон

Незважаючи на мініатюрний розмір, брелок має живлення від звичної батареї ААА, і збільшений термін служби без заміни елемента пітанія.Брелок Pandora D010 ергономічний і сучасний, не виглядає анахронізмом разом з ключами будь-якого сучасного автомобіля. Є чи не найбільш компактним брелоком двостороннього зв’язку в світі на сьогодні, що при його дальності зв’язку і функціональності робить його дуже привабливим. У брелоку D-010 ми вперше застосували графічний OLED-дисплей, який, не дивлячись на невеликі габарити, має великі піктограми активних подій (значно більші, ніж на звичних ЖК-дисплеях) і безліч інформативних віджетів. А його яскравості і контрастності вистачає для впевненої видимості навіть при прямому сонячному світлі.

КНОПКА+КАБЕЛЬ BS2
КАБЕЛЬ USB/MICRO-USB

Кабель USB / micro-USB темно-сірого кольору. З одного боку – роз’єм USB, з іншого – роз’єм micro-USB.

ОСНОВНИЙ КАБЕЛЬ X-1000/Х-1100
RMD-5 DXL РЕЛЕЙНИЙ МОДУЛЬ АВТОЗАПУСКУ V.3

Релейний модуль Pandora RMD-5 v3 призначений для реалізації автозапуску на сигнализациях Pandora, а також підключення силових ланцюгів центрального замка, аварійної сигналізації і т.д.

КАБЕЛЬ ТЕРМОДАТЧИКА ДВИГУНА L3000

Кабель термодатчика двигуна L3000

 • Основний блок DX90L – 1 шт.
 • Брелок LCD D010 black карабін – 1 шт.
 • ЗІП кріплення DX – 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Кабель ключа TM DeLuxe – 1 шт.
 • Кабель c USB / micro USB – 1 шт.
 • Основний кабель X1000 – 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO – 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5 v3 – 1 шт.
 • Кабель термодатчика двигуна L3000 – 1 шт.
 • Печатная продукціяУпаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ PANDORA DXL 5000 S
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

ХАРАКТЕРИСТИКИ Pandora DX 90L
Тип Автосигналізація
Функція зворотного зв’язку Двухстроння
ЖК-брелок управління Так
Додатковий брелок Ні
Система кодування радіосигналу Діалогове кодування
Сервісний режим Так
Вібросповіщення Так
Дальність дії (оповіщення) 900-2200
preloader
chevron_right