Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автосигналізація Pandora DX 90B

Автосигналізація Pandora DX 90B

Pandora DX-90B – двостороння сигналізація з розширеними можливостями автозапуску двигуна для сучасних автомобілів. Це трохи полегшена по комплектації версія флагмана сегмента автомобільних двосторонніх цифрових сигналізацій – Pandora DX-90BT.

Pandora DX-90B – найсучасніший продукт на ринку, з цілим набором рекордних показників серед конкуруючих моделей і брендів, що підходить для установки на будь-який автомобіль, з можливістю реалізації автозапуску двигуна і вбудованими засобами алгоритмічного обходу іммобілайзерів і дальністю роботи, вбудованого в базовий блок багатоканального діалогового перешкодозахисного 868 MHz-радіоканалу, в рази перевершує реальну дальність всіх сучасних моделей конкуруючих брендів.

У комплекті Pandora DX-90B ми зберегли отримав звання кращого брелока – брелок з OLED-дисплеєм Pandora D-010, що володіє чудовою ергономікою і сучасним дизайном, чудовою дальністю зв’язку.

Головною ж особливістю цієї моделі є вбудований багатофункціональний Bluetooth 4.2 інтерфейс. Саме цей інтерфейс і саме в нашому виконанні відрізняється максимальним функціоналом, захищеністю, стабільністю роботи.

На практиці це означає, що все Bluetooth-аксесуари системи, що входять в комплект (основний блок, радіопозначка), а також

доступні опціонально (радіореле BTR-101, підкапотний модуль RHM-03BT, кінцевик DMS-100BT), надійно працюють в зв’язці, стійкої до радіоперешкод, з легко настроюється дистанції розпізнавання, споживаючи мінімальну кількість енергії.

Але, мабуть, головне – це можливість комфортної роботи з цієї автосигналізацією зі смартфона з встановленим додатком Pandora BT (iOS, AndroidOS). Смартфон може виступати і брелоком ближньої дії, причому дистанція впевненою зв’язку реально досягає 50-70 метрів! З мобільного телефону тепер можна ставити / знімати з охорони систему, заводити / глушити двигун, управляти передпусковим підігрівачем, переглядати історію події, оновлювати «по повітрю» прошивку Bluetooth-інтерфейсу, налаштовувати умови роботи передпускового підігрівача і зручно програмувати розклад запусків двигуна.

А для професіоналів корисним буде можливість настройки і регулювання найбільш важливих і часто використовуваних параметрів системи – також з мобільного телефону по протоколу Bluetooth 4.2, не вдаючись до провідного підключення і використання персонального комп’ютера.

Pandect X-1800 можна придбати в нашому інтернет-магазині

0 грн

Увага, даруємо подарунки!

Автосигналізація Pandora DX 90B

+

Сирена неавтономная Pandora DS-530

Купіть автосигналізацію і отримайте в подарунок –
сирену!
До конца акции осталось 20дней!
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora DX 90B
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandora DX 90B
ОСНОВНИЙ БЛОК DX 90B

Базовий блок системи побудований на новітньому микроконтроллере з архітектурою ARM M4, що забезпечило хорошу енергоекономічність і високу обчислювальну потужність, необхідну для поліпшеної обробки датчиків і деяких алгоритмів обходу іммобілайзерів. Дальність роботи вбудованого в базовий блок багатоканального, діалогового, перешкодозахисного радіоканалу, що працює в діапазоні

Застосовуваний в цій системі для організації датчиків удару / нахилу / руху інтегральний акселерометр фірми Keonix (Japan) володіє високою стабільністю, низьким рівнем шумів і підвищеною чутливістю, що дозволило ще поліпшити роботу наших алгоритмів, які позбавляють від помилкових спрацьовувань, при високій чутливості до реальних тривожним подіям , що давно стало візитною карткою автосигналізацій Pandora.

БРЕЛОК LCD D010 BLACK

Гарний і сучасний брелок LCD D010 black працює c багатоканальним радіотракту в діапазоні 868MHz, діалоговим кодом в розширеному протоколі обміну. Оснащений OLED-дисплеєм з контрастністю, що дозволяє зчитувати інформацію навіть при прямому світлі весняного сонця. Інформативність індикації цього брелока багато вище аналогів, кількість прийнятих і даних, що відображаються, ергон

Незважаючи на мініатюрний розмір, брелок має живлення від звичної батареї ААА, і збільшений термін служби без заміни елемента пітанія.Брелок Pandora D010 ергономічний і сучасний, не виглядає анахронізмом разом з ключами будь-якого сучасного автомобіля. Є чи не найбільш компактним брелоком двостороннього зв’язку в світі на сьогодні, що при його дальності зв’язку і функціональності робить його дуже привабливим. У брелоку D-010 ми вперше застосували графічний OLED-дисплей, який, не дивлячись на невеликі габарити, має великі піктограми активних подій (значно більші, ніж на звичних ЖК-дисплеях) і безліч інформативних віджетів. А його яскравості і контрастності вистачає для впевненої видимості навіть при прямому сонячному світлі.

БРЕЛОК BT-760 BLACK

Радіопозначка BT-760 входить в комплект охоронних систем і протиугінних иммобилайзеров нового покоління з інтегрованим Bluetooth-інтерфейсом. Радіопозначка прихованого носіння використовується для автоматичної авторизації власника – тільки в її присутності відключаються протиугінні функції системи або іммобілайзера.

КНОПКА+КАБЕЛЬ BS2
КАБЕЛЬ USB/MICRO-USB

Кабель USB / micro-USB темно-сірого кольору. З одного боку – роз’єм USB, з іншого – роз’єм micro-USB.

ОСНОВНBЙ КАБЕЛЬ X-1000/Х-1100
РЕЛЕЙНBЙ МОДУЛЬ АВТОЗАПУСКE RMD-5M

Релейний модуль автозапуску, для реалізації автоматичного запуску в автосигналізація Pandora.

КАБЕЛЬ ТЕРМОДАТЧИКА ДВИГУНА L3000

Кабель термодатчика двигуна L3000

 • Основний блок DX90B – 1 шт.
 • Брелок LCD D010 black карабін – 1 шт.
 • Брелок BT-760 black – 1 шт.
 • ЗІП кріплення DX – 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO – 1 шт.
 • Кабель ключа TM DeLuxe – 1 шт.
 • Кабель c USB / micro USB – 1 шт.
 • Основной кабель X1000 – 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5M – 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 – 1 шт.
 • Печатная продукція
 • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ PANDORA DXL 5000 S
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Pandect X-1800 можна придбати в нашому інтернет-магазині

0 грн