Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автосигналізація Pandora DX 50 S

Автосигналізація Pandora DX 50 S

Pandora DX-50S – це наступний етап розвитку лінійки DX-50. При розробці системи використана найсучасніша елементна база від найкращих світових виробників електронних компонентів. Виріб вироблено з використанням нового високоточного обладнання для монтажу компонентів і контролю, що гарантує високу якість, надійність і стабільність технічних і призначених для користувача характеристик виробу протягом усього терміну експлуатації.

Володіє максимально крипостійкість кодом авторизації команд з унікальним алгоритмом і індивідуальним для кожного виробу ключем шифрування (не менше 128 біт), що гарантує захист від електронного злому.

Новинка отримала вбудовані інтерфейси 2CAN + LIN для повноцінної роботи з найсучаснішими автомобілями та спеціалізований порт IMMO-KEY з алгоритмическим обхідником останнього покоління BYPASS 3.0, який дозволяє реалізовувати бесьключевой автозапуск (програмно або за допомогою сервісу PandoraCLONE) в нових автомобілях Ford, Toyota, Lexus, Honda, VW, Skoda, Audi та інших. При цьому всі штатні ключі і брелоки залишаються у власника, а відтак скоротити значну суму.

Pandora DX-50S комплектується новим брелоком D-079 з енергоекономічним радіотракт на частоті 868 MHz, релейних модулем RMD-5M, датчиком температури двигуна, комутацією і кріпленням.

Важливим досягненням наших інженерів стало рекордно низьке енергоспоживання – всього 7 mA! Це в кілька разів менше, ніж в будь-яких інших автосигналізація і дозволить з легкістю запустити двигун навіть після тривалого простою автомобіля.

Pandora DX-50S традиційно для нашої продукції оснащена датчиком удару, нахилу і руху, що дозволяє їй реагувати на будь-які несанкціоновані дії на автомобіль, включаючи спробу крадіжки коліс та евакуацію. Повідомлення про спрацювання датчиків приходять на ЖК-брелок. Система стабільно працює при температурах до -55 градусів, що робить її відмінним варіантом для експлуатації у всіх регіонах Росії.

Крім чудових технічних переваг новинки, всіх порадує суперціна вироби, яка стала ще більш привабливою і безальтернативною для продуктів з подібними властивостями!

Pandora DX 50 S можна придбати в нашому інтернет-магазині

0 грн

Увага, даруємо подарунки!

Автосигналізація Pandora DX 50 S

+

Сирена неавтономная Pandora DS-530

Купіть автосигналізацію і отримайте в подарунок –
сирену!
До конца акции осталось 20дней!
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora DX 50 S
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandora DX 50 S
БРЕЛОК LCD DXL 079 BLACK DX 50 S

Брелок D-079 з енергоекономічним радіотракт на частоті 868 MHz.

Важливим досягненням наших інженерів стало рекордно низьке енергоспоживання – всього 7 mA! Це в кілька разів менше, ніж в будь-яких інших автосигналізація і дозволить з легкістю запустити двигун навіть після тривалого простою автомобіля.

РЕЛЕЙНИЙ МОДУЛЬ АВТОЗАПУСКУ RMD-5M

Релейний модуль автозапуску, для реалізації автоматичного запуску в автосигналізація Pandora.

КНОПКА+КАБЕЛЬ BS2
КАБЕЛЬ ТЕРМОДАТЧИКА ДВИГУНА L3000

Кабель термодатчика двигуна L3000

ОСНОВНИЙ КАБЕЛЬ X-1000/Х-1100
  • Основний блок DX50S – 1 шт.
  • Брелок LCD DXL079 black карабін шовкографія силікон – 1 шт.
  • ЗІП кріплення DX – 1 шт.Кнопка BS2 – 1 шт.
  • Кабель DX90 v2 IMMO – 1 шт.
  • Релейний модуль автозапуску RMD-5M – 1 шт.
  • Кабель аналогового термодатчика L3000 – 1 шт.
  • Кабель ключа TM DeLuxe – 1 шт.
  • Основной кабель X1000 – 1 шт.
  • Печатная продукція
  • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ PANDORA DXL 5000 S
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Pandora DX 50 S можна придбати в нашому інтернет-магазині

0 грн

preloader