Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автосигналізація PanDECT X-3150

Автосигналізація PanDECT X-3150

Мікросігналізація Pandect X-3150 з інтегрованим 2хCAN, LIN, бесьключевой а / з-технологією CLONE, GSM-модемом, інтернет-сервісом pro.p-on.ru, LBS-координатами, брелоком-міткою (BT-760 – CR2032), вбудованим датчиком руху, вбудованим micro-USB, новим радіотракт 2,4 ГГц з підтримкою протоколу Bluetooth 4.2 Low Energy.

Pandect X-3150 – це функціональна охоронно-сервісна мікросистема для спрощеного монтажу на будь-який сучасний автомобіль світу, з вбудованими інтерфейсами діалогової зв’язку 868 MHz, з підвищеною дальністю, інтерфейсом Bluetooth і GPRS-інтернет-інтерфейсом, реалізованим сервісом p-on.ru, з можливістю роботи в популярних Internet-браузерах персональних комп’ютерів і додатками для смартфонів iOS і Android.

Сучасний багатоканальний перешкодозахищений вузькосмуговий радіотракт забезпечує надійний зв’язок з системою, постійний контроль зв’язку, комфортне і оперативне управління з брелока на рекордних відстанях.

Мультисистемний високошвидкісний CAN-інтерфейс дозволяє монтувати системи на будь-які сучасні автомобілі,

оснащені цифровими шинами.

Система має вбудований алгоритмическим бесьключевой обхідником штатного іммобілайзера. Вбудований PWM-порт дозволяє запускати без ключа більшість популярних автомобілів.

На базі сучасного Bluetooth 4.2-інтерфейсу реалізовано взаємодію з широкою лінійкою аксесуарів: радіопозначки, радіореле, GPS / ГЛОНАСС-приймач, смартфон, підкапотний модуль.

Ви можете використовувати свій смартфон – для контролю, моніторингу, настройки настройки параметрів і управління Вашим автомобілем за допомогою мобільних додатків (iOS, Android).

Pandect X-1800 можна придбати в нашому інтернет-магазині

12 786 грн

Увага, даруємо подарунки!

Автосигналізація PanDECT X-3150

+

Сирена неавтономная Pandora DS-530

Купіть автосигналізацію і отримайте в подарунок –
сирену!
До конца акции осталось 20дней!
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
PanDECT X-3150
КОМПЛЕКТАЦІЯ PanDECT X-3150
ОСНОВНИЙ БЛОК X3150

Високочутливий GPS / ГЛОНАСС-приймач Pandora NAV-035 спілкується з базовим блоком сучасних сигналізацій на частоті 2,4 ГГц, що дозволяє встановлювати його в будь-якому місці автомобіля.

Приймач визначає координати автомобіля і відправляє їх на мобільний телефон власника – ви завжди будете знати точне місцезнаходження свого транспортного засобу. Підходить для систем Pandora DXL 3910Pro, 3945Pro, 3970Pro, 5000Pro

БРЕЛОК LCD DXL 707 BLACK DX 70/X-3050

Брелок LCD DXL 707 black DX 70, виконаний у відомому корпусі брелока D-700 (Shift), але має більш сучасний і далекобійний радіотракт, аналогічний і порівнянний по дальності з радіотракт, застосовуваним в брелоку D-077, що входить в комплектацію системи Pandora DX- 50.

Природно, на новому ключів доступна індикація залишку палива, додаткових температур та іншої інформації, яку система здатна отримувати з CAN-шин автомобіля. Також є більш просте управління опалювачі Webasto і Eberspaecher з індикацією їх режимів роботи.

РАДІО РЕЛЕ PANDECT BTR-101

Радіо реле BTR-101 виконано на новітній елементній базі, схожою з базовим блоком іммобілайзера Pandect BT-100 і, природно, спілкується з керівниками модулями за допомогою протоколів Bluetooth 4.2.

Застосування саме цього протоколу для зв’язку по радіоканалу дозволило істотно підвищити якість з’єднання, стабільність і перешкодозахищеність, яка, завдяки просунутому алгоритму автоматичного координування передачі пакетів даних, зросла в рази в порівнянні з попередніми реалізаціями радіотракт на частоті 2.4 ГГц.

Краще стала і енергоекономічність – енергоспоживання реле знизилося майже в 2 рази! У той же час пристрій невиявний в ефірі, до нього неможливо підключитися і перешкодити зв’язку, поки в ефір не буде видана спеціальна шифрована посилка від парного пристрою, і робота можлива лише від авторизованого попередньо пристрою.

Як і іммобілайзер BT-100, радіореле має можливість оновлення прошивки для доповнення корисними функціями – природно по протоколу Bluetooth, прямо зі смартфона – просто, легко і зрозуміло.

Pandect BTR-101 оснащено новим високочутливим акселерометром з високонадійними алгоритмами визначення руху, що викликають блокування двигуна при будь-якій спробі почати рух і дозволяють двигуну безперешкодно працювати, наприклад при дистанційному запуску двигуна. Причому навіть в двигунах, що мають підвищений рівень вібрації, проблем не виникне. Якщо в зоні визначення немає мітки і спроба початку руху повинна бути детектувати надійно, але прогрівається двигун не повинен викликати спрацьовування блокування.

Звичайно ж є і можливість окремої настройки його власного датчика руху, і звичайно команда на миттєву блокування може прийти від керуючого пристрою, базового модуля іммобілайзера або сигналізацій нового покоління.

Дане радіореле відноситься до периферійних пристроїв нового покоління, які виробляються нашою компанією.

БРЕЛОК BT-760 BLACK

Радіопозначка BT-760 входить в комплект охоронних систем і протиугінних иммобилайзеров нового покоління з інтегрованим Bluetooth-інтерфейсом. Радіопозначка прихованого носіння використовується для автоматичної авторизації власника – тільки в її присутності відключаються протиугінні функції системи або іммобілайзера.

РЕЛЕЙНИЙ МОДУЛЬ АВТОЗАПУСКУ RMD-5M

Релейний модуль автозапуску, для реалізації автоматичного запуску в автосигналізація Pandora.

 • Основний блок X-3150 – 1 шт.
 • Брелок LCD DXL707 black – 1 шт.
 • Радіо реле BTR-101 – 1 шт.
 • Брелок BT-760 black – 1 шт.
 • ЗІП кріплення X1000 – 1 шт.
 • Основной кабель X1000 – 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO – 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 v2 – 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5M – 1 шт.
 • Печатная продукція
 • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ PANDORA DXL 5000 S
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Pandect X-1800 можна придбати в нашому інтернет-магазині

12 786 грн

preloader