Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автосигналізація PanDECT X-3110

Автосигналізація PanDECT X-3110

Мікросігналізація Pandect X-3110 розроблена на зміну популярної моделі Pandect X-3010. Мікросігналізація Pandect X-3110 з інтегрованим 2хCAN, LIN, бесьключевой а / з-технологією CLONE, GSM-модемом, інтернет-сервісом pro.p-on.ru, LBS-координатами, брелоком-міткою (BT-760 – CR2032), вбудованим датчиком руху, вбудованим micro-USB, новим радіотракт 2,4 ГГц з підтримкою протоколу Bluetooth 4.2 Low Energy.

Pandect X-3110 – це функціональна охоронно-сервісна мікросистема (c 2хCAN, LIN, Immo / Key) для спрощеного монтажу на будь-який сучасний автомобіль світу, з вбудованими інтерфейсами діалогової зв’язку 868 MHz, з підвищеною дальністю, інтерфейсом Bluetooth і GPRS-інтернет-інтерфейсом , реалізованим сервісом p-on.ru, з можливістю роботи в популярних Internet-браузерах персональних комп’ютерів і додатками для смартфонів iOS і Android.

Моноблочное виконання і мініатюрний розмір системи дозволяє встановити її в будь-який сучасний автомобіль з мінімум підключень і ми імальной розбиранням салону.

Продукт дуже вдало збалансований можливостями, кількістю доступних каналів і доступною ценой.Pandect X-3110 відрізняється від попередниці додаванням нового IMMO / KEY порту, новим основним мікро контролером базового блоку, новим трансивером Bluetooth-комунікацій, зниженим енергоспоживанням і підвищеною функціональностью.Ето виріб використовує новий мікроконтролер ARM STM32F767 і нову потужну і універсальну програмну платформу.

Bluetooth-комунікація Pandect X-3110 здатна працювати одночасно більш ніж з 12 пристроями, включаючи кілька «базових . Це дозволяє підключати безліч периферійних

пристроїв, таких як радіореле, підкапотні модулі, GPS / ГЛОНАСС-приймачі.

Якість роботи нашого Bluetooth-модуля в цьому виробі сильно відрізняється стабільністю і невибагливістю до марок і моделей, що сполучаються смартфонів, на відміну від більшості існуючих реалізацій Bluetooth-інтерфейсів іншими виробниками.

Додавання порту Immo / Key дає можливість використовувати всі без винятку наші нові алгоритми обходи штатних иммобилайзеров, включаючи вимагають процедур сервісу Pandora Clone.

Важливою особливістю мікросігналізацій Pandect X є робота без обмежень функціональності з нашим інтернет сервісом p-on.ru, який є абсолютним лідером в Росії за кількістю підключених абонентів, рівню функціональності, при високій надійності і фактичної безкоштовності сервісів.

У комплекті системи новий малогабаритний релейний модуль RMD-5M, який дозволяє зручно підключати силові комутації, необхідні для реалізації автозапуску двигуна.

PanDECT X-3110 можна придбати в нашому інтернет-магазині

11 742 грн

Увага, даруємо подарунки!

Автосигналізація PanDECT X-3110

+

Сирена неавтономная Pandora DS-530

Купіть автосигналізацію і отримайте в подарунок –
сирену!
До конца акции осталось 20дней!
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
PanDECT X-3110
КОМПЛЕКТАЦЯ PanDECT X-3110
ОСНОВНИЙ БЛОК X311
БРЕЛОК LCD DXL 078 BLACK DX 50B

Брелок LCD DXL 078 black DX 50B входить в комплект системи Pandora DX 50b. Брелок зовні схожий на попередника – LCD DXL 077, але має розширену інформативність індикатора і є більш економічним.

БРЕЛОК BT-760 BLACK

Радіопозначка BT-760 входить в комплект охоронних систем і протиугінних иммобилайзеров нового покоління з інтегрованим Bluetooth-інтерфейсом. Радіопозначка прихованого носіння використовується для автоматичної авторизації власника – тільки в її присутності відключаються протиугінні функції системи або іммобілайзера.

РЕЛЕЙНЫЙ МОДУЛЬ АВТОЗАПУСКУ RMD-5M

Релейний модуль автозапуску, для реалізації автоматичного запуску в автосигналізація Pandora.

 • Основний блок X3110 – 1 шт.
 • Брелок LCD DXL078 black карабін шовкографія силікон – 1 шт.
 • Брелок BT-760 black – 1 шт.
 • ЗІП кріплення X1000 – 1 шт.
 • Основной кабель X1000 – 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO – 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 v2 – 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5M – 1 шт.
 • Печатная продукція
 • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ PANDORA DXL 5000 S
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

PanDECT X-3110 можна придбати в нашому інтернет-магазині

11 742 грн