Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автосигналізація PanDECT X-1900BT 3G

Автосигналізація PanDECT X-1900BT 3G

Pandect X -1900 BT (X-1911) – це 2G / 3G (GPRS), GPS / ГЛОНАСС, Bluetooth 4.2, 2xCAN, IMMO-KEY, моноблочна система з високою функціональністю, рекордно мініатюрними габаритами і дуже низьким струмом споживання від технологічного лідера галузі . Це глибоко модифікована версія випущеної влітку 2017 року автомобільної охоронно-телеметричної системи Pandect X -1900, яка встигла сподобатися сотням фахівців. Виріб виявилося настільки вдалим, що багато хто з найдосвідченіших майстрів протиугінного справи в нашій країні і за кордоном вважають тепер саме її кращої автомобільної охоронно-сервісній системою.

Оновлена версія X -1900 BT побудована на найсучаснішому микроконтроллере STM32F413. Застосування цього мікроконтролера, а також нових унікальних алгоритмів роботи, дозволило знизити енергоспоживання системи до рекордних значень – тепер середнє споживання системою в режимі охорони до 10 мА і це при активному GPRS-з’єднанні з сервером!

Виріб стало ще більш універсально і зручно в інсталяції на сучасні автомобілі, в яких не потрібно силових підключень. В системі додана можливість перемикання двох таймерних каналів на позитивну полярність здатністю навантаження до 0,25 А. Завдяки цьому, на абсолютну більшість популярних в Росії сучасних автомобілів, Pandect X -1900 BT може бути підключена повнофункціонально, використовуючи лише цифрові інтерфейси і слабкострумові лінії (без використання силових аналогових реле).

З метою підвищення чутливості з одночасним підвищенням достовірності подій, в Pandect X -1900 BT застосовано рішення з двома акселерометрами. Це дає ще більший захист від помилкових спрацьовувань, а також – більш детальну інформацію для системи оцінки якості водіння для отримання знижки в страхових компаніях, і кращу аналітику при розборі аварій.

Вбудований інтерфейс IMMO-KEY оновленої схемотехніки дає доступ до рекордного числа алгоритмів безключового обходу вбудованих иммобилайзеров, який наша компанія надає безкоштовно. І, природно, список марок автомобілів, де ця можливість доступна, продовжить розширюватися.

За рахунок використання інтегрованого безпосередньо в базовий блок високочутливого GPS / ГЛОНАСС-приймача, виріб видає дуже точні координати достовірніше, швидше, і в рази частіше будь-якого присутнього на ринку телеметричного, телематичного або крекінгового пристрої, навіть якщо порівнювати зі спеціалізованими і професійними пристроями, які багаторазово дорожче. Тому треки, які прописує пристрій, дуже докладні, особливо які пишуться при активному спостереженні (коли мобільний додаток активно використовується або є активний спостерігач за автомобілем в інтерфейсі сайту pro.p-on.ru).

Виріб має дуже розвиненим Bluetooth-інтерфейсом, що не має собі рівних. Наші мобільні додатки особливо добре працюють з настільки функціональним виробом – для користувача доступні настройки датчиків, режимів роботи автосигналізації, розкладу автозапуску двигуна і багато іншого. Причому, дуже інтуїтивно зрозуміло і звично, без необхідності читати інструкцію.

Оновлений виріб надходить у продаж в розширеній комплектації – тепер в комплект системи стала входити наша найкраща П’єзосирена Pandora PS-330. Дуже маленька, герметична, легка, дуже гучна і економічна – ще один унікальний продукт від нашої компанії!

Pandect X -1900 BT – найдосконаліша і функціональна система в своєму класі, яка тепер відрізняється ще й рекордно низьким енергоспоживанням, недоступним для інших GPRS-систем – менше 10 мА, в полноактівном режимі, з активною GPRS-сесією, що працює Bluetooth, датчиками удару / руху / нахилу і всіма необхідними інтерфейсами.

Pandect X-1800 можна придбати в нашому інтернет-магазині

14 976 грн

Увага, даруємо подарунки!

Автосигналізація PanDECT X-1900BT 3G

+

Сирена неавтономная Pandora DS-530

Купіть автосигналізацію і отримайте в подарунок –
сирену!
До конца акции осталось 20дней!
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
PanDECT X-1900BT 3G
КОМПЛЕКТАЦІЯ PanDECT X-1900BT 3G
ОСНОВНИЙ БЛОК X1900

Базовий блок системи має найпотужніший мікроконтролер, коли або застосовувався в автосигналізація – STM32F767 (ARM M7). Два високошвидкісних CAN-порту, вбудований інтерфейс Bluetooth, спеціальний окремий порт IMMO / KEY для обходу иммобилайзеров при реалізації автозапуску двигуна.

БРЕЛОК BT-760 BLACK

Радіопозначка BT-760 входить в комплект охоронних систем і протиугінних иммобилайзеров нового покоління з інтегрованим Bluetooth-інтерфейсом. Радіопозначка прихованого носіння використовується для автоматичної авторизації власника – тільки в її присутності відключаються протиугінні функції системи або іммобілайзера.

ОСНОВНИЙ КАБЕЛЬ X-1000/Х-1100
РЕЛЕЙНЫЙ МОДУЛЬ АВТОЗАПУСКУ RMD-5M

Релейний модуль автозапуску, для реалізації автоматичного запуску в автосигналізація Pandora.

КНОПКА+КАБЕЛЬ BS2
КАБЕЛЬ ТЕРМОДАТЧИКА ДВИГУНА L3000
 • Основний блок X-1900BT (2G) – 1 шт.
 • Брелок BT-760 black – 2 шт.
 • ЗІП кріплення X1000 – 1 шт.
 • Основной кабель X1000 – 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5M – 1 шт.
 • Сірена п’єзоелектричний Pandora PS- 330 – 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 v2 – 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO – 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Печатная продукція
 • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ PANDORA DXL 5000 S
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Pandect X-1800 можна придбати в нашому інтернет-магазині

14 976 грн

preloader