Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автосигналізація PanDECT X-1800BT

Автосигналізація PanDECT X-1800BT

Високофункціональна GSM / GPRS, Bluetooth 4.2, 2xCAN, IMMO-KEY-мікросистема, яка вийшла на заміну популярній моноблочной системи Pandect X-1800. Це полегшена по «залізу» і по комплектації версія ще однієї нашої системи – Pandect X -1900 BT, з базового блоку якої виключений інтегрований GPS / ГЛОНАСС-приймач з іоністорів і другий акселерометр, а з комплектації прибраний релейний модуль RMD-5M і П’єзосирена Pandora PS-330.

Система оснащена вбудованим Bluetooth-інтерфейсом останнього покоління, який дозволяє організувати роботу з усіма сучасними Bluetooth-аксесуарами, такими як Bluetooth-радіореле BTR-101, підкапотний модуль RHM-03BT, GPS / ГЛОНАСС-приймач NAV-035BT, бездротової автономний кінцевик з датчиком температури DMS-100BT.

Новинка підтримує в повному обсязі унікальну в нашому виконанні роботу з мобільними додатками, включаючи можливості управління системою зі смартфона через Bluetooth-інтерфейсу при відсутності звичного GPRS-з’єднання або просто на близькому (менше 50 метрів) відстані від автомобіля. Робота програми смартфона автоматично перемикається на пріоритетний вид зв’язку, відповідно до заданих власником настройками. Крім того, смартфон з встановленим додатком здатний працювати і як «мітка власника», дозволяючи організовувати зручні Hands-Free алгоритми управління охоронної системи автомобіля, не вимагаючи абсолютно ніяких маніпуляцій від власника.

Ще одне яскраве відміну Pandect X-1800 BT від звичайної 1800-й системи – додавання спеціалізованого порту IMMO-KEY, який дає можливість використовувати всі без винятку наші нові алгоритми обходи штатних иммобилайзеров, включаючи вимагають процедур сервісу Pandora CLONE, які наша компанія надає, абсолютно безкоштовно, причому без обмежень по маркам, моделям або інтерфейсів підключення.

Як і Pandect X -1900 BT, новинка побудована на новітньому процесорі STM32F413, який став доступним тільки кілька місяців тому, який дозволив запровадити нові унікальні алгоритми роботи, що дозволили знизити енергоспоживання системи до рекордних значень в 10 мА при збереженні повного функціоналу і при активному GPRS-з’єднанні з сервером.

Професіонали ринку не зможуть не оцінити радикально розширилися можливості по підключенню та інсталяції системи до автомобілів, причому не тільки сучасними, але і з великою кількістю аналогових підключень – в Pandect X-1800 BT тепер на 5 повноцінних таймерних каналів більше, ніж у попередника, а на самому блоці з’явився окремий роз’єм для підключення релейного модуля запуску RMD-5. У новинці два таймерних каналу мають можливість перемикання двох таймерних каналів на позитивну полярність здатністю навантаження до 0,25 А. Завдяки цьому, на абсолютну більшість популярних в Росії сучасних автомобілів Pandect X-1800 BT може бути підключена повнофункціонально, використовуючи лише цифрові інтерфейси і слабкострумові лінії (без використання силових аналогових реле).

А найголовніше – не дивлячись на розширився функціонал, вартість виробу залишилася незмінною, що не збільшившись ні на копійку – Pandect X-1800 BT і за цим параметром є безальтернативною повнофункціональної охоронно-телеметричної системою не має аналогів на ринку.

Pandect X-1800 можна придбати в нашому інтернет-магазині

0 грн

Увага, даруємо подарунки!

Автосигналізація PanDECT X-1800BT

+

Сирена неавтономная Pandora DS-530

Купіть автосигналізацію і отримайте в подарунок –
сирену!
До конца акции осталось 20дней!
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ PanDECT X-1800BT
КОМПЛЕКТАЦІЯ PanDECT X-1800BT
ОСНОВНИЙ БЛОК X1800 BT

Базовий блок системи має найпотужніший мікроконтролер, коли або застосовувався в автосигналізація – STM32F767 (ARM M7). Два високошвидкісних CAN-порту, вбудований інтерфейс Bluetooth, спеціальний окремий порт IMMO / KEY для обходу иммобилайзеров при реалізації автозапуску двигуна.

БРЕЛОК BT-760 BLACK

Радіопозначка BT-760 входить в комплект охоронних систем і протиугінних иммобилайзеров нового покоління з інтегрованим Bluetooth-інтерфейсом. Радіопозначка прихованого носіння використовується для автоматичної авторизації власника – тільки в її присутності відключаються протиугінні функції системи або іммобілайзера.

РЕЛЕ БЛОКУВАННЯ МОТО
КАБЕЛЬ USB/MICRO-USB

Кабель USB / micro-USB темно-сірого кольору. З одного боку – роз’єм USB, з іншого – роз’єм micro-USB.

ОСНОВНИЙ КАБЕЛЬ X-1000/Х-1100
КАБЕЛЬ ТЕРМОДАТЧИКА ДВИГУНА L3000

Кабель термодатчика двигуна L3000

КНОПКА+КАБЕЛЬ BS2
  • Основний блок X-1800BT – 1 шт.
  • Брелок BT-760 black – 2 шт.
  • Реле блокування MOTO – 1 шт.
  • ЗІП кріплення X1000 – 1 шт.
  • Основной кабель X1000 – 1 шт.
  • Кабель аналогового термодатчика L3000 v2 – 1 шт.
  • Кабель c USB / micro USB – 1 шт.
  • Кнопка BS2 – 1 шт.
  • Печатная продукція
  • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ PANDORA DXL 5000 S
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Pandect X-1800 можна придбати в нашому інтернет-магазині

0 грн

preloader