Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автосигналізація Pandect X -1000 BT

Автосигналізація Pandect X -1000 BT

Pandect X -1000 BT – мініатюрна охоронно-протиугінна мікросігналізація з функціями CAN / Bluetooth 4.2 іммобілайзера. Виріб Pandect X -1000 BT відрізняє в першу чергу зміна протоколу радіоінтерфейсу управління і телеметрії на Bluetooth 4.2.

Це дало можливість використовувати телефон (смартфон) з встановленим додатком Pandora BT, як брелок управління системою і як мітку присутності власника. Набагато більш стійко по дистанції розпізнавання, і далі по ідентифікації в порівнянні з попередньою реалізацією. Фактично, використовуючи смартфон з відстані до 50 метрів до автомобіля, можна отримувати актуальну телеметрію і відправляти команди на мікросігналізацію. Додаток дозволяє моментально, просто і зрозуміло налаштовувати чутливість датчиків системи, параметрів роботи передпускового підігрівачів і навіть запуску двигуна. На автомобілях, де не потрібно великої кількості аналогових і силових ланцюгів підключення Pandect X -1000 BT здатна завести двигун і забезпечити функцію турботаймера, правда без вбудованих безключового алгоритмів обходу.

Це перетворює виріб в зовсім інше по класу пристрій, з дуже хорошими перспективами інтересу ринку. Pandect X -1000 BT побудована на абсолютно новій програмній і апаратній платформі, більш надійної, енергоекономічних, сучасної і дуже гнучкою до будь-яких оновлень, які будуть проводитися регулярно. Варто зазначити, що необхідність оновлення обумовлена, перш за все, безперервними змінами в нових автомобілях, які десятками щороку виходять на наш ринок, а також побажаннями наших шанованих споживачів.

Pandect X-1000BT має два порти високошвидкісного CAN-підключення, що дозволяє швидко і безпроблемно підключати його до будь-яких найсучаснішим і складним автомобілів, вироблених сьогодні в світі.

Вбудований новий акселерометр має велику чутливість і лінійність, що дозволило зробити наші і без того найкращі в світі алгоритми захисту від помилкових спрацьовувань більш чутливими.

У комплекті вироби мітка-брелок BT-760 і малогабаритне реле блокування двигуна. При бажанні, виріб можна доукомплектувати пристроями, що працюють на протоколі Bluetooth 4.2: BTR-101- радіореле блокування, RHM-03BT – підкапотний модуль підключення сирени, концевика капота, термодатчика двигуна, електромеханічним замком капота і цифровий лінії управління підігрівниками типу Webasto і Eberspaecher.

Виріб сверхмалогабарітно і досить просто встановлюється і програмується, що дозволить більшій кількості фахівців впевнено з ним працювати.

Основний функціонал:

 • новий бездротової інтерфейс на 2,4 GHz – Bluetooth 4.2 Low Energy;
 • мобільний додаток Pandora BT (Android);
 • інтегрований мультисистемний 2xCAN-інтерфейсфункція CAN-блокування;
 • нова функція – мультікнопочний кодовий іммобілайзер;
 • вбудований адаптивний високочутливий трьохкоординатний датчик руху / нахилу;
 • два Протирозбійний алгоритму ;
 • зручний режим охорони HANDS FREE;
 • бездротові Bluetooth-аксесуари (радіопозначки, радіореле, підкапотний модуль).
Pandect X-1800 можна придбати в нашому інтернет-магазині

0 грн

Увага, даруємо подарунки!

Автосигналізація Pandect X -1000 BT

+

Сирена неавтономная Pandora DS-530

Купіть автосигналізацію і отримайте в подарунок –
сирену!
До конца акции осталось 20дней!
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandect X-1000 BT
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandect X-1000 BT
ОСНОВНИЙ БЛОК X-1000BT

Високочутливий GPS / ГЛОНАСС-приймач Pandora NAV-035 спілкується з базовим блоком сучасних сигналізацій на частоті 2,4 ГГц, що дозволяє встановлювати його в будь-якому місці автомобіля.

Приймач визначає координати автомобіля і відправляє їх на мобільний телефон власника – ви завжди будете знати точне місцезнаходження свого транспортного засобу. Підходить для систем Pandora DXL 3910Pro, 3945Pro, 3970Pro, 5000Pro

БРЕЛОК BT-760 BLACK

Радіопозначка BT-760 входить в комплект охоронних систем і протиугінних иммобилайзеров нового покоління з інтегрованим Bluetooth-інтерфейсом. Радіопозначка прихованого носіння використовується для автоматичної авторизації власника – тільки в її присутності відключаються протиугінні функції системи або іммобілайзера.

РЕЛЕ БЛОКИРОВКИ МОТО
КАБЕЛЬ VALET L150 V2 В КОМПЛЕКТІ

Кабель VALET L150 v2 в зборі зі скотчем. Мініатюрна кнопка «VALET» прихованої установки, за допомогою якої можна здійснити аварійне зняття системи з охорони, аварійну постановку системи на охорону, налаштувати параметри роботи автосигналізації. Даною кнопкою комплектуються всі автосигналізації Pandora.

Працює з усіма автосигналізації Pandora. Довжина кабелю – 1,5 м.

ОСНОВНИЙ КАБЕЛЬ X-1000/Х-1100
 • Основний блок X-1000BT – 1 шт.
 • Брелок BT-760 black – 1 шт.
 • ЗІП кріплення X-1000 – 1 шт.
 • Реле блокування MOTO – 1 шт.
 • Кабель VALET L150 v2 в зборі зі скотчем – 1 шт.
 • Основной кабель X1000 – 1 шт.
 • Печатная продукція
 • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ PANDORA DXL 5000 S
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Pandect X-1800 можна придбати в нашому інтернет-магазині

0 грн

preloader