Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Аксесуари до автосигналізацій Pandora » Автомобільні Глонасс-GPS годинник Pandora RW-04

Автомобільні Глонасс-GPS годинник Pandora RW-04

Годинники Pandora RW-04 стали повноцінним девайсом, що підтримує всі необхідні функції сучасних SmartWatch, а також мають можливість безпосередньої взаємодії з кращими автомобільними сигналізаціями Pandora і Pandect, як і мітки присутності власника, і брелока дистанційного керування більшістю функцій автосигналізації.

У Pandora RW-04 реалізована система повідомлень про вхідні та вихідні виклики, з можливістю прийняття, відхилення виклику з СМС-повідомленням, а також переведення в безшумний режим, або включення гучного зв’язку.

Кожна програма, встановлене в вашому Android-смартфоні, може відправляти повідомлення на годинник, а функціонал легко і просто налаштовується в мобільному додатку Pandora Online.

До речі, це додаток під Android з підтримкою розумних годин готове і доступно для поновлення і скачування – це те ж додаток, яке використовується для сигналок з технологіями телеметрії. Крім підтримки цієї технології, Pandora Online отримала велику кількість оновлень, що підвищують функціонал і зручність користування.

Дуже затребуваною функцією стане викликається трикутної кнопкою SOS на годиннику функція виклику екстреної допомоги, що здійснюється за допомогою що знаходиться поряд телефону. Ви в будь-який час одним натисканням на цю кнопку на годиннику можете надіслати SMS з проханням про допомогу на запрограмований номер, а слідом абоненту прийде повідомлення з вашими координатами. Дуже зручно, непомітно і безпечно.

Відмінними рисами Pandora RW-04 є видатна ергономіка користування, зручні, логічні і зрозумілі інтерфейси, які створювали наші інженери.

Звичайно, годинник мають видатним часом автономної роботи на одному заряді батареї, наявністю вбудованого GPS / ГЛОНАСС-приймача синхронізації, що дозволяє не турбуватися про точність відображуваного часу.

Нова версія програмно-апаратної реалізації годин відрізняється від попередніх досить істотно. Використовується новий мікроконтролер EnergyMicro зі збільшеним об’ємом пам’яті і розширеним набором апаратної периферії. Також нова версія значно перероблена і Оптимізована за можливостями прийому GPS / ГЛОНАСС-інформації. У новій версії реальна чутливість підвищена, що дає можливість швидше синхронізувати відображається час годин.

Відрізнити нову версію від попередньої реалізації можна поглянувши на маркування задньої кришки годин – там є згадка про роботу з Bluetooth 4.0+ (фактично ми підтримуємо всі новітні реалізації BT4.X). Програмний апгрейд можливий через вбудований порт micro-USB.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora RW-04
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandora RW-04
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

preloader