Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автомобільна сигналізація Pandora DX 6Х

Автомобільна сигналізація Pandora DX 6Х

Двостороння охоронно-сервісна система, яка зібрала в собі найактуальніші і перевірені часом рішення, щоб стати зручним і улюбленим всіма продуктом. Це та ж система, що і Pandora DX-9X, в комплект якої не входить лише п’ятиканальний силовий модуль (RMD-5M), зате вартість на роздрібному рівні істотно нижче. Термодатчик двигуна, при цьому, в комплекті!

Це може бути важливо для тих випадків, коли автомобілю не потрібен автозапуск двигуна, а потрібна лише добра охорона від Pandora. Крім того, для багатьох автомобілів при реалізації автозапуску силові реле і не потрібні – цілком вистачить слабкострумових виходів (безліч моделей TOYOTA, Nissan, VW, Skoda, Audi, Mazda і ін.). А деяким фахівцям наші релейні модулі не потрібні, навіть якщо мова йде про встановлення на автомобілі, де без «сили» не обійтися – у всіх є достатня кількість запасів релейних модулів, що залишилися незатребуваними після попередніх установок.Pandora DX-6x сподобається автовласникові зручним брелоком D -010 з сучасним дизайном, впевненою дальністю перевіреного роками експлуатації радиотракта на 868 MHz, лаконічною індикацією даних про стан автомобіля і охоронної системи на OLED-дісплее.Все функції охоронної системи Pandora DX-6x доступні в смартфоні власника! Додаток, що працює по Bluetooth, дозволяє: управляти режимами охорони; запускати і глушити двигун на відстані декількох десятком метрів, чого в більшості випадків буває досить (потрібно далі – в комплекті є брелок D-010). Вперше в двосторонніх охоронних системах без GSM-інтерфейсу на дисплеї вашого смартфона відображається: повна історія подій; інтуїтивно зрозуміле розклад автоматичних запусків двигуна; оперативна регулювання чутливості датчиків удару / нахилу / руху і багато іншого, що рідко було доступно навіть для систем

преміум-сегмента, а тепер присутня в масовому, недорогому ізделіі.Спеціалісту по монтажу цей продукт здасться простим і логічним, оскільки все необхідне програмування можна здійснити зі смартфона. Використання збережених конфігурацій при однотипних установках дозволяє значно скоротити час, а робота зведеться до підключення необхідної кількості проводів. Для складних або авторських установок система також підтримує роботу з професійною програмою Pandora Alarm Studio.Pandora DX-6x володіє широким набором цифрових інтерфейсів (2CAN / LIN / IMMO-KEY) і підтримує технології обходу штатного іммобілайзера, включаючи унікальні алгоритми запуску які є тільки у Pandora : Mercedes c блоком сертифікації FBS3; UAZ Patriot; все нові моделі Kia / Hyundai, включаючи початок 2000-х років випуску; запуск автомобілів BMW E-серії з передвстановленим модулем «BMW-bypass»; і величезний перелік інших автомобілів які ви можете подивитися на сайті loader.alarmtrade.ru. Якщо говорити про німців, то тільки рішення Pandora дозволяє «в лоб» заощадити кілька десятків тисяч рублів при незрівнянно більш високому функціоналі і якості работи.Встроенний в Pandora DX-6x економічний інтерфейс Bluetooth 4.2 Low Energy дозволяє значно розширити можливості бюджетної системи за допомогою периферійних Bluetooth -устройств нашого виробництва.

Pandora DX 6Х можна придбати в нашому інтернет-магазині

5 121 грн

Увага, даруємо подарунки!

Автосигналізація Pandora DX 6X

+

Сирена неавтономная Pandora DS-530

Купіть автосигналізацію і отримайте в подарунок –
сирену!
До конца акции осталось 20дней!
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora DX 6Х
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandora DX 6Х
ОСНОВНИЙ БЛОК DX 9X

Компоновка базового блоку стала розвитком системи Pandora DX-90 і DX-50, які відрізняють максимальний ступінь інтеграції і в першу чергу інтегрований радіотракт дальньої дії на 868МГц, цифрові інтерфейси 2CAN, LIN і спеціальні порти безключового запуску двигуна і обходу штатних иммобилайзеров ІММО -КЕЙ.

БРЕЛОК LCD D010 BLACK

Гарний і сучасний брелок LCD D010 black працює c багатоканальним радіотракту в діапазоні 868MHz, діалоговим кодом в розширеному протоколі обміну. Оснащений OLED-дисплеєм з контрастністю, що дозволяє зчитувати інформацію навіть при прямому світлі весняного сонця. Інформативність індикації цього брелока багато вище аналогів, кількість прийнятих і даних, що відображаються, ергономНесмотря на мініатюрний розмір, брелок має живлення від звичної батареї ААА, і збільшений термін служби без заміни елемента пітанія.Брелок Pandora D010 ергономічний і сучасний, не виглядає анахронізмом разом з ключами будь-якого сучасного автомобіля. Є чи не найбільш компактним брелоком двостороннього зв’язку в світі на сьогодні, що при його дальності зв’язку і функціональності робить його дуже привабливим. У брелоку D-010 ми вперше застосували графічний OLED-дисплей, який, не дивлячись на невеликі габарити, має великі піктограми активних подій (значно більші, ніж на звичних ЖК-дисплеях) і безліч інформативних віджетів. А його яскравості і контрастності вистачає для впевненої видимості навіть при прямому сонячному світлі.

ЗІП КРЕПЕЖА DX

Набір для кріплення, що включає в себе: кабель кінцевого вимикача L10, контакт заземлення 019, кінцевий вимикач гумовий, скотч двосторонній 30х30, R = 2 мм, гвинт 5G ф4,2х13 silver, стяжка L450 black, пакет Zip lock 8х12.

Включає в себе:

Кабель кінцевого вимикача L10

Контакт заземлення 019

Концевой вимикач резіновий

Скотч двосторонній 30х30, R = 2мм

Вінт 5G ф4,2х13

silverСтяжка L450 black

Пакет Zip lock 8х12

КНОПКА + КАБЕЛЬ BS2
ОСНОВНИЙ КАБЕЛЬ X-1000 / Х-1100
РЕЛЕЙНИЙ МОДУЛЬ автозапуску RMD-5M
КАБЕЛЬ з термодатчиком ДВИГУНА L3000
  • Основний блок DX6x – 1 шт.
  • Брелок LCD D010 black – 1 шт.
  • ЗІП кріплення DX – 1 шт.
  • Кнопка BS2 – 1 шт.
  • Кабель DX90 v2 IMMO – 1 шт.
  • Реле блокування МОТО – 1 шт.
  • Кабель RMD-5 new – 1 шт.
  • Основной кабель X1000 – 1 шт.
  • Кабель аналогового термодатчика L3000 – 1 шт.
  • Печатная продукція Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandora DX 6Х
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Pandora DX 6Х можна придбати в нашому інтернет-магазині

5 121 грн

preloader