Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автомобільна сигналізація Pandora DXL 5000 S

Автомобільна сигналізація Pandora DXL 5000 S

Автомобільна сигналізація Pandora DXL 5000 S – це новітня розробка в області безпеки транспортних засобів. Модель виступає беззаперечним флагманом серед інших охоронних систем Pandora, вона вмістила в себе повний набір функцій своїх попередників і безліч оригінальних рішень.

Можливості автомобільної сигналізації Pandora DXL 5000 S в повній мірі відповідає вимогам безпеки для преміальних марок авто. У моделі повністю оновлений радіоканал, використовується супервузькі смуга пропускання. Розробники досягли максимальної на сьогоднішній день дальності управління та інформування господаря транспортного засобу. Охоронна сигналізація дозволить в будь-який момент часу точно встановити координати авто і забезпечити резервний GSM-канал, це допомагає організувати додатковий захист.

Автосигнализация способна определять подготовку транспортного средства к угону. Она поможет  предупредить полный расход топлива при работе автозапуска либо предпускового  подогревателя. Устройство может подключаться к различным современным девайсам, среди которых смарт-часы Pandora RW-02.

Багато водіїв прагнуть купити Pandora DXL 5000 S, оскільки модель може управлятися різними методами: безконтактною міткою, з звичайного автомобільного ключа, з фірмового брелока Pandora, з сайту p-on.ru або мобільного телефону. Додаток Pandora Info може бути встановлено на смартфони з операційними системами Android і iOS. Власники звичайних телефонів можуть управляти автосигналізацією за допомогою дзвінків на неї.

Охоронний комплекс дозволяє спостерігати за автомобілями. На сайті, або за допомогою мобільного додатку можна простежити за маршрутом, яким транспортний засіб слід, визначити зупинки для заправки паливом, їх точки і час, швидкість перемещенія.Обновленіе ПО автосигналізації проводиться без підключення кабелів – потрібно лише під’єднати до комп’ютера програматор Pandora-03. Після цього через радіоканал можна виконати всі необхідні настройки. У комплектації приладу є радіореле блокування.

Він оснащений трансівером Nordic NRF51822, який забезпечує стабільність функціонування і хорошу захищеність від перешкод. До того ж реле оснащується трьохкоординатної цифровим акселерометром, що володіє функцією термокомпенсации чутливості. Грамотно продумана схемотехніка блокування і бездоганне виконання забезпечують зручність експлуатації. Реле оснащується захистом від помилкових спрацьовувань.

Незважаючи на широкий набір функцій, ціна Pandora DXL 5000 S залишається на прийнятному рівні. Кожен власник автомобіля може дозволити собі сучасний охоронний комплекс. З ним ваш чотириколісний друг завжди буде знаходитися під надійним захистом!

DXL 5000 S можна придбати в нашому інтернет-магазині

19999 грн

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora DXL 5000 S
КОМПЛЕКТАЦЫЯ Pandora DXL 5000 S
ОСНОВНИЙ БЛОК DXL 39XX PRO З КАРТКОЮ MASTER-PIN
БРЕЛОК LCD D468 DXL 5000 NEW V.2

Брелок LCD D468 входить в комплектацію системи Pandora DXL 5000 S (NEW v.2).

Оснащений чіпсетом LoRa. LoRa – одне з найяскравіших подій останнього десятиліття в практиці високонадійній зв’язку, і заслуговує на увагу не тільки своїми високими характеристиками, але і тим, що такі монстри комунікаційного бізнесу, як INTEL і CISCO створюють мережі бездротової передачі даних саме на цій технології, в альтернативу GSM -З’єднання. Такі мережі вже розгорнуті в більшій частині Європи і в Америці і використовуються для збору даних з лічильників та інших пристроїв контролю з дальністю зв’язку в кілька десятків кілометрів.

БРЕЛОК R468 DXL 5000 NEW V.2

Додатковий кнопковий брелок без зворотного зв’язку для системи Pandora DXL 5000 New v.2, який отримав назву R468.

RF МОДУЛЬ DXL468
РАДІО РЕЛЕ PANDECT RR-102

Радіореле блокування, що входить в комплект Pandora DXL 5000 Pro і DXL 3970 Pro і сумісний з Pandect X-1700 і Pandect X-3000. Реле блокує двигун в режимі охорони і управляється на частоті 2,4 ГГц протиугінними мітками.

– Малі монтажні габаріти

– Великі можливості для прихованого размещенія

– Робоча частота 2.4 ГГц

– Вбудований акселерометр

БРЕЛОК IS-760 BLACK

Протиугінна мітка IS-760 входить в комплект Pandect X-1700, Pandect X-3010 і Pandect X-3050. Мітка використовується в якості ідентифікатора власника – тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна.

GPS-приймач PANDORA NAV-035

Высокочувствительный GPS/Глонасс-приемник Pandora NAV-035 общается с базовым блоком современных сигнализаций на частоте 2,4 ГГц, что позволяет устанавливать его в любом месте автомобиля.

Приймач визначає координати автомобіля і відправляє їх на мобільний телефон власника – ви завжди будете знати точне місцезнаходження свого транспортного засобу. Підходить для систем Pandora DXL 3910Pro, 3945Pro, 3970Pro, 5000Pro

РЕЛЕЙНИЙ МОДУЛЬ автозапуску RMD-8

Універсальний мініатюрний модуль розширення Pandora RMD-8. Даний модуль дозволяє розширити функціональні можливості охоронний систем, особливо при установці на аналогові автомобілі, або автомобілі, що вимагають велику кількість силових підключень.

Pandora RMD-8 поставляється окремо і в комплекті з системою Pandora 5000pro. З даною системою, а також з системами Pandect X-1100/1200/1300 і системами 39ххpro, модуль працює за спеціальною цифрової шині і його застосування додає 8 додаткових каналів три з яких мають здатність навантаження до 20А, два – до 1А.

Крім того, модуль додає додаткові входи контролю прогріву свічок накалу і положення селектора АКПП / стоянкового гальма, а також аналоговий тахометричних вхід контролю роботи двигуна і датчик температури.

Особенно ярко преимущество новой сверхкомпактной архитектуры и мощного функционала выглядит при совместном использовании с микросигнализацией Pandect X-1100. В сочетании с модулем RMD-8 данный комплект полностью сохраняет свои миниатюрные габариты и максимальное удобство и скрытность монтажа, при этом добавляя возможность установки практически на любой аналоговый автомобиль с сохранением полного функционала, включая реализацию автозапуска и предпускового подогрева двигателя без применения дополнительных реле, блоков и т.д.

Радіомодулів МОТОРНОГО ВІДСІКУ PANDORA RHM-03T

Абсолютно новий конструктив модуля зі зменшеним більш ніж удвічі габаритами. Конструктив модуля виконаний максимально зручно, з урахуванням специфіки роботи в підкапотному просторі – корпус абсолютно герметичний, матеріал пластика – склонаповнений поліамід, який не боїться навіть тривалого нагрівання більше 150 градусів. При цьому корпус допускає можливість розбирання і модифікації

Розміри і форма модуля Pandora RHM-03T зроблені максимально зручними в монтажі під капотом, не піддаючи небезпеці штатну проводку автомобіля в такому небезпечному з точки зору терморежіме місці, а його схемотехнічні рішення перевірені величезним досвідом реальної експлуатації, в самих різних кліматичних зонах.Модулі мають захист від перенапруги, відновлювану тепловий захист від підвищених струмів в ланцюзі електрозамків капота, реле замків капота і реле блокування витримують довготривалі струми більше 15 А і багаторазово-кратковремнние до 30 А. Модулі мають вбудовані акселерометри для включення блокування в русі при отриманні відповідної команди від сигналізації. Модулі коректно виконують вимоги безпеки по автоматичному розблокування капота при включенні режиму ТО, в разі аварії.

МІКРОФОН MIC33
КНОПКА+КАБЕЛЬ BS2
КАБЕЛЬ USB PANDORA

Кабель USB Pandora чорного кольору з світло-сірими роз’ємами. З одного боку – роз’єм micro-USB (“папа”), з іншого – роз’єм micro-USB (“мама”).

ЗІП КРІПЛЕННЯ DELUXE

Набір кріплення, що включає в себе: кабель кінцевого вимикача L10, контакт заземлення 019, кінцевий вимикач гумовий, скотч двосторонній 30х30, R = 2 мм, гвинт 5G ф4,2х13 silver, стяжку L450 black, пакет Zip lock 8х12.

 • Основний блок DXL39ххPRO – 1 шт.
 • Брелок LCD DXL468 black карабін шовкографія – 1 шт.
 • Брелок R468 з ланцюжком шовкографія – 1 шт.
 • RF модуль DXL 468 – 1 шт.
 • Радіо реле RR-102 – 1 шт.
 • Брелок IS-760 black – 2 шт.
 • Основной блок GPS NAV-035 – 1 шт.
 • Кабель USB Pandora – 1 шт.
 • Релейний модуль RMD-8 – 1 шт.
 • Модуль моторного відсіку RHM-03Т – 1 шт.
 • Мікрофон MIC-33 – 1 шт.
 • ЗІП кріплення DeLuxe – 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Печатная продукція
 • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ PANDORA DXL 5000 S
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

ХАРАКТЕРИСТИКИ Pandora DXL 5000 S
Тип Автосигнализація
Функція зворотного зв’язку Двухстроння
ЖК-брелок управління Так
додатковий брелок Так
Система кодування радіосигналу Діалогове кодування
Сервісний режим Так
Віброоповіщення Так
Дальність дії (оповіщення) 900-2200
DXL 5000 S можна придбати в нашому інтернет-магазині

19999 грн

chevron_right