Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автомобільна сигналізація Pandora DXL 5000 PRO v.2

Автомобільна сигналізація Pandora DXL 5000 PRO v.2

Pandora 5000 Pro v2 – це абсолютно новий продукт, в якому ми зберегли концепцію і все кращі якості, властиві охоронно-телеметричної системи Pandora DXL 5000 Pro, при цьому застосували цілий ряд новаторських рішень і оригінальних знахідок.

Новий брелок D-650 – лідер і дальності і функціональності, а ще він дуже ергономічний у використанні, будучи розвитком ідеї брелока D-600 в напрямку поліпшення ергономіки користування. D-650 тонше, має живлення від LiPo-акумулятора і заряджається через micro-USB-з’єднання.

У комплект вироби входять нові герметичні мітки IS-760 з новими більш економічними і ергономічними алгоритмами роботи, які поліпшують роботу режимів HandsFree. Регульована дальність виявлення і антігістерезісная захист від зняття з охорони дозволяють тепер відрегулювати оптимальну роботу на будь-якому автомобілі, при будь-якій глибині установки базового блоку в надрах салону автомобіля.

Pandora 5000 PRO v2 комплектується більш компактним підкапотним модулем RHM-03T, укомплектованим термодатчиком двигуна. Новий модуль має поліпшений радіоканалом, із застосуванням інтегрального фільтра-підсилювача, що дає можливість більш вільно розміщувати його в підкапотному просторі без ризику втрати зв’язку в зашумлених районах.

Pandora RHM-03T – це вже третє покоління наших радіомодулів моторного відсіку, в якому ми застосували накопичений безцінний досвід експлуатації. Конструктив модуля виконаний максимально зручно, з урахуванням специфіки роботи в підкапотному просторі – корпус абсолютно герметичний, матеріал пластика – склонаповнений поліамід, який не боїться навіть тривалого нагрівання.

Як і раніше, модуль вміє опитувати кінцевик капота, має 20-амперних реле блокування, вміє керувати електрозамком капота, управляє сиреною, і термодатчиком двигуна. Всі ці підключення проводяться без необхідності протягувати дроти з підкапотного простору в салон – повідомлення ведеться по радіоканалу 2,4GHz.

Серйозним змінам піддалося і програмне забезпечення нашої топової новинки. Крім актуалізації нових протоколів цифрових шин новітніх автомобілів, серйозно розширено набір функцій виконуваних з штатних брелоків-ключів автомобілів преміумних марок автомобілів, покращено взаємодію штатних функцій автомобілів і вбудованої діагностики з телеметричним інтерфейсами нашої нової автосигналізації.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora DXL 5000 PRO v.2
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandora DXL 5000 PRO v.2
ОСНОВНИЙ БЛОК DXL 5100 PRO
БРЕЛОК LCD DXL 650 BLACK 5000 PRO

Брелок D-650 володіє новим швидким далекобійним і перешкодозахищеність радіоканалом і збільшеною функціональністю. Цей пристрій є новим лідером по функціональності і дальності, а також енергоекономічності, являючи собою розвиток ідеї брелока D-600 в області ергономіки. Брелок D650 більш тонкий, він живиться від LiPo-акумулятора і заряджається через micro-USB.

БРЕЛОК R465 DXL 5000 PRO

Додатковий брелок без ЖК-дисплея і зворотного зв’язку для флагманських сигналізацій Pandora DXL. Брелок має три кнопки і світловий індикатор, який підтверджує проходження команд.

RF МОДУЛЬ DXL465
РАДІО РЕЛЕ PANDECT RR-102

Радіореле блокування, що входить в комплект Pandora DXL 5000 Pro і DXL 3970 Pro і сумісний з Pandect X-1700 і Pandect X-3000. Реле блокує двигун в режимі охорони і управляється на частоті 2,4 ГГц протиугінними мітками.

– Малі монтажні габаріти

– Великі можливості для прихованого размещенія

– Робоча частота 2.4 ГГц

– Вбудований акселерометр

БРЕЛОК IS-760 BLACK

Протиугінна мітка IS-760 входить в комплект Pandect X-1700, Pandect X-3010 і Pandect X-3050. Мітка використовується в якості ідентифікатора власника – тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна.

ОСНОВНИЙ БЛОК NAV-04
РЕЛЕЙНИЙ МОДУЛЬ автозапуску RMD-8

Універсальний мініатюрний модуль розширення Pandora RMD-8. Даний модуль дозволяє розширити функціональні можливості охоронний систем, особливо при установці на аналогові автомобілі, або автомобілі, що вимагають велику кількість силових підключень.

Pandora RMD-8 поставляється окремо і в комплекті з системою Pandora 5000pro. З даною системою, а також з системами Pandect X-1100/1200/1300 і системами 39ххpro, модуль працює за спеціальною цифрової шині і його застосування додає 8 додаткових каналів три з яких мають здатність навантаження до 20А, два – до 1А.

Крім того, модуль додає додаткові входи контролю прогріву свічок накалу і положення селектора АКПП / стоянкового гальма, а також аналоговий тахометричних вхід контролю роботи двигуна і датчик температури.

Особливо яскраво перевагу нової сверхкомпактной архітектури і потужного функціоналу виглядає при спільному використанні з мікросігналізаціей Pandect X-1100. У поєднанні з модулем RMD-8 даний комплект повністю зберігає свої мініатюрні габарити і максимальну зручність і скритність монтажу, при цьому додаючи можливість установки практично на будь-який аналоговий автомобіль зі збереженням повного функціоналу, включаючи реалізацію автозапуску і передпускового підігріву двигуна без застосування додаткових реле, блоків і т.д.

Радіомодулів МОТОРНОГО ВІДСІКУ PANDORA RHM-03T

Абсолютно новий конструктив модуля зі зменшеним більш ніж удвічі габаритами. Конструктив модуля виконаний максимально зручно, з урахуванням специфіки роботи в підкапотному просторі – корпус абсолютно герметичний, матеріал пластика – склонаповнений поліамід, який не боїться навіть тривалого нагрівання більше 150 градусів. При цьому корпус допускає можливість розбирання і модифікації

Розміри і форма модуля Pandora RHM-03T зроблені максимально зручними в монтажі під капотом, не піддаючи небезпеці штатну проводку автомобіля в такому небезпечному з точки зору терморежіме місці, а його схемотехнічні рішення перевірені величезним досвідом реальної експлуатації, в самих різних кліматичних зонах.Модулі мають захист від перенапруги, відновлювану тепловий захист від підвищених струмів в ланцюзі електрозамків капота, реле замків капота і реле блокування витримують довготривалі струми більше 15 А і багаторазово-кратковремнние до 30 А. Модулі мають вбудовані акселерометри для включення блокування в русі при отриманні відповідної команди від сигналізації. Модулі коректно виконують вимоги безпеки по автоматичному розблокування капота при включенні режиму ТО, в разі аварії.

МІКРОФОН MIC33
ЗІП КРІПЛЕННЯ DELUXE

Набір кріплення, що включає в себе: кабель кінцевого вимикача L10, контакт заземлення 019, кінцевий вимикач гумовий, скотч двосторонній 30х30, R = 2 мм, гвинт 5G ф4,2х13 silver, стяжку L450 black, пакет Zip lock 8х12.

Радіомодулів МОТОРНОГО ВІДСІКУ PANDORA RHM-03T
ДОДАТКОВИЙ КАБЕЛЬ DXL3900 / 3920/3940/3945/3970/5000 NEW СИЛИКОН / 5000 PRO
КАБЕЛЬ ДОДАТКОВОГО ДАТЧИКА DELUXE
GSM-АНТЕНА DXL5000 V2

GSM-антена DXL 5000. Зовнішня двухдиапазонная антена GSM 900 / 1800MHz.

КНОПКА+КАБЕЛЬ BS2
 • Основний блок DXL5100 PRO – 1 шт.
 • Брелок LCD DXL650 black карабін шовкографія силікон – 1 шт.
 • Брелок R465 з ланцюжком шовкографія – 1 шт.
 • RF модуль DXL 465 – 1 шт.
 • Радіо реле RR-102 – 1 шт.
 • Брелок IS-760 black – 2 шт.
 • Комплект GPS NAV-04 – 1 шт.
 • Релейний модуль RMD-8 – 1 шт.
 • Модуль моторного відсіку RHM-03Т – 1 шт.
 • Мікрофон MIC-33 – 1 шт.
 • ЗІП кріплення DeLuxe – 1 шт.
 • Основной кабель DXL3900 силікон – 1 шт.
 • Дополнітельний кабель DXL3900 силікон – 1 шт.
 • Кабель додаткового датчика Deluxe – 1 шт.
 • GSM антена DXL5000 v2 – 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Печатная продукція
 • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandora DXL 5000 PRO v.2
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

preloader