Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автомобільна сигналізація Pandora DX 9Х

Автомобільна сигналізація Pandora DX 9Х

Двостороння охоронно-сервісна система, яка зібрала в собі найактуальніші і перевірені часом рішення, щоб стати зручним і улюбленим всіма продуктом.

Pandora DX-9x сподобається автовласникові зручним брелоком D-010 з сучасним дизайном, впевненою дальністю перевіреного роками експлуатації радиотракта на 868 MHz, лаконічною індикацією даних про стан автомобіля і охоронної системи на OLED-дисплеї.

Всі функції охоронної системи Pandora DX-9x доступні в смартфоні власника! Додаток, що працює по Bluetooth, дозволяє: управляти режимами охорони; запускати і глушити двигун на відстані декількох десятком метрів, чого в більшості випадків буває досить (потрібно далі – в комплекті є брелок D-010). Вперше в двосторонніх охоронних системах без GSM-інтерфейсу на дисплеї вашого смартфона відображається: повна історія подій; інтуїтивно зрозуміле розклад автоматичних запусків двигуна; оперативна регулювання чутливості датчиків удару / нахилу / руху і багато іншого, що рідко було доступно навіть для систем преміум-сегмента, а тепер присутня в масовому, недорогому виробі.

Фахівцю з монтажу цей продукт здасться простим і логічним, оскільки все необхідне програмування можна здійснити зі смартфона. Використання збережених

конфігурацій при однотипних установках дозволяє значно скоротити час, а робота зведеться до підключення необхідної кількості проводів. Для складних або авторських установок система також підтримує роботу з професійною програмою Pandora Alarm Studio.

Pandora DX-9x, володіє широким набором цифрових інтерфейсів (2CAN / LIN / IMMO-KEY) і підтримує технології обходу штатного іммобілайзера, включаючи унікальні алгоритми запуску які є тільки у Pandora: Mercedes c блоком сертифікації FBS3; UAZ Patriot; все нові моделі Kia / Hyundai, включаючи початок 2000-х років випуску; запуск автомобілів BMW E-серії з передвстановленим модулем «BMW-bypass»; і величезний перелік інших автомобілів які ви можете подивитися на сайті loader.alarmtrade.ru. Якщо говорити про німців, то тільки рішення Pandora дозволяє «в лоб» заощадити кілька десятків тисяч рублів при незрівнянно більш високому функціоналі і якості роботи.

Вбудований в Pandora DX-9x економічний інтерфейс Bluetooth 4.2 Low Energy дозволяє значно розширити можливості бюджетної системи за допомогою периферійних Bluetooth-пристроїв нашого виробництва.

Pandora DX 9Х можна придбати в нашому інтернет-магазині

5 797 грн

Увага, даруємо подарунки!

Автосигналізація Pandora DX 9X

+

Сирена неавтономная Pandora DS-530

Купіть автосигналізацію і отримайте в подарунок –
сирену!
До конца акции осталось 20дней!
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora DX 9Х
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandora DX 9Х
ОСНОВНИЙ БЛОК DX 9X

Компонування базового блоку стала розвитком системи Pandora DX-90 і DX-50, які відрізняють максимальний ступінь інтеграції і в першу чергу інтегрований радіотракт дальньої дії на 868МГц, цифрові інтерфейси 2CAN, LIN і спеціальні порти безключового запуску двигуна і обходу штатних иммобилайзеров ІММО-КЕЙ.

БРЕЛОК LCD D010 BLACK

Гарний і сучасний брелок LCD D010 black працює c багатоканальним радіотракту в діапазоні 868MHz, діалоговим кодом в розширеному протоколі обміну. Оснащений OLED-дисплеєм з контрастністю, що дозволяє зчитувати інформацію навіть при прямому світлі весняного сонця. Інформативність індикації цього брелока багато вище аналогів, кількість прийнятих і даних, що відображаються, ергон

Незважаючи на мініатюрний розмір, брелок має живлення від звичної батареї ААА, і збільшений термін служби без заміни елемента пітанія.Брелок Pandora D010 ергономічний і сучасний, не виглядає анахронізмом разом з ключами будь-якого сучасного автомобіля. Є чи не найбільш компактним брелоком двостороннього зв’язку в світі на сьогодні, що при його дальності зв’язку і функціональності робить його дуже привабливим. У брелоку D-010 ми вперше застосували графічний OLED-дисплей, який, не дивлячись на невеликі габарити, має великі піктограми активних подій (значно більші, ніж на звичних ЖК-дисплеях) і безліч інформативних віджетів. А його яскравості і контрастності вистачає для впевненої видимості навіть при прямому сонячному світлі.

ЗІП КРІПЛЕННЯ DX

Набір для кріплення, що включає в себе: кабель кінцевого вимикача L10, контакт заземлення 019, кінцевий вимикач гумовий, скотч двосторонній 30х30, R = 2 мм, гвинт 5G ф4,2х13 silver, стяжка L450 black, пакет Zip lock 8х12.

Містить:

Кабель кінцевого вимикача L10

Контакт заземлення 019

Концевой вимикач резіновий

Скотч двосторонній 30х30, R = 2мм

Вінт 5G ф4,2х13 silver

Стяжка L450 black

Пакет Zip lock 8х12

КНОПКА+КАБЕЛЬ BS2
ОСНОВНИЙ КАБЕЛЬ X-1000/Х-1100
РЕЛЕЙНИЙ МОДУЛЬ АВТОЗАПУСКУ RMD-5M
КАБЕЛЬ ТЕРМОДАТЧИКА ДВИГУНА L3000
  • Основний блок DX9x – 1 шт.
  • Брелок LCD D010 black – 1 шт.
  • ЗІП кріплення DX – 1 шт.
  • Кнопка BS2 – 1 шт.
  • Кабель DX90 v2 IMMO – 1 шт.
  • Основний кабель X1000 – 1 шт.
  • Релейний модуль автозапуску RMD-5M – 1 шт.
  • Кабель аналогового термодатчика L3000 – 1 шт.
  • Печатная продукція
  • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandora DX 9Х
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

ХАРАКТЕРИСТИКИ Pandora DX 9Х
Тип Автосигналізація
Функція зворотного зв’язку Двухстроння
ЖК-брелок управління Так
Додатковий брелок  Так
Система кодування радіосигналу Діалогове кодування
Сервісний режим  Так
Виброоповещение  Так
Дальность действия (оповещение) 900-2200
preloader