Цена:
Купить в 1 клик
Головна » Продукция Pandora » Автосигналізації Pandora » Автомобільна сигналізація Pandora DX 91 LoRa

Автомобільна сигналізація Pandora DX 91 LoRa

Це двостороння охоронно-сервісна система з інтегрованими інтерфейсами 2хCAN, LIN, спеціальним портом для алгоритмічного обходу вбудованих иммобилайзеров більшості сучасних автомобілів IMMO / KEY, інтегрованим інтерфейсом Bluetooth 5.0 (4.0-4.2 сумісний) для зв’язку зі смартфоном власника, мітками присутності, і великим набором BT -періферійних модулів розширення Pandora, і вбудованим модулем радіоканалу, що працює в діапазоні 868MHz з модуляцією LoRa.

Іншими словами, Pandora DX 91 LoRa – просто двухвейная сучасна сигналізація з автозапуском двигуна, яка серед своїх побратимів – просто найкраща у всьому!

Інтерфейс Bluetooth Pandora DX 91 LoRa забезпечить роботу кращого, з наявних на ринку, мобільного додатку для смартфона власника. Причому, стабільно працюючого на всіх наявних у природі смартфонах, а не тільки на топових моделях від лідерів ринку. Аби був присутній BLE-модуль (Bluetooth 4.0 і вище). Дальність зв’язку буде більше інших, з’єднання стабільніше інших, швидкість передачі і реакції значніше вище інших.

Pandora DX 91 LoRa, встановлена на автомобіль, буде прекрасно справлятися з додатка на смартфоні на відстані до 30 м, якщо ваш телефон підтримує лише протоколи Bluetooth 4.0-4.2; до 50 м, якщо ви власник смартфона з повноцінним Bluetooth 5.0. Якщо ж цій дистанції мало, брелок D-022 з LoRa радіотракт забезпечить дальність зв’язку в кілька сотень метрів в будь-який щільній міській забудові – в будь-якому випадку значно далі, ніж будь-яка подібна рішення, існуюче сьогодні в світі автомобільних сигналізацій.

Висока дальність зв’язку брелока D-022, що входить в комплект Pandora DX 91 LoRa, забезпечується застосуванням нових трансиверів, що використовують LoRa-модуляцію. Про LoRa- модуляцію можна прочитати дуже багато, але добитися від неї хорошою дальності при прийнятному енергоспоживанні, компактної антени і збереженні рівня захисту від електронного злому, без погіршення ергономіки користування брелоком (щоб натиснувши кнопку брелока не треба було чекати відчутний час до зворотної реакції автомобіля, щоб цієї затримки, практично, не відчувалося) – завдання не дуже-то і проста. Але нашим інженерам це зробити вдалося, а фахівцям галузі це ще належить оцінити.

Справедливості заради, можна нагадати, що c LoRa-модуляцією ми виробляємо автомобільну охоронно-телеметричну систему Pandora 5000s вже більше трьох років. Але дальність зв’язку, перешкодозахищеність, енергоспоживання нової реалізації LoRa нашими інженерами в Pandora DX 91 LoRa виходить на зовсім інший рівень. Є ймовірність, що на найближчі роки ця система залишиться лідером дальності двосторонньої діалогової зв’язку серед автосигналізацій. І, що важливо, радіотракт Pandora DX 91 LoRa повністю відповідає всім нормам, що регулює роботу в радіоефірі як в РФ, так і Євросоюзі.

Залишиться тільки дивуватися, як, маючи в десятки разів більшу потужність на передавачі, більшість інших автосигналізацій, не досягає і половини дальності нашої Pandora DX 91 LoRa.

Заслуговує на увагу і вперше застосована в Pandora DX 91 LoRa система менеджменту Bluetooth-пристроїв, що дозволяє наочно управляти всіма підключеними Bluetooth-периферійними пристроями. А список їх уже немаленький і незабаром ще розшириться дуже очікуваними ринком пристроями. Але і зараз доступні Bluetooth-пристрої це: радіореле RR-101, RR-01, підкапотний модуль RHM-03BT, бездротовий датчик двері DMS-100 (геркон + акселерометр), телеметрічекій модуль розширення NAV-09, мітки присутності власника BT-760 і багато інших.

Процедура «прописування» додаткового Bluetooth-аксесуара на проста. А як виписати втрачену мітку, і приживити на її місце нову, щоб не боятися за автомобіль, якщо втрачена мітка виявиться в руках зловмисника? Як правильно прив’язати бездротові датчики до конкретних зон охорони? А як виправити, якщо допущена помилка при монтажі? А якщо потрібно переставити датчик або тимчасово відключити? Як перевірити, чи не записана додаткова мітка в ненадійному автосервісі? Все це тепер наочно і зручно зробити за допомогою менеджера Bluetooth-пристроїв, який з’явився в додатках Pandora Alarm-Studio (для програмування сигналізації з комп’ютера) і Pandora BT (для програмування сигналізації з мобільного телефону).

Pandora DX 91 LoRa при всіх включених датчиках, постійно включеному Bluetooth і приймально-передавачі LoRa, споживає трохи більше 9 мА, що є дуже гідним результатом для сучасних охоронних систем. Краще енергоспоживання тільки у нашого недорогого бестселера минулого року – Pandora DX 50s – 4.5 мА. Але там немає Bluetooth і застосований трансивер (приймально-передавач), який не зможе посперечатися дальністю зв’язку з Pandora DX 91 LoRa, зате споживає значно менше.

У комплектації системи крім базового блоку і брелока з великим OLED-індикатором D-022, двох меткок-брелоків BT-760, є релейний модуль RMD-5m, термодатчик двигуна, Bluetooth радіореле RR-101BT з навантажувальною здатністю контактної групи 20А і наша чудова П’єзосирена PS-330.

Pandora DX 91 LoRa можна придбати в нашому інтернет-магазині

9 377 грн

Увага, даруємо подарунки!

Автосигналізація Pandora DX 91 LORA

+

Сирена неавтономная Pandora DS-530

Купіть автосигналізацію і отримайте в подарунок –
сирену!
До конца акции осталось 20дней!
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pandora DX 91 LoRa
КОМПЛЕКТАЦІЯ Pandora DX 91 LoRa
ОСНОВНИЙ БЛОК DX92

Компонування базового блоку стала розвитком системи Pandora DX-90 і DX-50, які відрізняють максимальний ступінь інтеграції і в першу чергу інтегрований радіотракт дальньої дії на 868МГц, цифрові інтерфейси 2CAN, LIN і спеціальні порти безключового запуску двигуна і обходу штатних иммобилайзеров ІММО-КЕЙ.

БРЕЛОК LCD D022 DX 91 LORA

Брелок LCD D022 DX 91 LoRa відрізняється від брелока D-020 LoRa-трансівером і блискучою вставкою під кнопками. Висока дальність зв’язку брелока D-022 забезпечується застосуванням нових трансиверів, що використовують LoRa-модуляцію.

Про LoRa-модуляцію можна прочитати дуже багато, але добитися від неї хорошою дальності при прийнятному енергоспоживанні, компактної антени і збереженні рівня захисту від електронного злому, без погіршення ергономіки користування брелоком (щоб натиснувши кнопку брелока не треба було чекати відчутний час до зворотної реакції автомобіля, щоб цієї затримки, практично, не відчувалося) – завдання не дуже-то і проста. Але нашим інженерам це зробити вдалося, а фахівцям галузі це ще належить оцінити.

БРЕЛОК BT-760 BLACK

Радіопозначка BT-760 входить в комплект охоронних систем і протиугінних иммобилайзеров нового покоління з інтегрованим Bluetooth-інтерфейсом. Радіопозначка прихованого носіння використовується для автоматичної авторизації власника – тільки в її присутності відключаються протиугінні функції системи або іммобілайзера.

РАДІО РЕЛЕ PANDECT BTR-101

Радіо реле BTR-101 виконано на новітній елементній базі, схожою з базовим блоком іммобілайзера Pandect BT-100 і, природно, спілкується з керівниками модулями за допомогою протоколів Bluetooth 4.2.

Застосування саме цього протоколу для зв’язку по радіоканалу дозволило істотно підвищити якість з’єднання, стабільність і перешкодозахищеність, яка, завдяки просунутому алгоритму автоматичного координування передачі пакетів даних, зросла в рази в порівнянні з попередніми реалізаціями радіотракт на частоті 2.4 ГГц.

Краще стала і енергоекономічність – енергоспоживання реле знизилося майже в 2 рази! У той же час пристрій невиявний в ефірі, до нього неможливо підключитися і перешкодити зв’язку, поки в ефір не буде видана спеціальна шифрована посилка від парного пристрою, і робота можлива лише від авторизованого попередньо пристрою.

Як і іммобілайзер BT-100, радіореле має можливість оновлення прошивки для доповнення корисними функціями – природно по протоколу Bluetooth, прямо зі смартфона – просто, легко і зрозуміло.

Pandect BTR-101 оснащено новим високочутливим акселерометром з високонадійними алгоритмами визначення руху, що викликають блокування двигуна при будь-якій спробі почати рух і дозволяють двигуну безперешкодно працювати, наприклад при дистанційному запуску двигуна. Причому навіть в двигунах, що мають підвищений рівень вібрації, проблем не виникне. Якщо в зоні визначення немає мітки і спроба початку руху повинна бути детектувати надійно, але прогрівається двигун не повинен викликати спрацьовування блокування.

Звичайно ж є і можливість окремої настройки його власного датчика руху, і звичайно команда на миттєву блокування може прийти від керуючого пристрою, базового модуля іммобілайзера або сигналізацій нового покоління.

Дане радіореле відноситься до периферійних пристроїв нового покоління, які виробляються нашою компанією.

ЗІП КРіПЛЕННЯ DX

Набір для кріплення, що включає в себе: кабель кінцевого вимикача L10, контакт заземлення 019, кінцевий вимикач гумовий, скотч двосторонній 30х30, R = 2 мм, гвинт 5G ф4,2х13 silver, стяжка L450 black, пакет Zip lock 8х12.

Містить:

Кабель кінцевого вимикача L10

Контакт заземлення 019

Концевой вимикач резіновий

Скотч двосторонній 30х30, R = 2мм

Вінт 5G ф4,2х13 silver

Стяжка L450 black

Пакет Zip lock 8х12

КНОПКА+КАБЕЛЬ BS2
КАБЕЛЬ КЛЮЧА TM DELUXE
КАБЕЛЬ USB/MICRO-USB
ОСНОВНИЙ КАБЕЛЬ X-1000/Х-1100
РЕЛЕЙНИЙ МОДУЛЬ АВТОЗАПУСКУ RMD-5M
КАБЕЛЬ Термодатчиком ДВИГАТЕЛЯ L3000
СИРЕНА п’єзоелектричних PANDORA PS-330

Герметична П’єзосирена Pandora PS-330 – мініатюрна, герметична, легка, яку можна легко розмістити і заховати не лише в моторному відсіку, але і в салоні автомобіля, реалізуючи нестандартні схеми захисту. А ще вона, мабуть, найгучніша і економічна.

Низький струм споживання і дуже високий звуковий тиск, можливо, робить її найдосконалішою пьезосірену, присутньої сьогодні на ринку Car Security.

 • Основний блок DX92 – 1 шт.
 • Брелок LCD D022 DX 91 LoRa – 1 шт.
 • Брелок BT-760 black – 2 шт.
 • Радіо реле BTR-101 – 1 шт.
 • ЗІП кріплення DX – 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO – 1 шт.
 • Кабель ключа TM DeLuxe – 1 шт.
 • Кабель c USB / micro USB – 1 шт.
 • Основной кабель X1000 – 1 шт.
 • Speaker іммобілайзера – 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5M – 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 – 1 шт.
 • Сірена П’єзоелектрична Pandora PS-330 (Р) – 1 шт.
 • Печатная продукція
 • Упаковка
ИНСТРУКЦИИ, ПРОШИВКИ И РУКОВОДСТВА ДЛЯ Pandora DX 91 LoRa
ПРОГРАММНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
РУКОВОДСТВА

Появились вопросы? Не знаете как подключить ту или иную функцию? Команды, руководства по программированию и настройке, схемы и сервисные меню — вся техническая документация в одном месте! Также вы всегда можете позвонить или написать в Техническую поддержку и получить бесплатную консультацию.

Pandora DX 91 LoRa можна придбати в нашому інтернет-магазині

9 377 грн

preloader