Ласкаво просимо в Pandora UKRAINE

Pandora UKRAINE – офіційна точка продажів протиугінних систем Pandora і Pandect на території України.

У нашому каталозі представлені автосигналізації, іммобілайзери, мотосигналізації, брелоки до систем і аксесуари з докладним описом і можливістю придбати систему з гарантією.

Наші технічні фахівці підберуть і проконсультують по продукції та встановлення на будь-який автомобіль. Автосигналізації Pandora і Pandect займають топові позиції за кількістю установок в Україні, що свідчить про якість продукції!

Сьогодні основна продукція підприємства: автомобільні сигналізації «Pandora» і іммобілайзери «Pandect».

 

Загальна площа виробничого комплексу, задіяного у виробництві автомобільних засобів безпеки, налічує понад 3,5 тис кв. м.

Підприємство виготовляє вироби автомобільної безпеки з 2004 року, але встигло за такий короткий термін закріпити статус одного з технічних і технологічних лідерів цього напрямку не тільки російського, а й світового ринку.

Ідеологія підприємства полягає у створенні продуктів, що відповідають або перевершують рівень виконання штатного електронного устаткування і автосигналізацій найсучасніших автомобілів. Наші продукти мають найвищими ергономічними і призначеними для користувача характеристиками, щоб власник автомобіля сприймав наш виріб повноцінної органічною частиною самого автомобіля, отримуючи задоволення при щоденному користуванні протягом багатьох років експлуатації.

Покупець, роблячи вибір на користь продуктів нашого виробництва, має право розраховувати на найсучасніші і досконалі технічні, ергономічні, експлуатаційні властивості і рекордні показники у всіх значущих категоріях порівняння серед подібної продукції на ринку. Ми поважаємо наших користувачів і забезпечуємо трирічні безумовні гарантійні зобов’язання.

Сегодня наші продукти реально перевершують найближчі аналоги на ринку з відривом в технології на роки, багато в чому визначаючи напрям розвитку масового ринку автомобільних систем охорони і сервісу найближчого майбутнього. Наш новий інтегральний підхід до створення продуктів вже вивів на ринок безліч бестселерів.

outlined_flag

Ідеологія Pandora

Ідеологія підприємства полягає у створенні продуктів, що відповідають або перевершують рівень виконання штатного електронного устаткування і автосигналізацій найсучасніших автомобілів.

security

Гарантія якості

Покупець, роблячи вибір на користь продуктів нашого виробництва, має право розраховувати на найсучасніші і досконалі технічні, ергономічні, експлуатаційні властивості і рекордні показники у всіх значущих категоріях порівняння серед подібної продукції на ринку.

local_airport

Справжні інновації

Сьогодні наші продукти реально перевершують найближчі аналоги на ринку з відривом в технології на роки, багато в чому визначаючи напрям розвитку масового ринку автомобільних систем охорони і сервісу найближчого майбутнього.

Pandora створюються спеціально для ринку СНД, з урахуванням специфічних умов експлуатації, реальної криміногенної обстановки, максимально захищаючи автомобіль і його власника від злочинних посягань та при цьому мінімізуючи можливу шкоду штатному обладнанню при монтажі на автомобіль. З іншого боку, високий рівень сервісних функцій наших виробів помітно підвищує комфорт експлуатації автомобіля.

Конструкторське бюро підприємства представлено трьома підрозділами різної спеціалізації: обладнання для переробки, радіотракт-телеметрія і бюро промислового дизайну. Інженери Pandora мають максимальну кваліфікацією в зонах своєї спеціалізації, що дозволяє нашій продукції відрізнятися від аналогів високим ступенем опрацьованості.

Підприємство володіє власним виробництвом, організованим за найсучаснішими світовими стандартами індустрії електронної промисловості і укомплектованим новітнім високоточним обладнанням європейських виробників. Наше виробництво вдало поєднує в собі найсучасніші технології і перевірені часом традиції якості приладобудування.

Підприємство успішно, стабільно, і продовжує активне зростання, який виражається в розширенні підрозділу R & D в будівництві нових і модернізації наявних виробничих площ. Pandora вигідно відрізняється від більшості підприємств своєю активною позицією, кількістю реалізованих новаторських рішень і швидкістю реалізації нових проектів. Ми відкриті і готові до чесного, взаємовигідної співпраці з усіма учасниками ринку. Маємо заслужену репутацію компанії, яка в будь-якій ситуації твердо дотримується своїх зобов’язань.

Якщо ви зацікавлені у співпраці з компанією Pandora або просто хотіли б дізнатися про нас більше, будь ласка, зв’яжіться з нами.