Главная » Новини » Pandora Watch 2: ще економічніше, у всіх сенсах

Pandora Watch 2: ще економічніше, у всіх сенсах

08
05.2020
library_books

Трохи більше місяця тому ми викладали довгоочікуване оновлення для наших унікальних розумних годин Pandora Watch 2, в якому була додана підтримка роботи зі смартфонами iphone і знижене енергоспоживання

Це дозволило їм працювати на одній зарядці до 10 діб, навіть при найбільш інтенсивних сценаріях використання – з постійним з’єднанням зі смартфоном і автомобілем, і десятками команд на добу (зняття / постановки, запуск двигуна і т.д.).

Звичайно, наша команда і не думає зупинятися над даним проектом. Ми продовжуємо активно працювати з пристроєм, удосконалюючи його і роблячи ще більш функціональним. Так, починаючи з минулого тижня, стала доступна чергова версія оновлення, яка робить Pandora Watch 2 ще більш економічними: час роботи на одній зарядці акумулятора збільшилася мінімум на 20-30%, і це при найжорсткіших сценаріях роботи. Якщо ж ви використовуєте стрілочний, а не цифровий індикатор, або знімаєте годинник на ніч, приріст автономності буде ще більше – до двох разів!


Нагадуємо, що оновити прошивку можна за допомогою зручного додатки Pandora Specialist, для чого потрібно просто підключити Pandora Watch 2 з затиснутою кнопкою включення за допомогою кабелю USB-OTG до телефону. Додаток саме знайде нові прошивки і запропонує їх оновити.