Главная » Новини » Pandora покращує енергоспоживання брелоків

Pandora покращує енергоспоживання брелоків

20
04.2020
library_books

Автосигналізації Pandora, укомплектовані новими брелоками з алгоритмічної модуляцією LoRa, заслужили високу оцінку споживачів за недоступну раніше дальність двостороннього зв’язку.

Вони показують стійку дальність в багато сотень метрів навіть в умовах дуже сильних радіоперешкод в центрі великих міст, де кількість потужних точок публічного Wi-Fi і близьких антен стільникового зв'язку здатне напругою електромагнітного поля чинити негативний вплив на живі організми.
Платою за підвищену дальність брелоків при збереженні нашої легендарної захищеності радіоканалу від електронного злому, став обмежений термін роботи від зарядки до зарядкі.Ради повідомити, що наші інженери приготували оновлення програмного забезпечення, яке значно (в деяких випадках в два і більше разів) збільшить термін експлуатації наших брелоків з LoRa-модуляцією між циклами зарядки вбудованих LiPo-акумуляторів.

Ми знайшли спосіб оптимізувати енергоспоживання без фактичного погіршення дальності зв'язку. Більш того, інженери продовжують працювати в цьому напрямку, але наступний етап оптимізації вимагає значних витрат за часом і тривалих випробувань, перед публікацією релізной прошивки.
Оновлення програмного забезпечення брелоків Pandora D-022 (для автосигналізацій Pandora DX-91LoRaPandect X-3190Pandora DX 90 LoRa), а також брелоків в Pandora D-043 (для автосигналізацій Pandora DXL-4790), брелока Pandora D-023 (для автосигналізації Pandora DXL 4750),можна як за допомогою програми AlarmStudio і комп'ютера самостійно, або у фахівців настановних центрів, або за допомогою нової програми PandoraSpecialist з мобільного телефону через спеціальний кабель USB-OTG.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності, пов’язані з недовгим терміном роботи батарей попередніх версій ПЗ для брелоків через різке зростання кількості LoRa-подібних пристроїв в ефірі, яке передбачити раніше було важко.

preloader